Sport

    EuroBasket 2013. Wyniki po trzech dniach rywalizacji w...

    EuroBasket 2013. Wyniki po trzech dniach rywalizacji w Słowenii

    PK

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Ukraina i Finlandia - to jak dotąd największe niespodzianki mistrzostw Europy. Koszykarze z tych krajów w Słowenii nie doznali jeszcze porażki i mają duże szanse na awans do kolejnej rundy turnieju.
    EuroBasket 2013

    Grupa A - Ljubljana

    Mecze rozegrane:
    Izrael - Wielka Brytania 71:75, Belgia - Ukraina 57:58, Francja - Niemcy 74:80, Ukraina - Izrael 74:67, Niemcy - Belgia 73:77 (po dogr.), Wielka Brytania - Francja 65:88, Niemcy - Ukraina 83:88, Belgia - Wielka Brytania 76:71, Francja - Izrael 82:63.

    1. Ukraina36+13
    2. Francja35+36
    3. Belgia35+8
    4. Niemcy34-3

    5. Wielka Brytania34-24
    6. Izrael33-30

    Pozostałe mecze: Wielka Brytania - Niemcy (nd., godz. 14.30), Ukraina - Francja (nd., 17.45), Izrael - Belgia (nd., 21), Wielka Brytania - Ukraina (pon., 14.30), Niemcy - Izrael (pon., 17.45), Belgia - Francja (pon., 21).

    Grupa B - Jesenice

    Mecze rozegrane: Łotwa - Bośnia i Hercegowina 86:75, Macedonia - Czarnogóra 80:81, Serbia - Litwa 63:56, Czarnogóra - Łotwa 72:73, Bośnia i Hercegowina - Serbia 67:77, Litwa - Macedonia 75:67, Czarnogóra - Bośnia i Hercegowina 70:76, Łotwa - Litwa 59:67, Macedonia - Serbia 89:75.

    1. Litwa35+9
    2. Łotwa35+4
    3. Serbia35+3
    4. Macedonia34+5
    5. Czarnogóra34-6
    6. Bośnia i Hercegowina34-15

    Pozostałe mecze: Bośnia i Hercegowina - Macedonia (nd., 14.30), Serbia - Łotwa (nd., 17.45), Litwa - Czarnogóra (nd., 21), Łotwa - Macedonia (pon., 14.30), Litwa - Bośnia i Hercegowina (pon., 17.45), Czarnogóra - Serbia (pon., 21).

    Grupa C - Celje

    Mecze rozegrane: Gruzja - Polska 84:67, Hiszpania - Chorwacja 68:40, Czechy - Słowenia 60:62, Chorwacja - Gruzja 77:76, Polska - Czechy 68:69, Słowenia - Hiszpania 78:69.

    1. Słowenia24+11
    2. Hiszpania23+19
    3. Gruzja23+16
    4. Czechy23-1
    5. Chorwacja23-27
    6. Polska22-18

    Pozostałe mecze: Hiszpania - Czechy (sb., 14.30), Chorwacja - Polska (sb., 17.45), Gruzja - Słowenia (sb., 21), Polska - Hiszpania (nd., 14.30), Czechy - Gruzja (nd., 17.45), Słowenia - Chorwacja (nd., 21), Gruzja - Hiszpania (pon., 14.30), Chorwacja - Czechy (pon., 17.45), Słowenia - Polska (pon., 21).

    Grupa D - Koper

    Mecze rozegrane: Turcja - Finlandia 55:61, Szwecja - Grecja 51:79, Rosja - Włochy 69:76, Finlandia - Szwecja 81:60, Włochy - Turcja 90:75, Grecja - Rosja 80:71.

    1. Grecja24+37
    2. Finlandia24+27
    3. Włochy24+22
    4. Rosja22-16
    5. Turcja22-21
    6. Szwecja22-49
    Pozostałe mecze: Rosja - Szwecja (sb., 14.30), Włochy - Finlandia (sb., 17.45), Turcja - Grecja (sb., 21), Finlandia - Rosja (nd., 14.30), Grecja - Włochy (nd., 17.45), Szwecja - Turcja (nd., 21), Grecja - Finlandia (pon., 14.30), Włochy - Szwecja (pon., 17.45), Turcja - Rosja (pon., 21)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać