Śląsk bez trenera. Levy ukarany (FILM)

JP, JG

Stanislav Levy dwa najbliższe ligowe mecze Śląska Wrocław obejrzy z trybun. Trener WKS-u został w ten sposób ukarany przez Komisję Ligi za zbyt nerwowe zachowanie podczas spotkania z Piastem w Gliwicach.
    Trener Levy słynie z okazywania emocji podczas meczy.

Trener Levy słynie z okazywania emocji podczas meczy. ©TOMASZ HOŁOD/POLSKAPRESSE

Przypomnijmy, że Levy w Gliwicach opuścił ławkę rezerwowych w 39. minucie. Krzyknął wówczas "To jest k.... czerwona kartka" w stronę sędziego Bartosza Frankowskiego. Była to reakcja na wcześniejszy faul Krzysztofa Króla na jednym z zawodników Śląska.

- Powiedziałem sędziemu, że to dla mnie była jasna czerwona kartka - tłumaczył Levy po meczu na konferencji. - Z góry jednak widziałem lepiej - żartował.

Czech usiadł na trybunach obok dyrektora sportowego Krzysztofa Paluszka i to on podchodził do ławki rezerwowych z instrukcjami. W ruch poszedł też telefon komórkowy.

Komisja Ligi zdecydowała, że zachowanie wrocławskiego szkoleniowca jest niedopuszczalne i postanowiła odsunąć go od drużyny podczas spotkań z Lechem Poznań i Ruchem Chorzów.

Owszem - trener Śląska reagował impulsywnie, ale w tej samej kolejce na przykład Ryszard Tarasiewicz podczas meczu jego Zawiszy z Lechem Poznań wbiegał kilka metrów w pole gry ale arbiter nie upomniał go.

Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

Śląskowi dawać kary za byle co ! Ważne żeby dać i zwiększyć szanse jej pupilka legutkiej

Zgłoś naruszenie treści / 13 / 13

Kiedy miasto przestanie lozyc kase na tych kopaczy podworkowych? To jest jakas kpina i marnotrawienie pieniedzy podatnika.Skoro patrzac po komentarzach to taka swietna druzyna niech sami zarabiaja...rozwiń całość

Kiedy miasto przestanie lozyc kase na tych kopaczy podworkowych? To jest jakas kpina i marnotrawienie pieniedzy podatnika.Skoro patrzac po komentarzach to taka swietna druzyna niech sami zarabiaja na swoje utrzymanie.Jaka praca taka placazwiń

Kara za karą

.. (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 13 / 6

Coś czyje że legła znowu mistrza zdobędzie po ,,błędach,, arbitrów + mała pomoc komisji jak widać to w tym artykule...

Jak można karać trenera, który pokazał Europie polską kopaną i ograł Bruugie???

cipka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 20 / 13

To jest jakiś ukartowany sens, w zeszłym sezonie Śląsk rozpoczynał po karze w pięciu pierwszych kolejkach bez 5-ciu podstawowych grajków, przez co Legła i Lech wyprzedziły Śląsk na starcie a w...rozwiń całość

To jest jakiś ukartowany sens, w zeszłym sezonie Śląsk rozpoczynał po karze w pięciu pierwszych kolejkach bez 5-ciu podstawowych grajków, przez co Legła i Lech wyprzedziły Śląsk na starcie a w Europie pokazały co najwyżej nieudolność. Śląsk pokazał walkę i znowu kara!!! To jest jawne działanie przeciw polskiej piłce!!! Co na to Boniek?????????????zwiń

l

l (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 9 / 10

pelen szacun dla twojej wiary w te cioty, 9-1 to wynik godny slawienia w swiecie! co za walka! przegrali minimalnie!

Z Belgami ...

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

Było 4:3 a nie 9:1 !!!

l

l (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

no i z jagielonia calkiem niedawno tez dluzsza czesc meczu bylo 3-0 w plecy ale strzelili 2 bramki ;-)

Z Sevilla bylo 9-1. progres bo z Hannoverem rok temu bylo 10-1. Trener Levy poprawil wynik...rozwiń całość

Z Sevilla bylo 9-1. progres bo z Hannoverem rok temu bylo 10-1. Trener Levy poprawil wynik druzyny o 1 bramke. szacun!zwiń

Jak z Ciebie taki kibic ...

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

To powinieneś pamiętać że w Hannoverze Śląsk od 19 minuty grał w 10-tke a do tego momentu prowadził 1:0, podobnie było w Sevilli bo do 65 minuty było 1:1 i po czerwonej grali znowu w 10-tke i...rozwiń całość

To powinieneś pamiętać że w Hannoverze Śląsk od 19 minuty grał w 10-tke a do tego momentu prowadził 1:0, podobnie było w Sevilli bo do 65 minuty było 1:1 i po czerwonej grali znowu w 10-tke i przegrali 4:1. U nas grali bez trzech podstawowych zawodników czego się spodziewałeś że wygraja z Sevilla ? Kibic sukcesu z ciebie i tyle ! Jak by Śląsk wygrywał to byś złego słowa nie powiedział na nich ! Gardze takimi ludźmi !!!zwiń

Co to jest komisja ligii???

zed (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 19 / 6

Twór, który szkodzi polskiej piłce??? Wynosi na szczyty Legię??? Najbardziej leniwy polski klub z mega dużym budżetem, którym opłaca komisję??? Co To Ku..a JEST??????????????

obca myśl szkoleniowa

sofoklesos (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 18 / 7

obcy trener, który z zespołu potrafi coś zrobić więc trzeba mu pokazać gdzie jego miejsce. nie będzie obcy pluł nam w twarz i pokazywał nasz zespół po za polskim piekiełkiem!

l

l (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 11

ostatni wynik 9-1 w dwumeczu pokazal dobitnie ze gdyby na miejscu Levego siedzial przedszkolak i rzucal kostka, mogly byc mniejsze baty. a ten pan kasuje od podatnika ponad 50 kola miesiecznie.