Pierwsza miłość – nowy sezon, Sandra jest w ciąży...

  Pierwsza miłość – nowy sezon, Sandra jest w ciąży [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

  Marta Hennig

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pierwsza miłość – nowy sezon, Sandra jest w ciąży [STRESZCZENIA ODCINKÓW]
  1/3
  przejdź do galerii
  Intrygi Sandry i kryzys w związku Marysi i Huberta – nowy sezon serialu Pierwsza Miłość będzie obfitował w wiele wydarzeń. Gdy po wspólnej nocy z Hubertem Sandra zachodzi w ciążę, mężczyzna ma nielada dylemat – zostać z Marysią, czy wrócić do byłej żony? Już tej jesieni w nowych odcinkach serialu Pierwsza Miłość dowiemy się, kogo wybierze Hubert i co tak naprawdę planuje Sandra.
  PIERWSZA MIŁOŚĆ – ZWIASTUN

  Jeszcze nigdy w serialu Pierwsza Miłość nie działo się tak wiele – do obsady dołączy nowa bohaterka, przepiękna doktor weterynarii Paulina, która nieźle zamota w życiu znanych nam postaci. Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach serialu Pierwsza Miłość? Po spędzeniu nocy z Sandrą, Hubert uświadamia jej, że uważa to za błąd i chce wrócić do Marysi. Była żona akceptuje jego decyzję i wyjeżdża z Wrocławia.
  W kolejnych odcinkach Pierwszej Miłości mężczyzna próbuje odbudować związek z Marysią krok po kroku. Kiedy wszystko już zmierza w dobrą stronę, spokój burzy Sandra, która powraca do miasta i w dodatku jest w ciąży. To całkiem zburzy porządek życia bohaterów. Jesienna Pierwsza Miłość będzie pełna emocji – co knuje Sandra? Czy Marysia w porę zorientuje się, że ktoś chce jej odbić ukochanego?

  PIERWSZA MIŁOŚĆ – STRESZCZENIA ODCINKÓW

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1727
  Gdy Grzegorz widzi, że dzieci dobrze sobie radzą bez jego pomocy, czuje się rozczarowany. Daga namawia Miksera, by porozmawiał z Czarkiem, który znał Igora i jego wrogów. Kinga i Marek nie mogą skontaktować się z Adamem, zaczynają obydwoje wątpić w jego uczciwość. Natan zabiera Sabinę na obiad do restauracji, gdzie spotykają Olgierda.

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1728
  Ten odcinek serialu Pierwsza Miłość nas zaskoczy - Marysia nie może się pogodzić z tym, że dała się oszukać Filipowi i Beacie. Wreszcie, po kilku dniach pojawia się Adam. Marek, który podejrzewał go o związek z oszustwem siostry, musi pogodzić się z faktem, że nie miał racji. Daga spotyka się z Czarkiem, który dziwi się, że dziewczyna podejrzewała go o zabójstwo Igora.

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1729
  Śmiałek, Roman i Seweryn sprzedają papierosy, które w poprzednim odcinku serialu Pierwsza miłość, znaleźli schowane na cmentarzu. Prawdopodobnie są z przemytu. Marek jest zły na Adama – uważa, że gdyby nie on, Beata i Filip nie mieszkaliby w jego domu. W odcinku 1729 serialu Pierwsza Miłość Marek chce, żeby Adam oddał wyłudzone przez nich pieniądze. Ten z kolei mówi Arturowi o oszustwie. Mikser stawia się na komendzie i rozmawia z policjantką Zuber, która próbuje się dowiedzieć, dlaczego ten prowadzi śledztwo na własną rękę. Zdradza, że Radek nie jest już głównym podejrzanym.

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1730
  Mikser wierzy, że Radek broni Grzegorza, odmawiając składania zeznań. Łucja wraca do Wrocławia i próbuje namówić córkę na zerwanie z Radkiem i powrót do Juliana. Nikola jednak jest przekonana, że wszystko jakoś się ułoży. Niedługo później zostaje zwolniona z pracy. Koło restauracji spotyka Juliana.

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1731
  Dzięku Julianowi Nikola dostaje pracę w firmie meblowej znajomego Juliana. Boi się, że gdy Radek dowie sie o jej kontaktach z Julianem, to będzie wściekły. W 1731 odcinku serialu Pierwsza Miłość Marysia spotyka się z Hubertem, ale nie mówi mu prawdy o Beacie i Filipie. Frankowi udaje się ich namierzyć.

  Pierwsza Miłość, sezon 10, odcinek 1732
  W tym odcinku serialu Pierwsza Miłość Filip i Beata rozkoszują się i korzystają z bogactwa. Filip zaczyna dopytywać się żonę o romans z Szymonem. Kiedy ta bierze prysznic, on zabiera wszystkie oszczędności i ucieka. Rysiek żąda od Śmiałka, aby podrzucił znalezione papierosy do lasu, a on wraz z komendantem, "przypadkowo" je znajdzie. Zuber i Januszko są przekonani, że to Weksler jest odpowiedzialny za smierć Igora. Postanawiają go aresztować.

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ciąża sandry

   naru (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ja bym wyrzuciła huberta z mieszkania.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   paula

   ffgtfjj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   marsia powina być z pawłem

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   WOW !

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 9

   Niesamowite ...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   M. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 8

   Jakże smutne byłoby życie wrocławianina bez tej wiedzy..

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   M. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 9

   Jakże smutne byłoby życie wrocławianina bez tej wiedzy..

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama