Miłość na bogato - nowy serial Vivy [KOLEJNY ODCINEK]

Miłość na bogato - nowy serial Vivy [KOLEJNY ODCINEK]

Marta Hennig

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

miłość na bogato
1/8
przejdź do galerii

miłość na bogato ©strona internetowa serialu miłość na bogato

Miłość na bogato to nowy serial stacji VIVA. Już w pierwszych odcinkach serialu, którego premiera miała miejsce pod koniec sierpnia, możemy liczyć na duże emocje. Jedną z głównych bohaterek będzie Justyna, która pragnie zostać modelką i z tego powodu przeprowadza się do Warszawy. Tam poznaje nowe towarzystwo – bogatych znajomych jej kuzynki Marceli. Jak potoczą się dalsze losy Justyny w serialu Miłość na bogato?
Miłość na bogato to zupełnie nowa produkcja, opierająca się o formuły amerykańskich seriali dla młodych ludzi. Opowiada o pięknych, młodych i bogatych, którzy tak jak przeciętni mieszkańcy Warszawy muszą zmagać się z problemami. Miłość na bogato to opowieść o miłości, smutku, zazdrości i zdradzie. Jak bohaterowie będą sobie radzić z życiowymi niepowodzeniami? Miłość na bogato to tej jesieni niekwestionowany hit.


Gdzie oglądać? Serial Miłość na bogato ma premierę w każdy czwartek o godz. 19.30 na Vivie.

Miłość na bogato – to było w ostatnim odcinkuMiłość na bogato, sezon 1, odcinek 1 - czwartek 29.08
Justyna przyjeżdża do Warszawy marząc o karierze modelki. Już na pierwszym castingu przekonuje się, że łatwo nie będzie... Marcela, kuzynka Justyny, przedstawia ją swojej paczce. Są młodzi, piękni i bogaci, ale czy na pewno szczęśliwi?


Miłość na bogato - to będzie w kolejnym odcinkuMiłość na bogato, sezon 1, odcinek 2 - czwartek 5.09
Marcela jest zazdrosna o kontakty Janka z jego byłą dziewczyną. Z pomocą przyjaciółek, Justyna próbuje swoich sił w kolejnym castingu. Sylwia nie słucha rad Karoliny i wyrzuca Gabrona z domu. Justyna nieświadomie wydaje wszystkie oszczędności na wymarzoną sukienkę…

Lubisz serial "Miłość na bogato"? Dowiedz się, kiedy jest emitowany! Sprawdź program telewizyjny!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo