Menu Region

Przepis na życie sezon 5 w TVN [ZOBACZ NOWE ODCINKI, FILM]

Przepis na życie sezon 5 w TVN [ZOBACZ NOWE ODCINKI, FILM]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

WSK

1Komentarz Prześlij Drukuj
Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu Przepis na życie? W TVN zimą rusza nowy sezon serialu. Pola urodzi bliźnięta! Pojawi się nowa postać, w której rolę wcieli się Magdalena Schejbal. Emisja pierwszego odcinka po wakacjach 1 września 2013 r. o godz. 21. Już teraz dowiedz się co wydarzy się w 5 sezonie serialu Przepis na życie i obejrzyj zapowiedź.
1/9

Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie

(© przepisnazycie.tvn.pl)

  • Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie
  • Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie
  • Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie
  • Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie
  • Przepis na życie - 5 sezon zapowiada się ciekawie
CZYTAJ RÓWNIEŻ: PRZEPIS NA ŻYCIE I INNE SERIALE W NOWEJ, JESIENNEJ RAMÓWCE TVNNowy sezon serialu Przepis na życie rusza już jesienią.
Oprócz znanych twarzy, pojawią się nowe, m.in. Magdalena Schejbal, która zagra Zuzę. Już teraz możemy zdradzić, że bohaterka wiele namiesza w życiu kilku osób. Producent nie zdradza jednak kim będzie nowa postać.

Przepis na życie, serial w reżyserii Michała Rogalskiego ze scenariuszem Agnieszki Pilaszewskiej jest bardzo popularny od dnia premiery, czyli 6 marca 2011. Co będzie się działo w nowych odcinkach? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Przepis na życie – zapowiedzi


Przepis na życie - Sezon 5, odcinek 1

Szczęśliwi Anka i Jerzy (Magdalena Kumorek i Borys Szyc) korzystają z uroków życia i podróżują wraz z Gniewkiem po Europie. Zajęci tylko sobą nie uświadamiają sobie, jak bardzo ich nieobecność odczuwają bliscy. Mani, która zdaje egzaminy na studia brakuje wsparcia mamy. Andrzejowi (Piotr Adamczyk) brakuje synka. Poli (Edyta Olszówka), która dostaje zaskakujące wiadomości od lekarza brakuje dobrych rad przyjaciółki. Pola wybiera się z Tadeuszem na USG. Okazuje się, że Pola urodzi... bliźniaki. W restauracji brakuje z kolei energii i twardej ręki szefowej. Ojciec Beaty (Maja Ostaszewska) niespodziewanie wprowadza się do córki.

Przepis na życie - Sezon 5, odcinek 2
Po powrocie z długich wakacji Anka i Jerzy muszą uporządkować sprawy, które wymknęły się spod kontroli podczas ich nieobecności. Mania jest już studentką. Czuje żal do matki, której nie było wtedy, gdy potrzebowała jej najbardziej. Anka, która planowała przeprowadzić się ze wszystkimi swoimi dziećmi do mieszkania Jerzego, przeczuwa kłopoty. Tymczasem Irena, Wanda, Stefan i Karol robią, co mogą, by Przepis prosperował jak najlepiej. Są jednocześnie zaopatrzeniowcami i kelnerami, dbają o klientów. Brakuje im jednak doświadczenia. Wszyscy czekają, aż Anka przejmie część obowiązków. Kobieta długo nie pojawia się w restauracji, a kiedy wreszcie wraca, zaskakuje znajomych wyglądem i zachowaniem.
1

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

co?

+11 / -15

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mi (gość)  •

o jezusie..

odpowiedzi (0)

skomentuj