Wrocław: Sprawdź, gdzie są korki (LISTA ULIC)

  Wrocław: Sprawdź, gdzie są korki (LISTA ULIC)

  AMW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  We Wrocławiu średnia prędkość samochodów o godz. 8.30 wyniosła 34 km/h. Kierowcy muszą się liczyć z dłuższymi przymusowymi postojami na ul. Kazimierza Wielkiego poprzez ul. Oławską aż do pl. Społecznego, jadąc w kierunku mostu Grunwaldzkiego z jednej strony i ul. Traugutta przy zjeździe z estakad. Z podobnymi utrudnieniami muszą zmierzyć się kierujący samochodami, którzy z ul. Traugutta poprzez pl. Społeczny, przejeżdżając pod estakadami, chcą się dostać do Ronda Reagana.
  Auta jadą powoli przez ul. Piłsudskiego, ale tylko niektórymi odcinkami. Jadąc w kierunku pl. Orląt Lwowskich będziemy stać na tej ulicy od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. Kołłątaja, następnie od skrzyżowania z ul. Bałuckiego, do skrzyżowania z ul. Zielińskiego i od skrzyżowania z ul. Sądową do ul. Podwala i stamtąd już korek ciągnie się ul. Podwale aż do samego niemal pl. Orląt Lwowskich.

  Kierowcy jadą powoli na ulicach wokół pl. Strzegomskiego, na ul. Zachodniej od skrzyżowania z ul. Poznańska do Słubickiej w kierunku centrum, na ul. Średzkiej przy CH Leśnica. Jest problem z przejechaniem w obydwóch kierunkach przez skrzyżowanie ul. Milenijnej z Pilczycką i Popowicką oraz ze skrzyżowaniem ul. Borowskiej i Świeradowskiej, ul. Ślężnej z Dyrekcyjną i ul. Komandorskiej ze Swobodną. Niemal do 10 km/h spadła prędkość na ul. Opolskiej w stronę centrum, szczególnie w okolicy ulic Bytomskiej i Pszczyńskiej.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   poranny

   stolco (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

   korek

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama