Pijany mężczyzna ukradł wózek i rowerek dziecięcy

  Pijany mężczyzna ukradł wózek i rowerek dziecięcy

  red.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pijany mężczyzna ukradł wózek i rowerek dziecięcy
  Wózek i rowerek dziecięcy ukradł kilka dni temu 20-letni mieszkaniec Głogowa. Skradzione rzeczy ukrył w swojej piwnicy. Do końca zaprzeczał, aby miał coś wspólnego z kradzieżą.
  Pijany mężczyzna ukradł wózek i rowerek dziecięcy
  Zgłoszenie o kradzieży sprzętu dziecięcego głogowska Policja otrzymała 15 sierpnia. Zgłaszająca kobieta poinformowała, że ktoś w nocy ukradł wózek i rowerek należące do jej dziecka. Rzeczy zginęły z klatki schodowej.

  Policjanci ustalili, że w nocy u sąsiadów odbywała się impreza, a nad ranem po klatce schodowej kręcił się jeden z sąsiadów. Wezwani na miejsce policjanci, sprawdzając teren, spostrzegli dziwnie zachowującego się mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby widzianej w miejscu kradzieży. Mężczyzna był pijany - w wydychanym powietrzu miał 1,8 promila i starał się przekonać policjantów oraz pokrzywdzonych, że nic nie wie na temat kradzieży i utraconych rzeczy.

  - Zgodził się nawet okazać swoją piwnicę, lecz jak po chwili stwierdził nie ma dostępu do klucza, gdyż klucz wyjeżdżając z Głogowa zabrał członek jego rodziny - informuje st. asp. Piotr Stroemich z KPP Głogów i dodaje, że pokrzywdzony zaproponował temu mężczyźnie, że jeśli przepiłuje swoją kłódkę, to otrzyma nową wraz z kompletem kluczy. Podejrzany przystał na propozycję. Podczas przecinania kłódki mężczyzna poprosił pokrzywdzonego o odwołanie policji - w zamian za to złodziej obiecał mu, że odzyska rowerek i wózek. - Po otwarciu kłódki okazało się, że skradzione rzeczy znajdują się wewnątrz piwnicy. Odzyskane mienie w całości przekazano pokrzywdzonemu małżeństwu - informuje st. asp. Piotr Stroemich.

  Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   debile

   gosc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 6

   wszędzie debile
   debile, złodzieje, alkoholicy
   banda polmozgow bez cienia wyobrazni i refleksji

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   AAAAAAAAAAA

   BBBBBBBBBBBBBBBBBBB (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 8

   Mężczyzna był pijany - w wydychanym powietrzu miał 1,8 promila" że pokrzywdzony zaproponował temu mężczyźnie, że jeśli przepiłuje swoją kłódkę, to otrzyma nową wraz z kompletem kluczy. Podejrzany...rozwiń całość

   Mężczyzna był pijany - w wydychanym powietrzu miał 1,8 promila" że pokrzywdzony zaproponował temu mężczyźnie, że jeśli przepiłuje swoją kłódkę, to otrzyma nową wraz z kompletem kluczy. Podejrzany przystał na propozycję. Podczas przecinania kłódki mężczyzna poprosił pokrzywdzonego o odwołanie policji"

   HAHAHA 2 PROMILE PRAWIE I KLODKE PRZECINAL POLICJA PEWNIE DRZWI WYJEBALA zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   aaaaaaaaa

   bbbbbbbbbbbb (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 12

   haha taa juz wiedze jak najebany typ sam przecinal klodke a policjanci patrzyli ...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama