Ważne
    WKS Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 0:1

Michał Sałkowski

W szlagierowym spotkaniu 21. kolejki piłkarskiej ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław przegrał z Polonią Warszawa 0:1 (0:1).
    Bramkę dla Czarnych Koszul zdobył reprezentacyjny pomocnik Łukasz Trałka w 7 minucie. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od dwóch słupków i wpadła do bramki bezradnego Wojciecha Karczmarka.
    W 57 minucie stoper Polonii Tomasz Jodłowiec faulował w polu karnym napastnika wrocławian Tomasza Szewczuka. Otrzymał za to przewinienie drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. Prowadzący spotkanie Włodzimierz Bartos podyktował rzut karny dla podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza. Jedenastkę przestrzelił jednak Przemysław Łudziński.
    Grający w przewadze wrocławianie próbowali konstruować ataki, ale robili to nieporadnie i, co najważniejsze, bez efektu bramkowego.
    W doliczonym czasie gry ręką we własnej szesnastce zagrał obrońca Polonii Radek Mynar, jednak arbiter nie zauważył przewinienia i drugiej jedenastki w meczu nie podyktował.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.