Wrocław: Strzelanina na Gaju - kolejne dwie osoby zatrzymane

  Wrocław: Strzelanina na Gaju - kolejne dwie osoby zatrzymane

  red

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Strzelanina na Gaju - kolejne dwie osoby zatrzymane
  Dolnośląscy policjanci zatrzymali kolejne osoby podejrzane o udział w strzelaninie i bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi, do których doszło w sierpniu ubiegłego roku we Wrocławiu. Rano w czwartek zatrzymano dwie osoby. Zarzuty w tej sprawie usłyszało już 19 osób, zatrzymanych przez policjantów ze specjalnej grupy. Wobec wcześniej zatrzymanych, sąd na wniosek prokuratury, która w tej sprawie prowadzi śledztwo, zastosował tymczasowe areszty.
  Wrocław: Strzelanina na Gaju - kolejne dwie osoby zatrzymane
  Strzelanina na Gaju - CZYTAJ WIĘCEJ

  Policjanci ze specjalnej grupy, którą tworzyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Centralnego Biura Śledczego, w ramach śledztwa prowadzonego przez prokuraturę, przeprowadzili kolejne działania, by ująć osoby podejrzane o udział w strzelaninie i bójce przy ul. Świeradowskiej i Drukarskiej we Wrocławiu.

  Przypomnijmy, że w związku ze zdarzeniami na ulicy Świeradowskiej i Drukarskiej, od sierpnia ubiegłego roku policja i prokuratura nieprzerwanie prowadzi działania, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tych zdarzeń, ustalenie osób biorących w nich udział, a także co najważniejsze zgromadzenie materiału dowodowego dającego podstawę do zatrzymania, przedstawienia zarzutów i wnioskowania o zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania.

  Do chwili obecnej zarzuty w tej sprawie usłyszało już 19 osób zatrzymanych przez policjantów ze specjalnej grupy. Wobec obecnie zatrzymanych, sąd na wniosek prokuratury, która w tej sprawie prowadzi śledztwo, zastosował tymczasowe areszty.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a niech sie wystrzelają, byleby nie strzelali do pianisty

   , (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 7

   ,

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama