Lechia Gdańsk - FC Barcelona (BILETY, NOWY TERMIN)

  Lechia Gdańsk - FC Barcelona (BILETY, NOWY TERMIN)

  red

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Mecz Lechia Gdańsk - FC Barcelona planowany pierwotnie na 20 lipca 2013 r. odbędzie się ostatecznie 30 lipca. Kibice mogą już odliczać godziny do Super Meczu lub – zgodnie z regulaminem – oddać bilety na to wydarzenie. Chętnych na pewno nie zabraknie, ponieważ słynna Barca zagra na PGE Arenie prawdopodobnie lepszym – niż awizowanym poprzednio – składem.
  Szczegółową procedurę zwrotu biletów ogłoszona została 24 lipca na stronach www.super-mecz.pl i www.bilety.psport.pl.

  Wszystkie bilety dotychczas zakupione na Super Mecz zachowują swoją ważność i uprawniają do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

  Bilety zakupione w kasach Stadionu lub poprzez Operatora PGE Arena można zwracać w kasach Stadionu od środy, 24 lipca 2013 r. do niedzieli 28 lipca 2013 r.
  w godzinach od 10.00 do 17.00. Cena biletu może zostać zwrócona pod warunkiem zwrotu oryginału biletu oraz okazania dowodu zakupu (paragonu fiskalnego, faktury VAT lub potwierdzenia przelewu). W przypadku zgubienia dowodu zakupu, wymagane jest złożenie pisemnego oświadczenia o zwrocie. Osoby, które będą nieobecne w Gdańsku i okolicach i którym nie uda się w tym terminie zwrócić biletów zakupionych w kasach, będą mogły odesłać bilet wraz z potwierdzeniem zakupu oraz oświadczeniem na adres organizatora, agencja PSP sp. z o.o. ul. Bajana 26 G, 01-904 Warszawa. Wnioski będą na bieżąco rozpatrywane i organizator zwróci pieniądze za bilety.

  Szczegółowe informacje dotyczące procedury zwrotu biletów na Super Mecz zakupionych za pośrednictwem:

  1. www.bilety.psport.pl dostępne są na: http://bilety.psport.pl/home/www/2?t=regulamin
  2. www.eBilet.pl dostępne są na: www.ebilet.pl/readme.php?id=regulamin
  3. www.KupBilet.pl dostępne są na: www.kupbilet.pl/index.php?f78=f83

  Wszelkie informacje dostępne są na pod numerem telefonu: +48 22 357 33 20 (pon. – pt. w godz. 9.00 – 17.00) oraz pod adresem email: bok@psport.pl, a wreszcie na stronie: http://bilety.psport.pl/home/eventpromostaticcontent/6?eventId=1.

  Wszystkie bilety zakupione na mecz Lechia - Barcelona przed 20 lipca 2013 r. są nadal aktywne. Dodatkowo kibiców, którzy nabyli bilety tylko i wyłącznie poprzez stronę www.super-mecz.pl i podtrzymują wolę udziału w wydarzeniu (30 lipca 2013 r.), prosimy o kliknięcie „TAK” po zalogowaniu się na stronie: bilety.psport.pl/home/willparticipate lub przesłanie informacji na adres e-mail: potwierdzam@psport.pl.

  Osoby, którym nie udało się nabyć biletów na pierwszy termin meczu, czyli 20 lipca 2013 r., a są zainteresowane udziałem w spotkaniu, które ostatecznie rozegrane zostanie 30 lipca 2013 r., mogą nabywać bilety drogą internetową, na oficjalnej stronie meczu www.super–mecz.pl, oraz www.ebilet.pl i www.kupbilet.pl. Osoby z Gdańska i okolic mogą nabywać bilety także w kasach stadionu PGE Arena.

  Kasy stadionu PGE Arena czynne są od środy, 24 lipca 2013 r. do poniedziałku 29 lipca 2013 r., codziennie w godzinach od 10.00 do 17.00. Dodatkowo w dniu meczu, tj. 30 lipca 2013 r., bilety sprzedawane będą w kasach Amber Expo (Gdańsk, ul. Żaglowa 11, vis a vis stadionu PGE Arena) w godzinach od 10.00 do 20.30.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   LECHIA GDAŃSK - FC BARCELONA TRANSMISJA NA ŻYWO 30.07.2013

   barca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 12

   Lechia Gdańsk VS FC Barcelona Darmowa Transmisja Online LiveStream w jakości HD na:
   http://fcbarcavslechiagdansk.blogspot.com

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama