Silna motywacja

  Silna motywacja

  Urszula Romaniuk

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W ostatnim "Tygodniku Głogowskim", dodatku do "Polski-Gazety Wrocławskiej", przedstawiamy Danutę Gross, laureatkę tegorocznej edycji plebiscytu naszego Tygodnika Osobowość Roku 2008. Kandydatów wybierają Czytelnicy i to oni decydują, kto wygra.
  Rozmowa z Danutą Gross, laureatką plebiscytu na Osobowość Roku 2008.

  Jakie to uczucie być laureatką plebiscytu na Osobowość Roku 2008?

  Ogromne zaskoczenie i wielka satysfakcja. Nie spodziewałam się, że zajmę pierwsze miejsce. Dla mnie wyróżnieniem było już samo znalezienie się w gronie kandydatów do tego tytułu, ponieważ na liście znajdowało się wiele osób, które dużo robią w naszym mieście.

  Czytelnicy docenili Panią przede wszystkim za pracę społeczną w głogowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Czy było to pierwsze wyróżnienie za tę działalność?

  W grudniu zeszłego roku otrzymałam od marszałka województwa nagrodę "Nestor". Przyznano mi ją, między innymi, za działalność na rzecz osób starszych, za nowatorskie metody pracy z seniorami.

  Tytuł Osobowość Roku to wyróżnienie, ale też...

  ....zobowiązanie do podwójnego wysiłku, by sprostać oczekiwaniom innych, oraz motywacja do pracy. Poprzeczka została wysoko zawieszona. Ale dla mnie jest to także nieformalna ocena mojej pracy, którą, czego nie ukrywam, kocham i całkowicie się jej oddaję. Wynik, jaki osiągnęłam, potwierdza, że to, co robię, zyskuje uznanie i aprobatę.

  Taka aktywność bywa wyczerpująca. Jak Pani odpoczywa, by nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami?

  Najlepiej czuję się na łonie natury w otoczeniu najbliższych. Rodzina była dumna z tytułu, jaki przyznali mi głogowianie. Przy okazji chcę podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama