Zgłoś swojego nauczyciela

  Zgłoś swojego nauczyciela

  AK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Tylko do piątku, 20 marca, przyjmujemy zgłoszenia rodziców i szkół w konkursie na najlepszego nauczyciela wychowawcę.
  Nasza redakcja uczestniczy w ogólnopolskim konkursie organizowanym w ramach programu "Szkoła bez przemocy". Jeśli chcesz, aby w Twojej ocenie najlepszy wychowawca został doceniony, nie czekaj - zgłoś swego kandydata.

  Do udziału w konkursie zapraszamy rodziców i wszystkie szkoły - nie tylko te, które zgłosiły się do trzeciej edycji programu "Szkoła bez przemocy". Zgłoszenia przyjmujemy na formularzu dostępnym na www.szkolabezprzemocy.pl.
  Zgłaszający powinni wpisać dane swoje i typowanego nauczyciela. Wymagane jest też uzasadnienie - maksymalnie na 500 znaków. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Wśród tych, którzy nadeślą zgłoszenia, rozlosujemy nagrodę.

  Ze zgłoszeń powstanie lista 10 finalistów konkursu. Od 6 do 25 kwietnia br. w gazecie zamieścimy kupony, na których Czytelnicy będą mogli głosować na wybraną osobę.
  Patronat nad konkursem objął prezydent Lech Kaczyński. Laureaci otrzymają nagrodę pieniężną na sfinansowanie inicjatywy edukacyjnej, zgodnej z przesłaniem programu "Szkoła bez przemocy". Program ten prowadzimy wraz z Fundacją Grupy TP.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama