Zobacz wrocławskie lotnisko od kuchni. Wygraj wycieczkę z...

  Zobacz wrocławskie lotnisko od kuchni. Wygraj wycieczkę z portalem GazetaWroclawska.pl

  red, WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Chcesz zobaczyć wrocławski port lotniczy od kuchni? Zapraszamy na wycieczkę, która odbędzie się we wtorek - 23 lipca o godzinie 16. Zaproszeni przez nas Czytelnicy będą mieli okazję przejść całą "drogę pasażera". Co trzeba zrobić, żeby wygrać podwójne zaproszenie?
  Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie - Kto jest patronem wrocławskiego lotniska? Odpowiedź prosimy przesłać na adres online@gazeta.wroc.pl wpisując w tytule mejla - lotnisko - konkurs. Trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na nasze pytanie i prześlą poprawne odpowiedzi, otrzymają zaproszenie na wycieczkę wraz z osobą towarzyszącą.

  Jak będzie ona wyglądała? Wycieczkę zaczniemy od części ogólnodostępnej, gdzie pracownicy lotniska opowiedzą, jak wygląda praca w porcie lotniczym (przylot, odloty, odprawa, przejście przez bramki kontroli bezpieczeństwa, taras widokowy, kaplica). Czeka nas też pokaz pracy psa straży granicznej. W strefie zastrzeżonej obejrzymy, co się dzieje przy samolotach. Na zakończenie czeka nas pokaz straży pożarnej.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odp

   dudi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 12

   jana pawła 2

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama