Kolarstwo górskie. O Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. Można...

  Kolarstwo górskie. O Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. Można się już zgłaszać

  WoK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kolarstwo górskie. O Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. Można się już zgłaszać

  ©Dariusz Gdesz

  Organizatorzy zapraszają na zawody pod nazwą IM Motion MTB Cross Country o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. W ubiegłym roku ścigało się około stu zawodników, w tym obecny trener kadry.
  Kolarstwo górskie. O Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. Można się już zgłaszać

  ©Dariusz Gdesz

  Poniżej zaproszenie, jaki otrzymaliśmy od organizatorów wyścigu

  "Już po raz trzeci kolarze górscy będą mieli okazję pościgać się na malowniczych Wzgórzach Trzebnickich w zawodach IM Motion MTB Cross Country o Puchar Wójta Gminy Wisznia Mała. W ubiegłym roku impreza przyciągneła na start w Mienicach około setkę zawodników, nie tylko tych, którzy regularnie biorą udział w zawodach, ale i zwyczajnych pasjonatów.

  Zawody są rozgrywane w formule Cross Country, co odróżnia je od ostatnio bardzo popularnych maratonów MTB, na których pokonuje się zwykle wielkie dystanse. W Cross Country przejeżdża się pętle o kilkukilometrowej długości, trudniejsze technicznie, niż trasy maratonu. W tym przypadku mężczyźni przejadą trzy dziesięciokilometrowe pętle, kobiety dwie, a dzieci będą rywalizować na mniejszej trzykilometrowej trasie. Miasteczko zawodów powstanie na boisku sportowym w Piotrkowiczkach, a poza wyścigiem Organizator obiecuje gry i zabawy dla przybyłych rodzin i kibiców. Na starcie pojawią się dobrze znani zawodnicy z dolnośląskich teamów, w tym i zawodnicy drużyny IM Motion. Powalczą nie tylko o tytuły, ale i o cenne nagrody ufundowane przez głównego sponsora imprezy.

  Ubiegłoroczną edycję zawodów zwyciężył Rafał Hebisz, aktualny trener kadry Polski kolarzy górskich i wyśmienity zawodnik. Najbliższa trzecia edycja odbędzie się już za miesiąc, w sobotę 10 sierpnia. Początek zapisów o godzinie 9:30, start przewidziano w samo południe. Udział w wyścigu można zgłosić przez Internet pod adresem http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=491. Wszelkie aktualności i informacje na Facebook'owym profilu IM Motion http://www.facebook.com/IMmotion.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama