Koncert Ennio Morricone – dodatkowe bilety w sprzedaży

  Koncert Ennio Morricone – dodatkowe bilety w sprzedaży

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Ennio Morricone wystąpi 23 lutego we wrocławskiej Hali Ludowej. W poniedziałek, 8 lutego, będzie można kupić bilety na to wydarzenie z dodatkowej puli.
  Koncert Ennio Morricone – dodatkowe bilety w sprzedaży
  Ennio Morricone wystąpi we Wrocławiu w ramach światowego tournée pod hasłem „60 Years Of Music”. Słynny włoski artysta, kompozytor i dyrygent w tym roku świętuje 60-lecie pracy artystycznej. Skomponował 600 utworów z muzyką filmową, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, rozpoznawalnymi we wszystkich zakątkach świata. Wrocław, który w tym roku jest Europejską Stolicą Kultury, to jedyne polskie miasto, do którego zawita ten znakomity artysta. Ennio Morricone przyjedzie z chórem i orkiestrą, w skład których wejdzie prawie 200 muzyków. Jego koncert w Hali Stulecia będzie jednym z najbardziej „kameralnych” koncertów podczas tournée – wystąpi tu przed pięciotysięczną publicznością na ogromnej, liczącej 324 metry kwadratowe scenie.

  - To wielki artysta, którego muzykę filmową zna prawie każdy. Genialnie wzmacnia ona treści filmów, ale jest także jakością samą w sobie. Któż bowiem nie zna Tematu Debory z “Dawno temu w Ameryce” czy Oboju Gabriela z “Misji”, nie wspominając o muzyce do „Bękartów wojny” czy obu części filmu biograficznego o Janie Pawle II. Jego muzyka wzrusza i zachwyca bez względu na muzyczne wykształcenie czy wiek. To wielkie wyróżnienie dla Wrocławia, że będziemy mogli gościć u nas tak wspaniałą postać i wraz z nim obchodzić jego piękny jubileusz – mówi Agnieszka Franków-Żelazny, kurator ds. muzyki ESK Wrocław 2016.
  Bilety na koncert rozeszły się jak świeże bułeczki. Organizatorzy przeprowadzili konieczne odbiory techniczne, sprawdzając, czy w Hali zmieści się więcej miejsc, bo muzycy zajmą nieco mniejszą powierzchnię, niż planowano na początku i zdecydowali o uruchomieniu sprzedaży dodatkowej puli biletów.
  Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 8 lutego (poniedziałek) o godz. 12.
  Wyłącznym oficjalnym partnerem sprzedaży jest sieć EVENTIM.PL.
  Bilety będą do nabycia poprzez stronę internetową www.eventim.pl oraz w stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży (salony Empik, Media Markt, Saturn). Kosztują 129 zł, 189 zł, 289 zł, 359 zł, 590 zł VIP.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hit roku

   Fan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   a i tak nie na stadionie bo po co sprzedać więcej biletów....


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do januszy

   dildo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   taki koncert nie nadaje sie na stadion to raz, a dwa MAMY ZIME !!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama