Ważne
  3 lutego 2016 w Siechnicach nastąpiło wielkie otwarcie...

  3 lutego 2016 w Siechnicach nastąpiło wielkie otwarcie kolejnego Dyskontu Paliwowego

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  3 lutego 2016 w Siechnicach nastąpiło wielkie otwarcie kolejnego Dyskontu Paliwowego
  3 lutego 2016 w Siechnicach nastąpiło wielkie otwarcie kolejnego Dyskontu Paliwowego
  Stacja, zgodnie z założeniami formatu, godzi ofertę obiektów z grupy premium z bardzo atrakcyjnymi cenami paliw. Charakterystyczny design obiektu oraz interesująca czarno-czerwona kolorystyka idealnie wpisują się w tło, którym jest kompleks najnowocześniejszych szklarni w Polsce.

  W ciągu czterech dni promocji z usług stacji i marketu skorzystały tysiące klientów.

  Atrakcyjne były nie tyko ceny paliwa, ale również flagowych produktów Grupy Citronex, czyli bananów, pomidorów i ogórków. Benzyna Pb 95 oraz ON dostępne były tylko za 3,33 złotych za litr. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dżemy bananowe będące autorskim projektem Citronex. Zdaniem klientów stacja ma dużo do zaoferowania. Posiada bogatą ofertę bistro oraz produkty najlepszej jakości. Na terenie stacji znajduje się samoobsługowa myjnia samochodowa, bankomat oraz duży parking.

  Oprócz oferty kierowanej do klientów indywidulnych obiekt obsługuje zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i klientów biznesowych. Dzięki możliwości posługiwania się kartą paliwową Citronex, honorowaną zarówno na stacjach paliw, jak i sieci myjni Tir Citronex, właściciele firm transportowych mają możliwość zakupu paliw w cenach opartych o formułę spotową oraz uzyskania dodatkowych rabatów na usługi myjni TIR.
  To nie koniec ekspansji formatu Dyskont Paliwowy. Citronex zapowiada kolejne otwarcia nowych stacji jeszcze w 2016 roku.

  Czytaj także

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY