Siatkówka. Pięciosetowy bój Victorii PWSZ, szybka wygrana...

    Siatkówka. Pięciosetowy bój Victorii PWSZ, szybka wygrana Cuprum (WYNIKI)

    JG

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    W żadnym z trzech setów Cuprum Lubin nie pozwoliło ugrać Politechnice Warszawskiej więcej niż 20 punktów. W I lidze mężczyzn Victoria PWSZ pokonał wicelidera z Suwałk.
    Plus Liga

    Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:13, 25:20, 25:16)


    Cuprum: Malinowski (17), Pupart (13), Böhme (12), Włodarczyk (10, MVP), Możdżonek (5), Łomacz, Rusek (libero) oraz Gorzkiewicz.
    Politechnika: Smoliński (1), Zagumny (1), Lemański (3), Samica (11), Filip (1), Łapszyński, Olenderek (libero) oraz Radomski (3), Mikołajczak (15), Kowalczyk i Wierzbowski (3).


    Pozostałe wyniki: Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:12, 25:18), Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała (18.03), Skra Bełchatów - Effector Kielce 3:2 (25:16, 25:22, 32:34, 19:25, 15:9), Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:18), Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Olsztyn 3:1 25:16, 20:25, 25:21, 25:17), ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom 3:0 (25:15, 25:19, 25:23).

    1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 14 38 41:8
    2. PGE Skra Bełchatów 14 32 37:17
    3. Asseco Resovia Rzeszów 14 30 36:21
    4. Lotos Trefl Gdańsk 13 26 32:22
    5. Jastrzębski Węgiel 14 25 32:24
    6. Cuprum Lubin 14 25 33:25
    7. Cerrad Czarni Radom 14 24 30:24
    8. Indykpol AZS Olsztyn 14 21 27:27
    9. Łuczniczka Bydgoszcz 14 18 20:29
    10. AZS Politechnika War-ska 14 14 21:33
    11. Effector Kielce 14 12 20:36
    12. AZS Częstochowa 14 11 16:35
    13. BBTS Bielsko-Biała 13 10 18:35
    14. MKS Będzin 14 5 12:39

    Następna kolejka (30-31.01): AZS Częstochowa - Cuprum Lubin (30.01, godz. 17), Politechnika - ZAKSA, Czarni - Łuczniczka, AZS Olsztyn - Jastrzębski, MKS Będzin - Skra, Trefl - Effector, BBTS - Resovia.


    I liga mężczyzn

    XVI kolejka. Victoria PWSZ Wałbrzych - Ślepsk Suwałki 3:2 (25:16, 25:23, 18:25, 17:25, 15:13 )


    Victoria PWSZ: Lipiński, Filipiak, Szczygielski, Macek, Rutecki, Smolarczyk, Mierzejewski (libero) oraz Frąc, Olszewski, Matula, Superlak, Szydłowski (libero), Białek i Zieliński.
    Ślepsk: Winnik, Gonciarz, Rudzewicz, Hunek, Urbanowicz, Zapłacki, Andrzejewski (libero) oraz Szczytkow, Lewiński, Wasilewski i Skrzypkowski.

    Pozostałe wyniki: SMS PZPS Spała - AZS Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:20, 25:19), Hutnik Kraków - Camper Wyszków 0:3 (walkower), GKS Katowice - Krispol Września 3:1 (25:21, 25:18, 21:25, 25:15), AGH Kraków - Energa Omis Ostrołęka (27.01), KPS Kęty - Espadon Szczecin 1:3 (23:25, 26:28, 25:23, 25:27) Warta Zawiercie - KPS Siedlce 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 22:25).

    XVII kolejka. Warta Zawiercie - SMS PZPS Spała 3:2 (20:25, 25:17, 25:18, 24:26, 18:16), KPS Siedlce - KPS Kęty 2:3 (25:15, 25:19, 17:25, 21:25, 11:15), Espadon Szczecin - AGH Kraków 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:20), Energa Omis Ostrołęka - GKS Katowice 1:3 (22:25, 30:28, 21:25, 22:25), Krispol Września - Hutnik Kraków 3:0 (walkower), Camper Wyszków - Victoria PWSZ Wałbrzych (27.01, godz. 19), Ślepsk Suwałki - AZS Stal Nysa 3:1 (20:25, 25:10, 26:24, 25:21).

    1. GKS Katowice 17 38 44:22
    2. MKS Ślepsk Suwałki 17 37 44:23
    3. KS Espadon Szczecin 17 36 42:24
    4. SMS PZPS Spała 17 34 42:25
    5. APP Krispol Września 17 30 37:26
    6. Aluron Virtu Warta Zawiercie 17 30 35:28
    7. KPS Siedlce 17 28 36:30
    8. AZS Stal Nysa 17 26 35:35
    9. AGH Kraków 16 21 28:32
    10. KS Camper Wyszków 16 19 27:36
    11. Victoria PWSZ Wałbrzych 16 15 23:41
    12. KPS Kęty 17 13 21:45
    13. Energa Omis Ostrołęka 16 12 21:40
    14. UKS Hutnik Kraków 17 12 15:43

    Następna kolejka (30.01): SMS PZPS - Ślepsk, AZS Tal - Camper, Victoria PWSZ - Krispol, Hutnik - Energa Omis, GKS - Espadon, AGH - KPS Siedlce, KPS Kęty - Warta.


    II liga mężczyzn (grupa II)

    XV kolejka.
    Olavia Oława - Sobieski Żagań 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 15:25), AZS UZ Zielona Góra - Chrobry Głogów 3:0 (25:20, 25:21, 25:17), Olimpia Sulęcin - Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:21, 25:21), Astra Nowa Sól - Volley Gubin 3:0 (25:15, 25:19, 25:22), Bielawianka Bielawa - Orzeł Międzyrzecz 3:0 (26:24, 25:17, 25:18).

    1. Bielawianka Bester Bielawa 15 36 40:16
    2. MKST Astra Nowa Sól 15 30 37:23
    3. KU AZS Uniwersytetu Ziel. 15 30 33:21
    4. KS Orzeł Międzyrzecz 15 28 33:23
    5. WKS Sobieski Żagań 15 28 34:25
    6. KS Gwardia Wrocław 15 21 27:31
    7. SPS Chrobry Głogów 15 19 25:32
    8. MKS Olavia Oława 15 17 28:36
    9. STS Olimpia Sulęcin 15 15 22:33
    10. MKS Volley Gubin 15 1 6:45

    Następna kolejka (30.01): Żagań - Bielawa, Międzyrzecz -Nowa Sól, Gubin - Sulęcin, Wrocław - Zielona Góra, Oława - Głogów.


    II liga kobiet (grupa II)

    XVIII kolejka.
    MKS Świdnica - AZS Opole 0:3 (10:25, 13:25, 26:28), Olimpia Jawor - Zorza Wodzisław Śl. 3:0 (25:18, 25:13, 25:18), Sokół 43 AZS AWF Katowice - Sokół Radzionków 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:22), MKS Kalisz - TKS Tychy 3:0 (25:13, 25:17, 25:20), PLKS Pszczyna - Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:10, 25:18, 25:18). Pauza - Częstochowianka.

    1. AZS Opole 16 47 48:5
    2. PLKS Pszczyna 17 34 38:21
    3. Sokół 43 AZS AWF Katowice 16 32 38:23
    4. AEP Olimpia Jawor 16 29 36:24
    5. Sokół Radzionków 16 28 34:31
    6. MKS Kalisz 17 27 36:29
    7. Częstochowianka 16 25 29:29
    8. MKS Świdnica 16 18 22:38
    9. TKS Tychy 17 16 22:41
    10. MKS Zorza Wodzisław Śląski 16 9 19:45
    11. KS Polonia Łaziska Górne 17 5 12:48

    Następna kolejka (30.01): Pszczyna - Opole, Łaziska Górne - Kalisz, Częstochowa - Katowice, Radzionków - JAwor, Wodzisław Śl. - Świdnica, pauza - Tychy.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama