Wypadek na trasie Wrocław - Strzelin. Są utrudnienia

  Wypadek na trasie Wrocław - Strzelin. Są utrudnienia

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Na trasie Wrocław - Strzelin doszło do wypadku. Za ciągnikiem rolniczym, w kierunku na Strzelin, jechała kolumna aut . W pewnym momencie kobieta kierująca jednym z samochodów zaczęła wyprzedzać, jednak nie zauważyła drugiego samochodu wyjeżdżającego z bocznej drogi. Doszło do zderzenia.
  Kobieta, która wyprzedzała, została odwieziona do szpitala z lekkimi obrażeniami. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 395 za Żernikami Wrocławskimi, 1 km przed Turowem. Można się spodziewać utrudnień, policja wyznaczyła tam ruch wahadłowy.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   czyja wina

   aniek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 12

   Jeżeli były oznaczenia poziome zakazujące poruszania się drugim pasem to sprawa jest czysta i winę ponosi kobieta. Ale co jeżeli nie było oznaczeń poziomych? Kto ponosi winę? Kobieta poruszała się...rozwiń całość

   Jeżeli były oznaczenia poziome zakazujące poruszania się drugim pasem to sprawa jest czysta i winę ponosi kobieta. Ale co jeżeli nie było oznaczeń poziomych? Kto ponosi winę? Kobieta poruszała się drogą główną. Auto włączało się do ruchu z podporządkowanej. Jeżeli nie ma tam oznaczeń poziomych, to w zasadzie kobieta miała prawo wyprzedzać, a auto które włączało się do ruchu powinno udzielić jej pierwszeństwa przejazdu mimo że nie znajdowała się na "swoim" pasie. Nie powinno było wjeżdżać na jezdnię, kiedy nie było dla niego miejsca. Czy może jest inaczej?
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mądra baba

   f (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 11

   Bo ci w kolumnie głupi byli i jechali wolniutko jak na grzyby.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama