Agnieszka Radwańska - Anna-Lena Friedsam 2:1 ( AUSTRALIAN OPEN 1/8 finału NA ŻYWO LIVE STREAM WYNIK

JEW, TVN24/XNEWS
AUSTRALIAN OPEN - AGNIESZKA RADWAŃSKA. Mecz Radwańska (Polska) - Friedsam (Niemcy) w 1/8 finału AO 2016 rozpoczął się w niedzielę 24.01.2016 około godz. 8 rano. Agnieszka Radwańska walczy z Niemką Anną-Leną Friedsam o ćwierćfinał Australian Open na korcie Hisense Arena w Melbourne Park. Zdecydowaną faworytką spotkania Radwańska - Friedsam jest Polka. Wynik meczu AO 2016: Radwańska - Friedsam na żywo na GazetaWroclawska.pl. Niestety Polka od początku popełnia proste błędy i przegrywała w pierwszym secie z waleczną Niemką. W końcu udało się odrobić straty i doprowadzić do tie breaka. Jednak wygrała go Niemka. Drugi set był krótki i zdecydowanie pod dyktando Agnieszki. 6:1 dla Polki i 1:1 w setach. Trzeci set bardzo nerwowy. Zwycięstwo Polki do końca nie było pewnie. W końcu udało się wygrać w gemach 7:5 i cały mecz 2:1.

AUSTRALIAN OPEN 2016 - 1/8 FINAŁU: Agnieszka Radwańska - Anna-Lena Friedsam 2:1 (6:7, 6:1, 7:5) - trwa trzeci set

Do tej pory Agnieszka Radwańska gra w Australian Open bardzo pewnie i bez trudu odprawia z kwitkiem rywalki. Czy podobnie będzie w meczu o ćwierćfinał turnieju w Australii? Przekonamy już w niedzielę rano - po godz. 7 polskiego czasu.

AGNIESZKA RADWAŃSKA - AUSTRALIAN OPEN 2016 - gdzie oglądać mecz Radwańska - Friedsam 1/8 finału AO?