Imigranci coraz częściej napastują seksualnie kobiety w...

  Imigranci coraz częściej napastują seksualnie kobiety w Europie. Odnotowano kolejne przypadki

  Aleksandra Gersz (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Protest antyimigrancki w Kolonii
  1/2
  przejdź do galerii

  Protest antyimigrancki w Kolonii ©Juergen Schwarz

  W Europie coraz częściej dochodzi do napaści seksualnych imigrantów na kobiety. Młodzi mężczyźni atakowali mieszkanki krajów, w których ubiegają się o azyl, m.in. w Dortmundzie, a także niedaleko Sztokholmu. Europejska opinia publiczna jest wciąż zszokowana brutalnymi atakami na kobiety, do których doszło w Sylwestra w Kolonii. Łącznie niemiecka policja bada aż 766 przestępstw, z których większość to molestowanie seksualne.
  Wydarzenia z Kolonii to nie ostatnie ataki na kobiety, których dopuściły się grupy mężczyzn ubiegających się w krajach europejskich o azyl. Dziennik "Express" opisał trzy kolejne przypadki takich napaści, do których doszło w Dortmundzie, niedaleko stacji kolejowej. W nocy z sobotę na niedzielę, ok. 4 nad ranem, kilku uchodźców zaczepiło na ulicy 25-letnią Niemkę i zaczęło kierować do niej niewybredne komentarze.


  Jeden z mężczyzn, około 30-letni, zaproponował kobiecie seks w zamian za pieniądze. W odpowiedzi na jej odmowę obcokrajowiec odparł "niemieckie kobiety służą tylko do seksu". "Express" pisze także, że napastnik zaczął dotykać kobietę, jednak zdołała ona uciec i wezwać policję. Policja wciąż poszukuje podejrzanego.

  Anglojęzyczny dziennik przywołał także inny incydent z Dortmundu - w niedzielę rano trzech młodych mężczyzn, także imigrantów, zaczęło rzucać kamieniami w dwie kobiety - 50-letnią i 37-letnią. Napastnicy powiedzieli, że zgodnie z prawem szariatu powinni je ukamienować - jedna z kobiet była bowiem transgenderowa. Na szczęście, w porę zainterweniował patrol policji, a Niemkom nic się stało. Mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy, a dwóch z nich było już wcześniej notowanych.  Do innego szokującego zdarzenia doszło w Szwecji, o czym pisze brytyjski "Daily Mail". Kobieta zaatakowana na ulicy, w regionie Södermanland, na zachód od Sztokholmu, zdołała nagrać cały incydent. Kiedy jeden z mężczyzn dotknął przechodzącą kobietę w tylną część ciała, ta głośno zaprotestowała. Kolega napastnika, mówiący łamanym językiem szwedzkim, w odpowiedzi zapytał czy kobieta ma ochotę na stosunek seksualny, za co jej zapłaci. - Co powiedziałeś? Myślisz, że jestem prostytutką? - zapytała Szwedka, a film kręcony telefonem komórkowym w tym momencie się urwał.

  Kryzys imigracyjny, który dotknął Europę, wciąż dzieli europejskie społeczeństwa. Po wydarzeniach z Kolonii coraz większe grupy Niemców, w tym radykalnych nacjonalistów, zaczęło otwarcie sprzeciwiać się działaniom niemieckiego rządu. Administracja kanclerz Angeli Merkel reprezentuje bowiem najbardziej otwartą politykę imigracyjną w Unii Europejskiej - w zeszłym roku o azyl ubiegało się tam aż milion uciekinierów z krajów ogarniętych wojnami.

  Po atakach na kobiety Merkel zapowiedziała jednak zaostrzenie prawa imigracyjnego. Komentatorzy zauważają jednak, że kryzys imigracyjny może przekreślić szanse kanclerz na kolejną kadencję rządów.

  Aktywiści i wielu polityków w Europie apelują, żeby ataki jednostek nie doprowadziły do zwrócenia się europejskich społeczeństw przeciwko reszcie imigrantów, częstym całym rodzinom z dziećmi, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Zaznaczają jednak, że kluczowe jest surowe karanie osób, które dopuściły się przestępstw i nie akceptują stylu życiu w zachodnich społeczeństwach.

  Czytaj także

   Komentarze (31)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   czy nie ma juz prawdziwych europejczykow

   gdzie sa prawdziwi zolnierze (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   jak może europeijczyk pozwolić na taka zniewagę muzulamnow, gdzie sa te wszystkie cwaniaki kibole i bujance , jesteście zwykłymi tchórzami ,muzlemy się z nas smieja

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zagadka

   Znafca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Ciekawe co by było gdyby to była inwazja prawie samych bab.Czy seksmisja w akcji?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   INNA KULTURRA I WIARA KTÓRa JEST TAGRZE PRAWEM

   JAKI naRAT TAKi K ryj 777 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7

   ZBYT DURZE RURZNICE BY POLACTFO ZAKCEPTOwały =PAATRZ CYGAN W DZIKI POLSZCZE I ŚLONZAK PO POLACKU HITLERSYN.I PO PRzEMYSŁOWY NIYMCA WIESNIAK DO ELITY BURACTWA SRAMACTFA AF.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   milcz

   snopie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   milcz zydzie tu nie masz nic do gadania ,sprzedawco sliwek i kondonow

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pani Girersz

   - (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Po posku piszemy "dotykać (kogo, czego) KOBIETY" a nie "dotykać (kogo, co) kobietę". Trudne?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do ONR i Młodzieży Wszechpolskiej

   ano (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14

   SZYKUJMY SIĘ NA ICH PRZYJĘCIE...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mamy dać wszystko i niczego nie wymagać - motto europejskiej lewicy

   Taka Prawda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 1

   1. Intelektualny upadek. Panaceum na wszystko w UE to limity, kwoty, przydziały, dotacje, ulgi rabaty, dopłaty. Do tego mechanizmu dotyczącego produkcji rolnej i bydła włączono tez ludzi w postaci...rozwiń całość

   1. Intelektualny upadek. Panaceum na wszystko w UE to limity, kwoty, przydziały, dotacje, ulgi rabaty, dopłaty. Do tego mechanizmu dotyczącego produkcji rolnej i bydła włączono tez ludzi w postaci migrantów.
   2. Merkel popełniła błąd polityczny otwierając niekontrolowany proces wędrówki ludów przez Europę i powodując chaos. Konsekwencje są nie do przewidzenia.
   3. Pytanie zasadnicze. Dlaczego płacą 5000 Euro/osobę za miejsce w łajbie skoro nasza kultura jest zdegenerowana, obyczajowość grzeszna, religia bluźniercza i obraża Allaha, a prawa człowieka Koran. Dlaczego nie wybiorą sąsiednich krajów bliższych kulturowo. Nie bądźmy naiwni - chodzi tylko pieniądze. Nie będzie żadnej integracji ponieważ wymaga przede wszystkim dobrej woli, wysiłku mentalnego, dobrej edukacji, nauki języka, poznania kultury, etyki i obyczajów społecznych gospodarza. W skrócie Europa musi, a oni jak zechcą. Praktyka pokazuje gettoizację islamu. Patrz Szwecja.
   3. W Brukseli myślą że cały świat wygląda jak Bawaria z dochodem 40 tys. Euro na głowę i zasiłkiem 1300 Euro. Dlatego każą wszystkim budować mieszkania socjalne dla emigrantów. W Polsce średnia oczekiwania na takie mieszkanie wynosi 7 lat, nierzadko 15 lat.
   4. Złamanie ustaleń z Dublina przez Niemcy. Azyl przydziela pierwszy bezpieczny kraj, uchodźca nie ma prawa decydować w jakim kraju zamieszka. Polityka migracyjna jest sprawą każdego kraju, a nie UE. Ta ludzka masa to de jure nielegalni emigranci. A słowami Merkel to afrykańska klasa średnia.
   5. Eksperci od pomocy są zgodni - takiej masie ludzkiej nie można pomóc skutecznie na dłuższą metę, poza wodą i zupą. Najtańsza i najefektywniejsza pomoc, to ta najbliżej ich miejsca zamieszkania. Merkel stworzyła iluzję milionom Afrykańczyków, którzy już są w drodze do UE, niektórzy zapłacą za to życiem. Zadam pytanie - ilu tłumaczy z arabskiego, pasztuńsiego, hindu narzecza suachili ma do dyspozycji Polska w służbach socjalnych w szkołach, sądach urzędach pracy czy policji?
   6. W żadnym kraju służby bezpieczeństwa nie są przygotowane do kontroli i weryfikacji takiej ilości ludzi. Teraz terroryści zyskali zaplecze, w którym mogą się ukrywać i łowić frustratów. Za chwilę,za migrantami pojawią się również mułlowie, a bogate państwa Zatoki opłacą budowę meczetów, szkół koranicznych, domów wsparcia i kultury islamu. Wszystko poza kontrola państwa.
   7. Dla Polaków niemiecki rynek pracy był zablokowany w UE przez ponad 10 lat. A teraz 800 tysięcy utrzymanków, bez znajomości jakiegokolwiek języka czy porządnego fachu, pomnożone przez 670 euro/osoba/miesiąc to nie problem. A za chwilę czeka nas łączenie rodzin.
   8. Pytanie zasadnicze - Czym ubogacą Europę tysiące funkcjonalnalnych analfabetów (wg ONZ PISA-1, czyli w Polsce II kl podstawówki) z Darfuru, Erytreii, Albanii czy Afganistanu. Już mamy zamieszki wewnątrz schronisk i obozów. Ludzie, którzy żyli w środowisku wojny, tą wojnę przynieśli w głowach do miast Europy. Podziały plemienne, fanatyzm religijny, wojny etniczne, klanowe, państwowe, kasty oraz kultura przemocy i zbrodni honorowych i fatw nie znikną z głów wraz przekroczeniem granic UE i tak samo nie pojawią się tzw. wartości europejskie, wysoka kultura i etyka pracy czy szerzej humanistyczny uniwersalizm, którym się szczycimy.
   9. Zadajmy proste pytanie - Jak zachowałby się świat islamu gdyby na ulicach Kairu, Algieru, Bejrutu, Damaszku, Bagdadu, Rijadu, Abu Dabi, Dohy, Chartumu pojawiło się setki tysięcy Europejczyków bez pieniędzy, wierzących chrześcijan lub homoseksualnych ateistów.
   10. Na pytanie, kiedy islam przestanie zabijać wpływowy europejski mułła odpowiedział aż Europa i świat uzna, że "Nie ma boga nad Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem... Słowem mamy dać wszystko i niczego nie wymagać, a w zamian może nie utną nam głów. Amenzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Odpowiedź

   Znafca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   "
   9. Zadajmy proste pytanie - Jak zachowałby się świat islamu gdyby na ulicach Kairu, Algieru, Bejrutu, Damaszku, Bagdadu, Rijadu, Abu Dabi, Dohy, Chartumu pojawiło się setki tysięcy Europejczyków...rozwiń całość

   "
   9. Zadajmy proste pytanie - Jak zachowałby się świat islamu gdyby na ulicach Kairu, Algieru, Bejrutu, Damaszku, Bagdadu, Rijadu, Abu Dabi, Dohy, Chartumu pojawiło się setki tysięcy Europejczyków bez pieniędzy, wierzących chrześcijan lub homoseksualnych ateistów. "
   Na pewno imigranci by nie zrobili większego burdelu niż tam mają.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prawda o Bliskim Wschodzie/Afryce

   Rafi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 2

   Na Bliskim Wschodzie kobieta służy jako maszyna do seksu/rodzenia dzieci. Oczywiście wykonuje również cały zestaw innych prac niegodnych swego właściciela - mężczyzny.
   Najciekawsze jest to, że...rozwiń całość

   Na Bliskim Wschodzie kobieta służy jako maszyna do seksu/rodzenia dzieci. Oczywiście wykonuje również cały zestaw innych prac niegodnych swego właściciela - mężczyzny.
   Najciekawsze jest to, że tamtejsze kobiety całkowicie akceptują taki obrót sprawy. Więc jeśli Wam odpowiada taki system, proszę, sprowadźcie więcej szmatogłowywych.
   Byłem zmuszony "zwiedzić" kawałek Bliskiego Wschodu i wiem jedno, tamtejsze dzikusy najlepiej wyglądają w celowniku beryla.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A gdzie ci nacjonaliści

   golo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 7

   A gdzie ci nacjonaliści i skinhedzi dbający o czystość rasy- czas najwyższy zrobić porządek z tymi islamskimi brudasami zacząć robić łapanki i kamieniować szmaciarzy albo stosują się do...rozwiń całość

   A gdzie ci nacjonaliści i skinhedzi dbający o czystość rasy- czas najwyższy zrobić porządek z tymi islamskimi brudasami zacząć robić łapanki i kamieniować szmaciarzy albo stosują się do europejskiego prawa albo wypier....ć do swojej syrii czy innego dziadostwa-ciekawe co by było jak by to europejczycy musieli do nich emigrować i robili by takie cyrki ich kobietom -pewnie z miejsca byliby ścięci...zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   golo weź i spierdolo

   ! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 2

   niepotrzebni są nacjonaliści i skinhedzi, wystarczą zwykli faceci, być może podobni do ciebie, lecz mniej krzykliwi,
   którzy ruszą dupsko z przed komputera i wyjdą bronić swe kobiety przed...rozwiń całość

   niepotrzebni są nacjonaliści i skinhedzi, wystarczą zwykli faceci, być może podobni do ciebie, lecz mniej krzykliwi,
   którzy ruszą dupsko z przed komputera i wyjdą bronić swe kobiety przed azjatycką i inną stonką, (sprowadzoną przez niemiecką burdel-mamę i jej komisarycznych pomagierów od Europy), a przy okazji wykażą się patriotyzmem i moralnością europejską.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Migranci "z krajów ogarniętych wojnami" - w dużej mierze nieprawda!!!

   qwerty (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 25

   W tekście pojawia się zdanie - "w zeszłym roku o azyl ubiegało się tam aż milion uciekinierów z krajów ogarniętych wojnami". Migranci przybywają z bardzo wielu krajów, w tym z takich, w których...rozwiń całość

   W tekście pojawia się zdanie - "w zeszłym roku o azyl ubiegało się tam aż milion uciekinierów z krajów ogarniętych wojnami". Migranci przybywają z bardzo wielu krajów, w tym z takich, w których żadnych wojen nie ma. Wśród ogromu młodych mężczyzn (około 80% wszystkich przybyszów) kierujących się do Niemiec, czy Skandynawii lub Wielkiej Brytanii jest wielu, którzy pochodzą np. z Kosowa, Albanii, Maroka, Algierii, czy nawet... aż z Bangladeszu. Tam nie ma wojen!!! Poza tym jeśli w danym kraju jest wojna, to nie znaczy, że toczy się w całym kraju, np. w Iraku działania wojenne mają miejsce na zachód i północ od Bagdadu. Na południu tego kraju nie odnotowuje się walk, a więc nie każdy przybysz z Iraku jest dotknięty wojną!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szwedom przeszkadzają nasze, wrocławskie cheerleaderki !!!

   opos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 25 / 1

   Na uboczu tematu artykułu link do materiału o tym, że szwedzkim zawodnikom oraz rzekomo także szwedzkim kibicom nie odpowiada fakt, że na meczach, w przerwach, obecnie odbywających się ME w piłce...rozwiń całość

   Na uboczu tematu artykułu link do materiału o tym, że szwedzkim zawodnikom oraz rzekomo także szwedzkim kibicom nie odpowiada fakt, że na meczach, w przerwach, obecnie odbywających się ME w piłce ręcznej tańczą cheerleaderki! Link w temacie... http://www.polskatimes.pl/artykul/9302255,euro-2016-w-pilce-recznej-reprezentantom-szwecji-przeszkadzaja-cheerleaderki-video-zdjecia,id,t.html Jak widać, kolejne oblicze utopijnej i destrukcyjnej polit-poprawności :( Ciekawe, czy ów Karlsson zastanowił się nad tym jak wiele pracy dziewczyny wkładają w to by prezentować tak ciekawe układy taneczne, jak te, które można oglądać podczas ME, także w Hali Ludowej :) bo szacunku do ich wysiłku to chyba nie ma żadnego.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niepotrzebne

   Znafca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Do tego nie znoszę "kultury" z USA.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bardzo dużo pracy trzeba włożyć w wypinanie się do publiczności

   x (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Puknij się w głowę a usłyszysz echo. Masz odkładnie takie samo podejście do kobiet jak islamiści.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Aha...

   opos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Na meczach to Ty z pewnością nie bywasz, ale poszukaj sobie, na youtube na przykład, materiałów z występów takich zespołów tanecznych, to się przekonasz ile pracy w to, jak piszesz, "wypinanie"...rozwiń całość

   Na meczach to Ty z pewnością nie bywasz, ale poszukaj sobie, na youtube na przykład, materiałów z występów takich zespołów tanecznych, to się przekonasz ile pracy w to, jak piszesz, "wypinanie" trzeba włożyć ! A i też naprawdę niezłe przygotowanie gimnastyczne trzeba mieć do wykonywania wielu z tych figur. Ale Ty pewnie jesteś zwolennikiem zakazania takich występów,... tak po muzułmańsku :)zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama