Wrocław: Remont Nowowiejskiej. Tramwaje zmieniają trasy...

  Wrocław: Remont Nowowiejskiej. Tramwaje zmieniają trasy (ZOBACZ)

  red

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Od 29 czerwca do 5 lipca planowany jest remont szyn na ul Nowowiejskiej - odcinek od Jedności Narodowej do Piastowskiej. W związku z tym, inaczej pojadą linie tramwajowe 0L, 0P i 1.
  Tramwaje tych trzech linii w obu kierunkach zostaną skierowane objazdem od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, pl. Bema, ulicę Poniatowskiego, Jedności Narodowej do ulicy Słowiańskiej. Autobusy nocne linii 240 i 250 będą kursowały bez zmian.

  W okresie od 29 czerwca 2013 roku do 5 lipca 2013 roku, pasażerowie rozpoczynający podróż na przystanku "Wyszyńskiego", którzy skasują bilet jednorazowy normalny w autobusie linii A, N lub 128 będą mogli na tym bilecie kontynuować podróż tramwajem linii 0L, 0P lub 1 bez ponoszenia dodatkowych kosztów - bilet będzie zachowywał ważność przez 60 minut od chwili skasowania.


  W kierunku przeciwnym bilet jednorazowy normalny skasowany w tramwaju linii 0L, 0P lub 1 będzie zachowywał ważność w autobusach linii A, N i 128 na odcinku od przystanku "Ogród Botaniczny" do przystanku "Wyszyńskiego" przez 60 minut od chwili skasowania biletu.

  Bilety okresowe na linie 0 (0L, 0P) i 1 będą dodatkowo honorowane w obu kierunkach w autobusach linii A, N i 128 na odcinku od przystanku "Ogród Botaniczny" do przystanku "Wyszyńskiego".

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama