Gwiazda na noworocznej gali preyzdenta

  Gwiazda na noworocznej gali preyzdenta

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Gwiazda na noworocznej gali preyzdenta
  1/4
  przejdź do galerii

  ©Ewelina Jaworska/Paweł Deska

  Znana wokalistka Justyna Steczkowska odwiedzi Głogów. W piątek, 22 stycznia artystka razem z Orkiestrą Cygańską wystąpi w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Wita Stwosza podczas Koncertu Noworocznego Prezydenta Miasta.
  Jak zapowiadają organizatorzy, muzyczny spektakl ma być wyjątkowy, bo Justyna Steczkowska to artystka nietuzinkowa, wszechstronnie uzdolniona, posługująca się 4-oktawową skalą głosu.

  Na głogowskiej scenie będzie jej towarzyszyć cygańska orkiestra i tancerze, w sumie 20 osób. Będą też kolorowe stroje, wielki stół, gra świateł oraz dziki taniec pośród bajecznej scenografii. Sama Justyna Steczkowska przeobrazi się w cygańską femme fatale, która zabierze publiczność do zaczarowanej wioski romskich dźwięków i kolorów.

  Warto wspomnieć, że stroje dla artystki do tego widowiska zaprojektowała i wykonała ormiańska projektantka Lilit.


  Koncert Noworoczny został zaplanowany w Hali Widowiskowo - Sportowej dlatego, by mogło go zobaczyć więcej osób niż jest to możliwe w MOK-u. Obiekt ma być odpowiednio przygotowany i przystosowany pod potrzeby koncertu.

  Bilety w cenie 40, 50, 70, 70 i 100 złotych od osoby są do nabycia w Biurze Obsługi Klienta MOK przy placu Konstytucji 3 Maja, w MCK Mayday przy ul. Perseusza, w kasach Pływalni Chrobry przy ul. Rudnowskiej oraz na: www.ekobilet.pl.

  - Jest ich jeszcze trochę, więc zapraszamy - mówi Magdalena Łętkowska z głogowskiego MOK-u. - Szczególnie polecam miejsca na wprost sceny.

  Noworoczny koncert rozpocznie się o godz. 18.30.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama