Menu Region

I Nocny Wrocław Półmaraton 2013 [UCZESTNICY K-Sr]

I Nocny Wrocław Półmaraton 2013 [UCZESTNICY K-Sr]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Prześlij Drukuj
I Nocny Wrocław Półmaraton 2013 - lista uczestników, nazwiska K-Sr.
873 KRZYSZTOF KOZACZUK JORDANÓW ŚLĄSKI
2249 DAWID KOZAK ŻAGAŃ
2658 MAGDALENA KOZAK JAWORZNO
3142 BOŻENA KOZAK-SROKA KOWARY
170 ŁUKASZ KOZDRÓJ KRASICZYN
3578 JAKUB KOZERA ZIELONA GÓRA
1832 WIESŁAW KOZERA WROCŁAW
479 DAGMARA KOZIARA-SUSZKO WROCŁAW
2516 ZBIGNIEW KOZIARSKI BĘDZIN
3860 MICHAŁ KOZIARZ WROCLAW
480 WIESŁAW KOZIMOR LEWIN BRZESKI
2340 GRZEGORZ KOZINA RADKÓW
3713 MAGDALENA KOZIŃSKA WROCŁAW
3310 MARIA KOZIOŁ WROCŁAW
2865 JACEK KOZIRÓG ŁÓDŹ
2866 BOLESŁAW KOZŁOWICZ KATOWICE
2276 EDWARD KOZŁOWICZ WAŁBRZYCH
3579 ADRIANNA KOZŁOWKSA ŚRODA ŚLĄSKA
3143 KASANDRA KOZŁOWSKA KRAKÓW
2250 KORNELIA KOZŁOWSKA ROGOŹNO
3843 ALEKSANDER KOZŁOWSKI DOBRZEŃ WIELKI
3144 GRZEGORZ KOZŁOWSKI WROCŁAW
1697 JACEK KOZŁOWSKI WROCŁAW
3407 JACEK KOZŁOWSKI PIESZYCE
2341 KAMIL KOZŁOWSKI WROCŁAW
1922 MACIEJ KOZŁOWSKI SŁUBICE
3473 MAREK KOŹLIK RADWANICE
171 JACEK KOżUSZEK Wrocław
679 KRZYSZTOF KRACZKOWSKI WROCŁAW
562 KLAUDIUSZ KRAJCIEWICZ WROCŁAW
348 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA
3835 GRZEGORZ KRAJEWSKI LEGNICA
66 MAREK KRAJEWSKI WROCŁAW
1698 ROBERT KRAJEWSKI WROCŁAW
1334 TOMASZ KRAJEWSKI WROCLAW
2867 BARBARA KRAKOWIAK TRZEBNICA
481 ALICJA KRAKOWSKA MIELEC
2342 ALBERT KRAKOWSKI WROCŁAW
1458 ARTUR KRAL WROCŁAW
2343 ARTUR KRASKA BYDGOSZCZ
680 AGNIESZKA KRASNOWSKA WROCŁAW
2659 MIROSŁAW KRASOŃ SOBÓTKA
3580 DANUTA KRASOWSKA KĘDZIERZYN-KOŹLE
1197 MALGORZATA KRATTENMACHER BERLIN
1833 ANDRZEJ KRAUZE WROCŁAW
482 TOMASZ ADAM KRAUZE WROCŁAW
3479 AMADEUSZ KRAWCZYK WROCŁAW
3836 BARTOSZ KRAWCZYK KŁOBUCK
3408 MARIUSZ KRAWCZYK WROCŁAW
2517 TOMASZ KRAWCZYK NYSA
681 ZDZISŁAW KRAWCZYK WROCŁAW
1699 BARTŁOMIEJ KRAWCZYSZYN BYCHOWO
1115 BARTOSZ KRAWCZYSZYN WROCLAW
32 BOGDAN KRAWIEC TRZEBNICA
349 JOANNA KRAWIEC STRZAŁKOWO
2344 MARCIN KRAWIEC WROCŁAW
3837 JOANNA KRAWIETZ SZKLARSKA PORĘBA
2589 MAJA KREFFT WROCŁAW
2590 MICHAŁ KREFFT WROCŁAW
3145 DOMINIKA KREKORA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
3146 DAWID KREMPIC TORUŃ
2014 DAMIAN KRENZ WROCŁAW
172 IWONA KRĘCISZ WROCŁAW
2518 JOLANTA KRĘŻEL WROCŁAW
3147 MAREK KRĘŻEL WROCŁAW
3409 PIOTR KRĘŻEL WROCŁAW
350 ADAM KROCHMAL ZŁOCIENIEC
3581 KATARZYNA KROCZAK PIESZYCE
3582 WOJCIECH KROCZAK PIESZYCE
3148 KRZYSZTOF KROK MUSZYNA
1459 DOROTA KROWICKA WROCŁAW
1198 ANDRZEJ KROWICKI WROCŁAW
921 JĘDRZEJ KROWIRANDA HAJNÓWKA
2868 ADAM KRÓL OPOLE
351 BARTŁOMIEJ KRÓL SMOLEC
922 DOROTA KRÓL WROCŁAW
3149 MARCIN KRÓL WROCŁAW
3583 PAWEŁ KRÓL KRAKÓW
173 KATARZYNA KRÓLICKA-WALCZUK WRCOŁAW
3838 RYSZARD KRÓLIKOWSKI WROCŁAW
2869 GRZEGORZ KRÓWCZYŃSKI LUBSZA
1000 ANNA KRUCZEK WROCLAW
2092 MARIUSZ KRUCZEK BRZEG
2015 PAWEŁ KRUCZEK WROCLAW
437 MAGDALENA KRUCZKIEWICZ WROCŁAW
438 MATEUSZ KRUCZKIEWICZ WROCŁAW
3150 EDYTA KRUK ŚWIDNICA
3151 WACŁAW KRUK ŚWIDNICA
4000 DOMINIK KRUMIN KOBIERZYCE
3152 ADAM KRUPA GORZANÓW
73 ADAM KRUPA WROCŁAW
3584 KRZYSZTOF KRUPA BIELAWA
3839 ŁUKASZ KRUPA CHOJNÓW
2966 RADOSŁAW KRUPA BIELAWA
2660 MARKUS KRUSCH BERLIN
1303 TOBIAS KRUSZEWSKI KATY WROCLAWSKIE
1272 ALICJA KRYŃSKA MIŁKÓW
682 DARIUSZ KRYSIAK WROCŁAW
76 SŁAWOMIR KRYSIAK KOŹMIN WLKP.

2661 PRZEMYSŁAW KRYSIŃSKI DOBRZYKOWICE
352 ARTUR KRYŚ WAŁBRZYCH
806 ZBIGNIEW KRZAK TRZEBNICA
2870 MARIUSZ KRZEMIEŃ JELCZ-LASKOWICE
807 PIOTR KRZEMIEŃ WROCŁAW
16 ANDRZEJ KRZEMIŃSKI SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
563 MAREK KRZEMIŃSKI WROCLAW
1460 ADAM KRZESAK PIASTÓW
1002 DARIUSZ KRZESIŃSKI WROCŁAW
2157 RYSZARD KRZOS BOGATYNIA
2345 DAMIAN KRZUS ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3410 PAWEŁ KRZYKAŁA GŁOGÓW
1700 JAKUB KRZYSIAK LUBLIN
3153 AGNIESZKA KRZYSZCZUK LESZNO
3585 INTRYS KRZYSZTOF BRZEG DOLNY
874 PIOTR KRZYSZTOŃ WROCŁAW
1003 GRZEGORZ KRZYŚ KĘPIE ZALESZAŃSKIE
2519 MAREK KRZYWICKI ŻARY
1116 MARCIN KRZYŻANOWSKI WYSOKA
3154 AGNIESZKA KRZYŻOSIAK MILICZ
2346 HANNA KRZYŻOSIAK KIEŁCZÓW
2347 MARCIN KRZYŻOSIAK KIEŁCZÓW
3411 MAREK KRZYŻYŃSKI RYDZYNA
2093 KRZYSZTOF KSIĄDZYNA GRODKÓW
2662 ARTUR KSIĄŻAK RYDUŁTOWY
564 BOGUSŁAW KSIĄŻEK WROCŁAW
2871 JOANNA KSIĄŻEK WROCŁAW
353 MARIUSZ KSIĄŻKA WABIENICE
2663 DOROTA KSIĘŻNIK BRZEG
929 ANNA KSOK WROCLAW
1834 KRYSTYNA KSOK WROCŁAW
1835 MIROSŁAW KSOK WROCŁAW
1461 GRZEGORZ KSYCKI WROCŁAW
1273 MAREK KSYTA OPOCZNO
484 EWA KUBA WROCŁAW
1836 ARTUR KUBACKI TYCHY
1004 SEBASTIAN KUBACKI WARSZAWA
1274 LUKASZ KUBAS POZNAŃ
2520 ARKADIUSZ KUBIACZYK WROCŁAW
1199 ALICJA KUBIAK WROCŁAW
2521 BARTŁOMIEJ KUBIAK WROCŁAW
2872 JOANNA KUBIAK WILCZYCE
683 MARCIN KUBIAK WROCŁAW
2873 MARCIN KUBIAK WROCŁAW
2874 PRZEMYSŁAW KUBIAK WILCZYCE
684 TOMASZ KUBIAK JELCZ-LASKOWICE
3155 JOANNA KUBICA ZŁOTORYJA
2348 TOMASZ KUBICA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
174 DARIUSZ KUBICKI WROCŁAW
685 KRZYSZTOF KUBICKI WROCŁAW
2875 TOMASZ KUBINA RUDA ŚLĄSKA
2016 WOJCIECH KUBISSA PŁOCK
1118 ZBIGNIEW KUBOWICZ OŁAWA
2017 ADAM KUCHARCZYK WARSZAWA
2349 DOMINIK KUCHARCZYK WROCŁAW
1701 MONIKA KUCHARCZYK POZNAŃ
1702 BARBARA KUCHARSKA KĄTY WROCŁAWSKIE
1923 BARBARA KUCHARSKA BRESLAU
1703 GABRIELA KUCHARSKA RUDAWA
3586 KAROLINA KUCHARSKA WROCŁAW
1462 BARTŁOMIEJ KUCHARSKI KUTNO
1463 DARIUSZ KUCHARSKI KRZYKÓW
1464 PAWEŁ KUCHARSKI WYSOKA
1704 PIOTR KUCHARSKI RUDAWA
3959 PRZEMYSŁAW KUCHARZEWSKI WROCŁAW
3361 SYLWIA KUCHCIŃSKA WROCŁAW
2876 WOJCIECH KUCHNO WARSZAWA
2664 ANDRZEJ KUCIŃSKI BĘDZIN
1200 ŁUKASZ KUCIŃSKI WARSZAWA
1005 TADEUSZ KUCZYŃSKI WROCŁAW
2350 ŁUKASZ KUDLA TURZE
1465 KRYSTIAN KUDŁA KUTNO
3979 ROBERT KUDŁA WROCŁAW
3156 DARIUSZ KUJAWA KALISZ
2158 MARCIN KUJAWA ZACHARZEW
1466 ANNA KUJAWIŃSKA JELENIA GÓRA
1705 DANIEL KUK PUŁAWY
2877 KAMIL KUKIEŁKA WROCŁAW
1706 EWELINA KUKLIŃSKA WROCŁAW
3840 WOJCIECH KUKULSKI WROCLAW
1275 ŁUKASZ KULAWIK BŁAŻKOWA
1201 MAREK KULBA TWORZYJANÓW
175 ŁUKASZ KULCZEWSKI WROCŁAW
2351 KRYSTIAN KULCZYCKI WROCŁAW
2878 MAGDALENA KULIK WROCŁAW
176 KAMIL KULIŃSKI WROCŁAW
3941 MAGDALENA KULMA WARSZAWA
354 PAWEŁ KULPA BUKOWICE
1202 PAWEŁ KULPA LUBIN
1006 VOLODYMYR KULYK POZNAŃ
2352 MAŁGORZATA KUŁACH WROCŁAW
177 MAGDALENA KUMÓR TRZEBNICA
2879 EWA KUMPIN LEGNICA
686 PIOTR KUNA WROCŁAW
2018 TOMASZ KUNDERA Wrocław
1119 NORBERT KUNECKI RATOWICE
3841 KONRAD KUNICKI WROCLAW
1467 JAKUB KUNKIEWICZ JELENIA GÓRA
565 ROBERT KUPCZYŃSKI DOBRZYKOWICE
2880 ZBIGNIEW KUPISZ WROCŁAW
3157 BAZYL KUPKA NOWA RUDA
687 MARTYNA KUPKA WROCŁAW
2448 DANIEL KUPŚĆ WROCŁAW
1837 MACIEJ KURASADOWICZ STRONIE ŚLĄŚKIE
3842 JAKUB KURCZAK WROCŁAW
2881 PIOTR KURCZEWSKI OLSZYNA
1707 MARTYNA KURCZYŃSKA JELENIA GÓRA
1468 KAROLINA KURDAS WROCŁAW
178 JOANNA KUREK BIELSKO-BIAŁA
1708 PAULINA KURIATA SOBÓTKA
2094 ROBERT KURIATA ZŁOTORYJA
3158 WALDEMAR KURIATA MARCINKOWICE
2882 IWONA KURIATA-LEŚNIAK WROCŁAW
1007 ADAM KUROWSKI WROCŁAW
3899 AGATA KURPAS ZDZIESZOWICE
485 ANNA KURPIEWSKA WROCŁAW
1120 HUBERT KURPIEWSKI WROCŁAW
923 PIOTR KURPIK WROCŁAW
604 ANDRZEJ KURTYKA WROCŁAW
2883 ZUZANNA KURZ WROCŁAW
3588 HANNA KURZAJCZYK KALISZ
808 MARIA KURZAWA NYSA
2665 ADAM KURZEJA OSTRÓW WLKP.
1469 ARTUR KURZEJA WAŁBRZYCH
1709 MACIEJ KURZYŃSKI ZGORZELEC
1470 RYSZARD KUSAK WROCŁAW
2666 MARTA KUSTOSZ WROCŁAW
875 WOJCIECH KUSTOSZ BOGATYNIA
2353 ALEKSANDER KUSZ WROCŁAW
1471 PAULINA KUTARBA NOWE GAJĘCICE
1710 BARTOSZ KUTKIEWICZ SIECHNICE
688 MAREK KUTKOWSKI SZPROTAWA
1472 HANNA KUTRZEBA - STOGIŃSKA WROCŁAW
3159 KAMILA KUTYŁA TUŁOWICE
2159 LESZEK KUZIELA WROCŁAW
11 AGNIESZKA KUZYK RACISZYN
809 ADAM KUZYNIN PROSZKOWICE
1711 MAREK KUŹMICKI BIELAWA
33 RAFAŁ KWACZ WROCŁAW
5 LAUNEN KWALIA ELDORET
355 ANNA KWAPIŃSKA BOLEŚCIN
3412 PIOTR KWAPISZ STARE BUDKOWICE
2354 AUGUST KWAS RYKI
1924 JACEK KWASEK WROCŁAW
3589 KRZYSZTOF KWASEK CZŁUCHÓW
3480 HUBERT KWAŚNIEWSKI SOBÓTKA
2160 MACIEJ KWAŚNIEWSKI SZCZECIN
3160 BŁAŻEJ KWAŚNIK WROCŁAW
2884 ROBERT KWIATKOWSKI NOWY DWÓR
3311 SŁAWOMIR KWIATKOWSKI KLUCZBORK
1925 MARTA KWIATOŃ BYDGOSZCZ
876 MACIEJ KWINTA WROCŁAW
1712 JAKUB KWOCZ ZAJĄCZKÓW
2667 BŁAŻEJ KYRCZ ŁAZY
3590 SEBASTIAN LACH GRODKÓW
3942 TOMASZ LACH STARA KAMIENICA
3844 KONRAD LACROIX LEGNICA
1473 DANUTA LALKO WROCŁAW
689 EWA LANGE-GAWRYŁOW WROCŁAW
1474 KRZYSZTOF LANGNER WROCŁAW
486 JACEK LANKAUF WROCŁAW
2522 BARTOSZ LARKOWSKI WROCŁAW
2885 PIOTR LASKOWSKI OBORNIKI ŚLĄSKIE
690 JAROSŁAW LASOŃ WROCŁAW
1475 TOMASZ LASZCZYŃSKI STRZELIN
3591 JAROSŁAW LATACZ KATOWICE
2019 MAŁGORZATA LATAROWSKA LWÓWEK ŚLĄSKI
1754 ROBERT LATAWIEC WROCŁAW
2020 ADAM LATOŃ RYBNIK
3413 SŁAWOMIR LATOS WROCŁAW
356 MACIEJ LATOSIK WROCŁAW
3161 ŁUKASZ LATUS WYSOKA
1798 MAREK LATUS BIELANY WROCŁAWSKIE
3312 TOMASZ LAUNER WROCŁAW
1276 ALEKSANDRA LAZAREK WROCŁAW
1838 WOJCIECH LEBEK WROCŁAW
1240 RAFAŁ LEBIODA WROCŁAW
1476 MACIEJ LECH LUBIN
3162 WABNIC LECH WROCŁAW
179 JERZY LECHOWICZ KRAPKOWICE
1277 MACIEJ LECIEJEWSKI WROCŁAW
2886 HYUNG SHIN LEE KATOWICE
810 ANNA MARIA LEHMANN POZNAŃ
2668 KAROL LEJA WROCŁAW
357 KRZYSZTOF LEJCZAK KRAPKOWICE
3592 BARTŁOMIEJ LEJDURA WROCŁAW
3163 KATARZYNA LELONKIEWICZ-KURIATA MARCINKOWICE
2161 MATEUSZ LEMPARTY RADOMSKO
2887 HENRI LEMPEREUR SEVRES
811 NELLY LENART WROCŁAW
358 SZYMON LENCZUK SZKLARY GÓRNE
2888 JOANNA LENSKA WROCŁAW
180 ALEKSANDER LEPKA WROCŁAW
1477 PRZEMYSŁAW LEPKA WROCŁAW
566 MATEUSZ LERCH WROCŁAW
1478 MAGDA LESIŃSKA WROCŁĄW
2889 PAWEŁ LESIUK WARSZAWA
1008 PAWEŁ LESZCZYŃSKI OŁAWA
2355 TOMASZ LESZCZYŃSKI WROCŁAW
1713 ANNA LEŚ WROCŁAW
359 ADAM LEŚNIAK OLEŚNICA
3792 DANIEL LEŚNIAK NOWA RUDA
3164 KAROLINA LEŚNIAK WROCŁAW
2669 PAULINA LEŚNIAK WROCŁAW
2251 IZABELA LEŚNIEWSKA WROCŁAW
2252 JAKUB LEŚNIEWSKI WROCŁAW
442 KRZYSZTOF LEW BRZEG
360 DARIUSZ LEWANDOWSKI KĄTY WROCŁAWSKIE
1839 GRZEGORZ LEWANDOWSKI WROCŁAW
2253 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI WROCŁAW
567 MAREK LEWANDOWSKI LEWIN BRZESKI
2199 MARIUSZ LEWANDOWSKI POZNAŃ
3594 TADEUSZ LEWANDOWSKI WROCŁAW
2523 WOJCIECH LEWANDOWSKI WROCŁAW
2890 JUSTYNA LEWICKA WROCŁAW
3587 MARTYNA LEWICKA WROCŁAW
3232 OLGA LEWICKA- INGLOT WROCŁAW
1278 MICHAŁ LEWIŃSKI WROCŁAW
1479 RADOSŁAW LIB ŁAGIEWNIKI
2356 DOMINIK LIBEREK JAROCIN
3960 ROBERT LICHOTA WROCŁAW
78 PAWEŁ LICHTAŃSKI IŁOWA
4014 KAMIL LIGENZA ZGIERZ
2162 KRZYSZTOF LIPIDALSKI KARWIANY
3414 ZUZANNA LIPIŃSKA PIASECZNO
3415 DAMIAN LIPIŃSKI OLSZTYN
3416 KRZYSZTOF LIPIŃSKI WARSZAWA
3313 SEBASTIAN LIPIŃSKI BRZEG
1009 TOMASZ LIPNICKI WROCŁAW
691 KATARZYNA LIPOWICZ POLKOWICE
1926 FILIP LIPOWSKI ŁASK
1279 PAWEŁ LIPOWSKI SZCZECIN
3165 GRZEGORZ LIPUTA WROCŁAW
2200 ALEKSANDRA LIS SZCZYTNIKI
1010 JERZY LIS BRZEG DOLNY
3595 RAFAŁ LIS MOKRONOS DOLNY
1927 ROBERT LIS SZCZYTNIKI
3314 SZYMON LIS WROCŁAW
1280 TOMASZ LIS LUBOŃ
2524 ADRIAN LISIECKI WROCŁAW
3845 KRZYSZTOF LISIECKI OLEŚNICA
3596 ŁUKASZ LISIECKI WROCŁAW
1480 IWONA LISOWSKA WROCŁAW
2201 JOANNA LISOWSKA WROCŁAW
1281 JACEK LISOWSKI WROCŁAW
2670 JACEK LISOWSKI WROCŁAW
692 TOMASZ LISOWSKI WROCŁAW
2202 MAGDALENA LISS WROCŁAW
2203 RAFAŁ LISS WROCŁAW
1714 AGNIESZKA LITER DŁUGOŁĘKA
1282 ANDŻELA LITWA WROCŁAW
2095 MAŁGORZATA LITWINIUK WARSZAWA
3166 EWA LIWACZ JELENIA GÓRA
3846 ROBERT LIZOŃ GALEWICE
3167 JORGE LOPEZ VIVAS WROCŁAW
3168 DOROTA LOREK WROCŁAW
3169 EUGENIUSZ LOREK WROCŁAW
2891 ANDRZEJ LORENCKI TARNOWSKIE GÓRY
181 PAWEŁ LORKOWSKI WROCŁAW
2892 ANDRZEJ LOTA LEGNICA
79 RADOMIR LOZIA ZABKOWICE SLASKIE
2096 KRZYSIEK LUBCZYNSKI SYCOW
2097 JUSTYNA LUBCZYŃSKA SYCÓW
568 DANIEL LUBRYKA WROCLAW
693 MAŁGORZATA LUDOWICH SULECHÓW
2278 ADAM LUDWINIAK KŁODZKO
2893 LESŁAW LULA JAWORZYNA ŚLĄSKA
361 ADAM LUPA NAMYSŁÓW
81 PIOTR LUTOMSKI POZNAŃ
1928 MACIEJ ŁABA WROCŁAW
1165 PAWEŁ ŁABOWSKI OŁAWA
2894 ARKADIUSZ ŁABUDA WROCŁAW
569 SYLWESTER ŁABUZ DZIERŻONIÓW
1011 TOMASZ ŁACINA PRUDNIK
1715 BARTOSZ ŁADA LUBIN
2021 KATARZYNA ŁADOŃSKA WROCŁAW
2357 PAULINA ŁAKOMA POZNAŃ
1929 ŁUKASZ ŁAMPIKA WROCŁAW
1930 PIOTR ŁAPKA LUBLINIEC
1931 MARCIN ŁASIŃSKI WARSZAWA
694 BARTOSZ ŁASISZ STARACHOWICE
1932 MATEUSZ ŁASKI BIELAWA
3315 SZYMON ŁASZCZYŃSKI LESZNO
1203 PIOTR ŁASZKIEWICZ CHOJNÓW
1716 MAŁGORZATA ŁASZUK ŚWIDNICA
182 TOMEK ŁATA WROCŁAW
3847 FILIP ŁAWSKI WARSZAWA
82 PAWEŁ ŁAZAREWICZ JELENIA GÓRA
83 ANNA ŁAZARSKA WROCŁAW
1481 PIOTR ŁAZARZ LUBAWKA
1204 EDYTA ŁĄCKA WROCŁAW
183 PIOTR ŁĄTKA OBORNIKI ŚLĄSKIE
2525 TOMASZ ŁĘCKI WARSZAWA
362 EMIL ŁOJCZUK WROCŁAW
3170 MICHAŁ ESTEBAN ŁOJKO DRZONKÓW
2022 KAZIMIERZ ŁOKIETKO WABIENICE
924 JANUSZ ŁOPUSIEWICZ WROCŁAW
695 MARIUSZ ŁOPUSIEWICZ LEGNICA
2671 ADRIAN ŁOPUSZAŃSKI OPOLNICA
812 MICHAŁ ŁOŚ WROCŁAW
487 MAGDALENA ŁOWICKA WROCŁAW
3848 JAN ŁOWICKI WROCŁAW
3849 ADAM ŁOZA WROCŁAW
3850 MICHAŁ ŁOŻYŃSKI WROCŁAW
1717 WOJCIECH ŁUBIEŃSKI POZNAŃ
3171 GRZEGORZ ŁUC OTWOCK
3597 KRZYSZTOF ŁUCZAK POZNAŃ
2358 ROBERT ŁUCZAK GRODZISK WLKP
3316 TOMASZ ŁUCZAK BŁASZKI
2098 MICHAŁ ŁUCZYŃSKI KRAKÓW
1482 MIROSŁAW ŁUDZIŃSKI WROCŁAW
3598 AGNIESZKA ŁUKASIEWICZ KARWIANY
184 KAMIL ŁUKASIEWICZ WROCŁAW
3599 PIOTR ŁUKASIEWICZ KARWIANY
84 ANITA ŁUKASIK PASIKUROWICE
3724 LESZEK ŁUKASIK OŁAWA
3172 MARCIN ŁUKASIK OŁAWA
2895 ANNA ŁUKASZEWICZ WROCŁAW
2896 DAWID ŁUKASZEWICZ BIELANY WROCŁAWSKIE
185 PAWEŁ ŁUKASZEWICZ JELENIA GÓRA
2897 ANDRZEJ ŁUKASZEWSKI WROCŁAW
2359 MARCELI ŁUKASZEWSKI WROCŁAW
3747 ANETA ŁUKOWICZ WROCŁAW
3600 SZYMON ŁUKOWICZ STRZELIN
2898 PIOTR ŁUPIŃSKI ŁAPY
488 MAREK ŁYSAKOWSKI MARCINKOWICE
2526 DARIUSZ MACHALSKI DOBRZYKOWICE
3601 WITOLD MACHALSKI WROCŁAW
696 JACEK MACHATA WROCŁAW
2099 KRZYSZTOF MACHELSKI WROCŁAW
186 SZYMON MACHELSKI ŁAZY (WROCŁAW)
3851 LESŁAW MACHNIK JAROCIN
2360 MARIAN MACHOŃ ŚWIDNICA
2899 ARKADIUSZ MACHULA ZIĘBICE
363 ROMAN MACIASZCZYK BIERUTÓW
2361 SZCZEPAN MACIASZEK WROCŁAW
2277 MAŁGORZATA MACIAŚ WROCŁAW
1718 AGNIESZKA MACIEJ WROCŁAW
3500 KŁAKULAK MACIEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3317 EWELINA MACIEJEWSKA WROCŁAW
2527 KAROLINA MACIEJEWSKA WROCŁAW
3602 KAROLINA MACIEJEWSKA WROCLAW
3852 KATARZYNA MACIEJEWSKA WROCŁAW
85 ŁUKASZ MACIEJEWSKI SMOLEC
1840 MACIEJ MACIEJEWSKI WROCŁAW
2900 BARTOSZ MACIOŁEK WROCŁAW
483 ANNA MACIUŁA SULECHÓW
1121 ŁUKASZ MACIUŁA SULECHÓW
2254 JOANNA MACKIEWICZ PŁOTY
1483 KAMIL MACKIEWICZ CHEŁM
1012 KAMILA MACUDZIŃSKA WROCŁAW
2672 TOMASZ MACUDZIŃSKI WROCŁAW
1719 PAWEŁ MACUGA ZŁOTORYJA
1205 SŁAWOMIR MACUGA STRZELIN
3742 MAREK MACYSZYN WROCŁAW
2673 ANDRZEJ MAĆKOWIAK WROCŁAW
364 MARCIN MAĆKOWIAK WROCŁAW
2674 MARIA MAĆKOWIAK WROCŁAW
187 PAWEŁ MAĆKOWIAK WROCŁAW
489 RYSZARD MAĆKOWIAK WROCŁAW
3318 ZBIGNIEW MAĆKÓW WROCŁAW
2362 JANINA MADALIŃSKA WROCŁAW
3173 ADAM MADALIŃSKI WROCŁAW
2023 DARIUSZ MADEJ WROCŁAW
2901 JACEK MADEJ SIECHNICE
2591 JAN MADEJ POLKOWICE
3853 KAROL MADEJ LEGNICA
3603 MAŁGORZATA MADEJ BRYNICA
570 MIROSŁAW MADEŁA WROCŁAW
3174 MAŁGORZATA MAGER MALIN
365 BARTŁOMIEJ MAGIERA WAŁBRZYCH
3854 WITOLD MAGRYŚ CHORZÓW
1934 ADRIAN MAICHER WROCŁAW
3319 RAFAŁ MAJAK LISKÓW
1484 DOROTA MAJCHRZAK POZNAŃ
2528 KRZYSZTOF MAJCHRZAK POZNAŃ
2204 MAGDALENA MAJCHRZAK KATOWICE
3855 MAREK MAJCHRZAK WROCLAW
571 MARCIN MAJCZYK WROCŁAW
188 EDWARD MAJERYK JASIEŃ
925 JAKUB MAJEWICZ CHOCIANÓW
1013 ANNA MAJEWSKA WROCŁAW
2902 MARTA MAJEWSKA POZNAŃ
443 PIOTR MAJEWSKI WARSZAWA
366 PRZEMYSŁAW MAJEWSKI DZIERŻONIÓW
2675 JACEK MAJKOWSKI GRODKÓW
1167 MICHAŁ MAJKOWSKI ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
3417 TOMASZ MAJKOWSKI DŁUGOŁĘKA
1122 DANIEL MAKARCZYK CHOBIENIA
3856 ANNA MAKAREWICZ WROCLAW
697 MARCIN MAKAREWICZ WROCŁAW
813 ANDRZEJ MAKOWSKI WROCŁAW
3320 ŁUKASZ MAKOWSKI BLOK DOBRYSZYCE
698 TOMASZ MAKOWSKI POZNAŃ
3604 WIESŁAW MAKOWSKI PONIEC
367 ŁUKASZ MALACZEWSKI WROCŁAW
3605 MIROSŁAW MALEC BOLESŁAWIEC
1123 PRZEMYSŁAW MALENDOWICZ TRZEBNICA
3725 WOJCIECH MALESZKA WROCŁAW
2024 PIOTR MALINIAK WROCŁAW
1014 HANNA MALINOWSKA WROCŁAW
1935 RENATA MALINOWSKA WROCŁAW
2529 MARCIN MALINOWSKI RYBNIK
3857 MARIUSZ MALINOWSKI STRZELIN
1841 WŁADYSŁAW MALINOWSKI PROCHOWICE
2676 JÓZEF MALISZEWSKI WROCŁAW
2205 PIOTR MAŁAS WROCŁAW
2530 JANUSZ MAŁEK DOBRODZIEŃ
2903 JOANNA MAŁEK WEJHEROWO
3606 KRZYSZTOF MAŁEK WOŁÓW
3593 LESZEK MAŁEK ZIĘBICE
699 MAREK MAŁEK WOŁÓW
3607 MICHAŁ MAŁEK WROCŁAW
189 RAFAŁ MAŁESKA WĘDRYNIA
3997 BERNAT MAŁGORZATA WROCŁAW
572 TOMASZ MAŁOLEPSZY KĄTY WROCŁAWSKIE
3608 MARCIN MAŁOZIĘĆ SMOLEC
926 PAOLO MANCHIA wroclaw
1842 JANEK MANDAT OLEŚNICA
2363 MARCIN MANDZIAK TYNIEC MAŁY
1124 DARIUSZ MANIAK WROCŁAW
3363 JANUSZ MANIAK WILKÓW
1015 MACIEJ MANIECKI WROCŁAW
1485 WOJCIECH MANIEWSKI Wrocław
877 DAMIAN MANIOS GLIWICE
MARATOŃCZYK Z WROCŁAWIA !!!
3321 ŁUKASZ MARCHEWKA MALCZYCE
1720 PAULINA MARCHEWKA POZNAŃ
3322 KAMIL MARCINIAK WROCŁAW
2677 ŁUKASZ MARCINIAK WŁOSZAKOWICE
368 MARTA MARCINIAK WROCŁAW
1125 TOMASZ MARCINIAK MOCHY
1016 MICHAŁ MARCINKIEWICZ WROCŁAW
2274 TADEUSZ MARCINKIEWICZ WROCLAW
2904 IRENEUSZ MARCINKOWSKI POZNAŃ
1936 AGNIESZKA MARCIŃCZAK WROCŁAW
1283 JAROSŁAW MARCZYK WROCŁAW
2678 TOMASZ MARCZYK JANOWICE WIELKIE
1721 KAROL MAREK OBORNIKI ŚLĄSKIE
878 PAWEŁ MAREK WROCŁAW
1487 ROMUALD MAREK WROCŁAW
2100 EMILIA MARKOWICZ WROCŁAW
490 EWA MARKOWICZ WARSZAWA
369 GRZEGORZ MARKOWICZ WROCŁAW
2905 ŁUKASZ MARKOWICZ WROCŁAW
1488 SZYMON MARKOWSKI WROCŁAW
3175 KATARZYNA MARONDEL BYTOM
2679 LUKE MARSH WROCŁAW
927 JOANNA MARSZAŁ GRĘBOCICE
2206 AGATA MARSZAŁEK JELENIA GÓRA
3323 EDYTA MARSZAŁEK RATOWICE
1017 JOANNA MARSZAŁKIEWICZ NOWY TOMYŚL
190 IWONA MARTAN WROCŁAW
1018 EDYTA MARTYNOWSKA-KOLAS BRZEG DOLNY
3726 MONIKA MARUKIEWICZ WROCŁAW
3609 GRZEGORZ MARYNIEC BYSTRZYCA KŁODZKA
3176 JERZY MARYNOWSKI WROCŁAW
191 AGATA MASALSKA-PAWLAK RADWANICE
2255 CZESŁAW MASIAREK JELENIA GÓRA
1284 BOGUSIA MASIUKIEWICZ WROCŁAW
26 MATEUSZ MASTERNAK
3324 GRZEGORZ MAŚLAK OPOLE
2163 JAROSŁAW MAŚLANKA WROCŁAW
192 TOMASZ MAŚLANKA BYTOM
573 MATEUSZ MAŚLUSZCZAK OŁAWA
3418 PAWEŁ MATEJA NYSA
700 ANNA MATERKA WROCŁAW
491 PIOTR MATEUSIAK WROCŁAW
1206 KAZIMIERZ MATKOWSKI PIETRZYKOWICE
2222 GRZEGORZ MATLAK WROCLAW
3989 PIOTR MATUSIK LEGNICA
3610 ALICJA MATUSZAK OLEŚNICA
701 MARCIN MATUSZAK WROCŁAW
814 ALICJA MATUSZKIEWICZ DRZONKÓW
3419 MARCIN MATYJASZCZYK KAMIENNA GÓRA
1019 MICHAŁ MATYKA WROCŁAW
1938 BRONISŁAW MATYLA RYDZYNA
3177 JAKUB MATYNIA WIERZCHLAS
880 DARIUSZ MATYSEK WROCŁAW
193 KRZYSZTOF MATYSIAK LUBIN
1126 SŁAWOMIR MATYSIAK RAWICZ
1843 KONRAD MATYSZCZUK CHEŁM
2531 PAUL MAUNDER BOLESŁAWIEC
3178 KRZYSZTOF MAZIARZ RAWICZ
3858 AGNIESZKA MAZUR OŁAWA
1722 BARTLOMIEJ MAZUR WROCLAW
2364 BARTOSZ MAZUR KONDRATOWICE
574 DANIEL MAZUR WROCŁAW
1844 KRZYSZTOF MAZUR SZCZAWNO-ZDRÓJ
86 KRZYSZTOF MAZUR WROCŁAW
815 MARIA MAZUR WROCŁAW
534 WOJCIECH MAZUR WROCŁAW
1285 WOJCIECH MAZUR WROCŁAW
3859 WOJCIECH MAZUR WROCŁAW
2025 JANUSZ MAZURCZAK WROCŁAW
3179 KRZYSZTOF MAZUREK ŻARY
3727 TOMASZ MAZUREK POZNAŃ
1723 AGATA MAZURKIEWICZ WROCŁAW
3482 RAFAŁ MAZURKIEWICZ BARDO
2906 MAGDALENA MAZUR-MANDELA WROCŁAW
1724 PRZEMYSŁAW MĄDEREK WROCŁAW
3474 WŁODZIMIERZ MĄDEREK GORZÓW WIELKOPOLSKI
816 BARTOSZ MEDYŃSKI BRZEG
1845 JEAN-PIERRE MEILLAN WROCŁAW
2256 KAMIL MEKA WROCŁAW
87 KATARZYNA MELCER PSZCZEW
194 MAREK MELIŃSKI WROCŁAW
1021 MARCIN MELLER WROCŁAW
195 TOMASZ MEŁECH OŁAWA
492 MARCIN MENES LESZNO
2365 MARCIN MENŻYK STANOWICE
702 URSZULA MENŻYK STANOWICE
2907 KRZYSZTOF MESSYASZ OŁAWA
1020 PAULINA MĘDREK WROCŁAW
3961 JAKUB MĘDRZAK ŻARY
779 RADEK MĘKAL WAŁBRZYCH
1520 PIOTR MĘZYK WROCŁAW
703 BARTOSZ MIARA BOLESCIN
599 BOGDAN MICHAJLUK SADKÓW
2680 GRZEGORZ MICHALAK WROCŁAW
1489 JAKUB MICHALAK KALISZ
3611 JAROSŁAW MICHALAK PIONKI
817 KRZYSZTOF MICHALAK WROCŁAW
818 MARTYNA MICHALAK WROCŁAW
3728 MARTYNA MICHALAK PĘCZNIEW
3612 LUCYNA MICHALAK-KLIMCZAK WROCŁAW
2366 KONRAD MICHALCZYK WROCŁAW
928 MICHAŁ MICHALCZYK POZNAŃ
1939 TOMASZ MICHALIK WROCLAW
2908 TOMASZ MICHALIK WROCŁAW
3181 ADAM MICHALSKI SOBÓTKA
3056 ADAM MICHALSKI WROCŁAW
1239 BARTOSZ MICHALSKI WROCŁAW
3990 MARIUSZ MICHALSKI BUDZISZÓW
196 DOMINIKA MICHNIK WROCŁAW
2367 MARIAN MICHOWSKI WROCŁAW
1490 BARBARA MICKIEWICZ ŁĘGI
370 PAWEŁ MIDOŃ WROCLAW
2909 MARCIN MIELCAREK WROCŁAW
197 RADOSŁAW MIELECKI WROCLAW
930 PIOTR MIELNIK BRZEG
704 TOMASZ MIELNIK KUŹNICZYSKO
3182 ANNA MIERNIK WROCŁAW
3325 TOMASZ MIERNIKIEWICZ ŚWIDNICA
1022 GRZEGORZ MIESZKALSKI WROCŁAW
3962 RAFAŁ MIGACZ STARY SĄCZ
575 SŁAWOMIR MIGAS HRUBIESZÓW
3183 PIOTR MIJAŁ OŁAWA
2368 ARKADIUSZ MIKICIUK WROCŁAW
1023 ARTUR MIKINA WARSZAWA
3861 RAFAŁ MIKODA WROCŁAW
1127 ANDRZEJ MIKOŁAJCZAK WROCŁAW
2910 TOMASZ MIKOŁAJEWSKI WROCŁAW
1207 MARCEL MIKUCKI ŁOBEZ
4010 EWA MIKULSKA PIASECZNO
2911 ANDRZEJ MIKULSKI GLIWICE
2912 PRZEMYSLAW MIKULSKI GLIWICE
444 PIOTR MIKUŁA MIŁORADZICE
198 MARCIN MIKUŚ WROCŁAW
2026 RAFAL MILCZARSKI WARSZAWA
3862 ADAM MILEWSKI NIEDŹWIEDZICA
2913 MARCIN MILIK SOSNOWIEC
2914 MARTA MILLER WROCŁAW
1725 ZENON MILLER WROCLAW
2101 ARKADIUSZ MIŁEK POZNAŃ
2915 PAWEł MIłEK Wroclaw
2369 ŁUKASZ MINOWICZ GOSTYŃ
1491 JAN MIREK PRZERZECZYN ZDRÓJ
3943 MARCIN MIRKIEWICZ CZELADŹ
705 AGNIESZKA MIROSŁAW LUBAŃ
881 SŁAWOMIR MIROWSKI WROCŁAW
1286 AGNIESZKA MIRUS WROCŁAW
2916 ARTUR MISIAK STRONIE ŚLĄSKIE
3613 BARTOSZ MISIAK STRONIE ŚLĄSKIE
2370 MAREK MISIEK GŁUCHOŁAZY
3614 LIDIA MISIUNA ŚRODA ŚLĄSKA
2917 IZABELA MISKI WROCŁAW
2371 BARTŁOMIEJ MISTYGACZ WIERZCHLAS
706 MAŁGORZATA MISZKURKA WROCŁAW
1726 GRZEGORZ MISZTAL WROCŁAW
3863 JAKUB MIŚ WROCŁAW
2533 PIOTR MIŚ NAMYSŁÓW
1940 PAWEŁ MITUŁA WROCŁAW
2681 ANTONI MITUŚ WROCŁAW
1492 AGNIESZKA MIZERA WROCŁAW
3184 MACIEJ MIZURO WROCŁAW
371 KAZIMIERZ MLAK MILIKOWICE
3185 KAMILA MŁYNARCZYK WROCŁAW
1493 JACEK MŁYNARYCZ LEGNICA
707 EMIL MOCHOCKI ŁĄCZNA
88 TOMASZ MOCZEK GŁOGÓW
2918 ADAM MODRZEJEWSKI WARSZAWA
493 ROMAN MODRZEJEWSKI GRABÓW NAD PROSNĄ
1208 ŁUKASZ MODZELEWSKI PIASTÓW
1287 NINA MOKRZAN WROCŁAW
1288 WOJCIECH MOKRZAN WROCŁAW
2027 KRYSTYNA MOKRZYCKA WROCLAW
3615 MARCIN MOLGA WROCŁAW
3864 MICHAŁ MOŁDA WROCŁAW
708 ŁUKASZ MOMRO ZABRZE
2919 ALEKSANDRA MONIUSZKO SYCÓW
2102 MARTA MOŃKA KAMIENIEC WROCŁAWSKI
3186 ANDRZEJ MORAWIEC CIOCHOWICE
372 BOŻENA MORAWSKA ŚWIDNICA
4003 MARZENA MORAWSKA WROCŁAW
819 FILIP MORAWSKI PUSZCZYKOWO
532 LUKASZ MORAWSKI WARSZAWA
1494 PAWEL MORAWSKI WROCLAW
3729 PIOTR MORAWSKI GRZYBIANY
1236 MAREK MORITZ WROCŁAW
3270 JACEK MOSIEWICZ WROCŁAW
3616 TOMASZ MOSKAL WROCŁAW
1128 TOMASZ MOSUR WROCŁAW
3617 GRZEGORZ MOŚCICKI ZDZIESZOWICE
3618 MICHAŁ MOŚCICKI ZDZIESZOWICE
931 MAGDALENA MOTYLSKA WROCLAW
2920 RAFAŁ MOTYLSKI DOBRZYKOWICE
882 ZBIGNIEW MOŻEJKO WROCŁAW
Mój pierwszy półmaraton
576 DARIUSZ MROCZEK WROCŁAW
709 KRYSTIAN MROCZKOWSKI ZGORZELEC
1209 ANNA MROCZYŃSKA WROCŁAW
2164 AGNIESZKA MRÓZ WROCŁAW
199 JACEK MRÓZ GNIECHOWICE
2921 JUSTYNA MRÓZ MIRKÓW
3619 WOJCIECH MRÓZ WROCŁAW
269 MACIEJ MRUGAŁA WROCŁAW
1335 MONIKA MRUGAŁA WĘGRY
2682 IZABELA MSTOWSKA MYSZKÓW
1237 PAWEŁ MUCHA ŁAMBINOWICE
200 DAWID MULARCZYK BISKUPICE OŁAWSKIE
883 KRZYSZTOF MULARCZYK OBORNIKI ŚLĄSKIE
2922 TOMASZ MULARCZYK KATOWICE
1727 DAREK MULICA WROCŁAW
2923 KAMIL MUNIAK KRAKÓW
8 JOSHUA MAINGI MUNYWOKI
1728 EWA MURAWSKA LESZNO
1729 PIOTR MURAWSKI LESZNO
3062 PIOTR MURAWSKI WROCŁAW
3865 PAWEŁ MURDZA LEGNICA
373 WOJCIECH MURMYŁO WROCŁAW
494 PIOTR MURZYN WROCŁAW
3944 ARTUR MUSIAŁ NAMYSŁÓW
2924 JANINA MUSIAŁ DOBRODZIEŃ
25 MAREK MUSIAŁ BYSTRZYCA GÓRNA
201 RADOSŁAW MUSIAŁ WROCLAW
710 EWA MUSIELAK SYCÓW
3326 ADAM MUSUR OLEŚNICA
3963 PIOTR MUSZALSKI WROCŁAW
3327 RYSZARD MYDŁOWSKI ŚWIDNICA
43 JANUSZ MYRNA OŁAWA
1129 RADOSLAW MYSZKA WROCŁAW
2372 ROMAN MYSZKOWSKI WROCŁAW
3420 TOMASZ NACKOWSKI WROCŁAW
1289 JAROSLAW NADSTAZIK SUCHY LAS
3187 GRZEGORZ NAGLACKI SZCZECIN
3866 ZENON NAGŁY WROCŁAW
3867 GABI NAGÓRNA KOSTRZYN NAD ODRĄ
3868 AREK NAGÓRNY KOSTRZYN NAD ODRĄ
1730 ROBERT NAJA WROCLAW
3869 GRZEGORZ NAJBAR WROCŁAW
2683 MACIEJ NAJDEREK POZNAŃ
3870 ALICJA NAJDZION WROCŁAW
89 TOMASZ NAJWER KRAPKOWICE
3421 RAFAŁ NANIEWICZ WROCŁAW
932 MIROSŁAW NAPIERACZ DEBNO
2925 MARTYNA NAPIERALSKA GRODZISK WLKP.
1731 PAWEŁ NAPIERAŁA LIGOTA PIĘKNA
3871 MACIEJ NAPORA GORLICE
30 SŁĄWOMIR NASKRĘT POZNAŃ
1130 PIOTR NATONIEWSKI LUBIN
2103 ADRIANNA NAWOCKA WROCŁAW
577 NATALIA NAWROCKA KATOWICE
578 PRZEMEK NAWROCKI KATOWICE
2028 WOJCIECH NAWROCKI WROCŁAW
2926 KATARZYNA NAWROT KATOWICE
2927 WOJCIECH NAWROT WROCLAW
1024 MIECZYSŁAW NAZAREWICZ LEGNICA
1495 WOJCIECH NAZAREWICZ LEGNICA
1496 MARTYNA NECEL LUBIN
3620 IZABELA NEHREBECKA WROCŁAW
10 REGINA CHEROTICH NG`URIA ITEN
2928 RENATA NICPOŃ LEGNICA
2929 WOJCIECH NICPOŃ LEGNICA
3621 MAŁGORZATA NIEBUDEK-ŻUKOWSKA WROCŁAW
374 JERZY NIEDOŚPIAŁ WROCŁAW
820 ARTUR NIEDZIELA WROCŁAW
711 KRZYSZTOF NIEDZIELA GOSTYŃ
1290 CELINA NIEDZIELSKA WROCŁAW
1846 LIDIA NIEKRAŚ - KRAWCZYK KŁODZKO
712 JAROSŁAW NIEŁACNY WROCŁAW
1291 WERONIKA NIEMCZEWSKA GOLĘCZEWO
1497 PRZEMYSŁAW NIEMCZUK ROZTOKA
2684 KATARZYNA NIEMIEC WROCŁAW
713 NATALIA NIEMIEC WROCŁAW
1168 JAKUB NIENARTOWICZ WROCŁAW
445 PATRYK NIEPOKÓJ POLANICA ZDRÓJ
2373 AGATA NIEWCZAS JORDANÓW ŚLĄSKI
714 MARCIN NIEWIADOMSKI OZIMEK
3872 MICHAŁ NIEWIAROSWKI KŁODAWA
1292 RADOSŁAW NIEZGODA WROCŁAW
884 PRZEMYSŁAW NIEZGÓDKA WROCŁAW
202 TOMASZ NIEZGÓDKA WROCŁAW
1498 ZBIGNIEW NIEZGÓDKA WROCŁAW
203 MARCIN NIKONOR KIEŁCZÓW
4005 DARIUSZ NIKSIŃSKI WROCŁAW
2930 ALEKSANDRA NIWIŃSKA CHOJNÓW
1732 ALINA NIWIŃSKA WROCŁAW
1733 ANNA NIWIŃSKA CHOJNÓW
3873 JANUSZ NIŻYŃSKI WROCŁAW
2207 AGATA NOGANOWICZ WROCŁAW
1847 CEZARY NOLEWAJKA WROCŁAW
1499 PIOTR NONAS WROCŁAW
1025 GRZEGORZ NORKOWSKI WROCŁAW
1941 KRZYSZTOF NOSAL WROCŁAW
1685 JĘDRZEJ NOSKO WROCŁAW
2931 JUSTYNA NOSKOWICZ WROCŁAW
2208 PAWEŁ NOSZCZYK WROCŁAW
2592 MARCIN NOWACKI WROCŁAW
1734 MARIUSZ NOWACKI WIELICHOWO
1026 MAŁGORZATA NOWACZYK - WASZAK ŚREM
821 ADRIAN NOWAK WROCŁAW
1293 ANDRZEJ NOWAK SOSNOWIEC
204 DARIUSZ NOWAK ZAWONIA
4016 GRZEGORZ NOWAK OLSZÓWKA
3874 JAKUB NOWAK GRABÓW NAD PROSNĄ
1500 JOLANTA NOWAK WROCŁAW
715 KACPER NOWAK WROCŁAW
1735 KRZYSZTOF NOWAK WROCŁAW
2932 KRZYSZTOF NOWAK JELENIA GÓRA
2104 ŁUKASZ NOWAK WROCŁAW
2165 MAŁGORZATA NOWAK WROCŁAW
2933 MARCIN NOWAK POZNAŃ
2029 TERESA NOWAK ZIĘBICE
1942 TOMASZ NOWAK KĄTY WROCŁAWSKIE
1501 WOJCIECH NOWAK WROCŁAW
2105 ZBIGNIEW NOWAK WARSZAWA
3422 ROKSANA NOWAK GOŁĄBKA LESZNO
23 GENOWEFA NOWAKOWSKA JELENIA GÓRA
2030 BARTOSZ NOWAKOWSKI ŁÓDŹ
2535 MARCIN NOWAKOWSKI WROCŁAW
3875 PRZEMYSŁAW NOWAKOWSKI UNISŁAW ŚLĄSKI
205 JOANNA NOWICKA KIEŁCZÓW
1502 SYLWIA NOWICKA OSTROWITE
822 ANDRZEJ NOWICKI BIELAWA
579 ANDRZEJ NOWICKI MILICZ
1027 JACEK NOWICKI ŚREM
1028 MAREK NOWICKI DOBRZYKOWICE WR.
206 WOJCIECH NOWICKI KIEŁCZOW
2031 ZBIGNIEW NOWICKI WROCŁAW
885 ANDRZEJ NOWINOWSKI TUREK
2257 JOANNA NOWIŃSKA BIELANY WROCŁAWSKIE
1503 JAKUB NOWOROL Wrocław
2106 JAKUB NOWOTARSKI WROCŁAW
1736 MONIKA NOWROTEK WROCŁAW
3622 KRZYSZTOF OBIALA LUBIN
3876 IRENEUSZ OBIEGŁY WROCŁAW
1504 REGINA OBŁĄK GORZÓW ŚLĄSKI
2258 MARIA OBODZIŃSKA WROCŁAW
3730 MARTA OBREMSKA WROCŁAW
7 JAROSŁAW OBREMSKI
1294 KAROLINA OBSTÓJ KIEŁCZÓW
3057 MARIUSZ OCIESA WROCŁAW
2166 AGNIESZKA OCZKOWSKA-CZUPER RUDA ŚLĄSKA
2934 MICHAŁ OGÓREK WROCŁAW
1295 ŁUKASZ OGÓRKIEWICZ BYDGOSZCZ
1737 KRZYSZTOF OGRODNIK WROCLAW
Ogromnie się cieszę, że tu jestem
2935 JUAN ANTONIO OJEDO WROCLAW
2374 LUCJAN OKRASZEWSKI WROCŁAW
2936 IRENEUSZ OLBERT BRZEG DOLNY
1738 MARCIN OLBRYK WAŁBRZYCH
2937 RYSZARD OLCHOWIK GNIEZNO
2685 MICHAŁ OLCHOWSKI WAŁBRZYCH
375 BARTOSZ OLCHÓWKA WROCŁAW
580 MARIUSZ OLCZAK KIEŁCZÓW
90 GRZEGORZ OLEARCZYK WROCŁAW
1029 PIOTR OLECH WROCŁAW
1131 MARTA OLECHNOWICZ SZCZECIN
581 PAWEŁ OLECHNOWSKI Legnica
933 MICHAŁ OLEJARCZYK ŚWIDNICA
1210 TOMASZ OLEJARCZYK ŚWIDNICA
3964 BARTOSZ OLEJNICZAK ZIELONA GÓRA
2938 JAROSŁAW OLEJNICZAK WROCŁAW
1030 TOMASZ OLEJNICZAK WROCŁAW
2939 ANNA OLEJNIK DOBRZEŃ WIELKI
2375 EWA OLEJNIK GLIWICE
3328 PIOTR OLEJNIK WROCŁAW
3623 ANDRZEJ OLEKSIK WROCŁAW
1739 LESZEK OLEKSIUK ZGORZELEC
1505 GRZEGORZ OLENDER WROCŁAW
376 MICHAL OLENDER JELENIA GÓRA
495 MAREK OLENIASZ TRZEBNICA
1031 JACEK OLESZKIEWICZ WROCŁAW
377 MICHAŁ OLEŚKÓW OSIEK
3329 EWA OLSZEWSKA WROCŁAW, POW. WROCŁAW
496 FILIP OLSZEWSKI WROCŁAW
207 KAMIL OLSZEWSKI WROCŁAW
3427 PIOTR OLSZEWSKI WROCŁAW
3188 TOMASZ OŁUBCZYŃSKI BRZEG
2940 VITALII ONYSHCHUK RZESZOW
3965 ARKADIUSZ OPALIŃSKI WROCŁAW
1943 MARCIN OPAŁKA WROCŁAW
934 TOMASZ OPAŁKA TRZEBNICA
3877 PIOTR OPANASIEWICZ KŁODZKO
91 ZBIGNIEW OPAS LESZNO GÓRNE
497 GRZEGORZ OPIOŁA ZĄBKOWICE SL.
3189 WOJCIECH OPSZYŃSKI WROCŁAW
1506 BARTOSZ ORAWIEC BIELAWA
1296 TOMASZ ORAWIEC BIELAWA
3624 TOMASZ ORGANA CZĘSTOCHOWA
208 TOMASZ ORLEWICZ SZCZECIN
2449 JOANNA ORŁOWSKA WROCŁAW
378 GRZEGORZ ORŁOWSKI WROCLAW
209 KACPER ORŁOWSKI WROCŁAW
2941 ŁUKASZ ORŁOWSKI SULECHÓW
3190 PIOTR ORSZULAK WROCŁAW
1507 ARKADIUSZ ORZECHOWSKI PIASECZNO
1508 MATEUSZ ORZECHOWSKI WROCŁAW
2107 PAWEŁ ORZECHOWSKI TRZEBNICA
1509 PIOTR ORZECHOWSKI WROCŁAW
2686 SEBASTIAN ORZEŁ LEGNICA
716 DARIUSZ ORZOŁ ZAWIDÓW
210 WOJCIECH OSIADACZ DZIERŻONIÓW
2536 ADRIAN OSIŃSKI WROCŁAW
2259 BARTOSZ OSIŃSKI WROCŁAW
1297 KRZYSZTOF OSIŃSKI WROCŁAW
2942 TOMASZ OSMOLAK WROCŁAW
3191 PIOTR OSÓBKA KEDZIERZYN - KOŹLE
2032 KAMIL OSTAPSKI WROCŁAW
1740 ANNA OSTROWSKA ZIEMNICE
3192 DARIUSZ OSTROWSKI KIEŁCZÓW
717 KAROL OSTROWSKI KIEŁCZÓW
3625 MACIEJ OSTROWSKI WROCŁAW
718 MICHAŁ OSTROWSKI PISARZOWICE
2943 ZBIGNIEW OSTROWSKI LUBAŃ
3193 MATEUSZ OTFINOWSKI KŁODZKO
92 KATARZYNA OTOMAŃSKA WROCŁAW
3194 DAGMARA OWCZAREK JELENIA GÓRA
3195 ŁUKASZ OWCZAREK RADOMSKO
3196 MARCIN OWCZAREK JELENIA GÓRA
2376 JAROSŁAW OWORUSZKO WARSZAWA
2687 PIOTR OZAIST WROCŁAW
3626 PAWEŁ OZDOWSKI KROSNOWICE
3423 MICHAŁ OZIMEK STRZEGOM
1298 ANDRZEJ OZIMKOWSKI KOWARY
3197 MIROSŁAW OZIMKOWSKI KOWARY
1433 JERZY OZOG WROCLAW
582 ARTUR PACEK SŁUPSK
2688 PAWEŁ PACUŁA BIAŁA 49B
1048 PAWEŁ PACZKOWSKI ŁÓDŹ
1741 KATARZYNA PAĆKO WROCŁAW
1799 PIOTR PADUCH SMOLEC
2944 DOMINIK PAJĄK WROCŁAW
379 TOMASZ PAJĄK WROCŁAW
1510 TOMASZ PAJĄK WROCŁAW
93 BARTOSZ PAJOR WROCŁAW
3627 ANNA PALACZ STARACHOWICE
3198 MARCIN PALACZ BRZEG
1211 WOJCIECH PALCZYŃSKI WROCŁAW
2689 GRZEGORZ PALIMĄKA WROCŁĄW
1511 ANETA PALIŃSKA SZKLARSKA PORĘBA
2945 ADAM PALKA BĘDZIN
3878 PIOTR PALUCH WROCŁAW
498 ROMAN PALUSZCZAK MARCINKOWICE
1032 MAREK PAŁETKO JASIENICA DOLNA 135
380 MAGDALENA PAŁĘZA WROCŁAW
3628 ALEKSANDRA PAŁKA WROCŁAW
2377 PAWEŁ PAMUŁA NIEMCZ
2946 ELŻBIETA PANASZEK SZCZECIN
499 WIESŁAW PANEJKO WROCŁAW
2537 KAROL PAPAŁA WROCŁAW
1212 MAŁGORZATA PAPCIAK SMOLEC
2947 KAMIL PAPIERSKI OLEŚNICA
1742 TOMASZ PAPIERSKI Karwiany
3629 LESZEK PAPIÓR BOLESŁAWIEC
211 NATALIA PAPROCKA POLKOWICE
212 KRZYSZTOF PAPROCKI POLKOWICE
213 MICHAŁ PAPROTNY WROCŁAW
1944 KATARZYNA PAPRZYCKA WROCŁAW
1848 MACIEJ PAPRZYCKI WROCŁAW
1945 MAREK PAPRZYCKI WROCŁAW
214 KRZYSZTOF PAPUGA NYSA
3879 DARIUSZ PARCHAŃSKI ZEBRZYDOWICE
2378 JACEK PARCHENIAK KATOWICE
2690 JERZY PARCZYK WROCŁAW
215 MONIKA PAROBOCZY WROCŁAW
381 RYSZARD PAROBOCZY SIECHNICE
382 GRZEGORZ PAROL CHOSZCZNO
2948 MAREK PARTYKA LEGNICA
1512 SEBASTIAN PARTYKA LUBIN
1513 JOANNA PARUSZEWSKA OPOLE
1033 KRZYSZTOF PARYLAK WROCŁAW
500 ANTONI PASIERB WROCŁAW
1514 MAGDALENA PASŁAWSKA WROCŁAW
1946 ŁUKASZ PASTERNAK IŁOWA
2108 ROBERT PASTUSIŃSKI WROCŁAW
383 WIESŁAW PASTUSZKA LUBSKO
384 JOANNA PASZKOWSKA WROCŁAW
3630 PAWEŁ PASZKOWSKI NADOLICE WIELKIE
3424 MARCIN PAŚ GŁOGÓW
2379 ZBIGNIEW PATER WROCŁAW
3631 TOMASZ PATRZAŁEK LEGNICA
3632 PIOTR PATRZYKOWSKI SIERAKÓW ŚLĄSKI
2538 ŁUKASZ PATYRA WROCŁAW
2539 PAWEŁ PAWELEC SIEMIANOWICE
1743 MICHAŁ PAWLACZEK TRZEBNICA
935 ANDRZEJ PAWLAK IWANOWICE
2613 DOROTA PAWLAK WROCLAW
385 GABRIEL PAWLAK RADWANICE
3425 GRZEGORZ PAWLAK KRAKÓW
886 KAZIMIERZ PAWLAK OSTRÓW WLKP.
3199 KONRAD PAWLAK KALISZ
1947 MARTYNA PAWLAK WROCŁAW
1948 PAULINA PAWLAK WROCŁAW
2380 LECH PAWLICKI KRZYWORZEKA
3200 MARIUSZ PAWLICZEK JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
216 PAWEŁ PAWLIK WROCŁAW
533 ANNA PAWLIKOWSKA WROCŁAW
3633 GABI PAWLOWSKA KSIAZENICE
823 MICHAŁ PAWLUK SZYDŁOWICE
3426 TOMASZ PAWLUK WROCŁAW
1034 MAGDALENA PAWŁOWICZ WROCŁAW
3980 ADAM PAWŁOWSKI WROCŁAW
887 ŁUKASZ PAWŁOWSKI WROCŁAW
1299 MACIEJ PAWŁOWSKI WROCŁAW
501 MARCIN PAWŁOWSKI WROCŁAW
1949 MARCIN PAWŁOWSKI KRAKÓW
1300 MARIUSZ PAWŁOWSKI WYSOKA
2949 DANIEL PAZDEJ KARCZOWISKA
2540 AGNIESZKA PAŹDZIERNIAK SMOLEC
217 PAWEŁ PELC WROCŁAW
3793 DARIUSZ PELOWSKI WROCŁAW
386 MICHAŁ PERDION WROCŁAW
387 PAWEŁ PERDION WROCŁAW
3362 PIOTR PERKOWSKI KAMPINOS
2541 ROBERT PERNAK KIEŁCZÓW
1213 DARIUSZ PERTKIEWICZ RAWICZ
2381 MATEUSZ PETELA WROCŁAW
3634 LESZEK PETRYNA WROCŁAW
1515 MONIKA PEZDEK GRODKÓW
936 PIOTR PĘCHERZ KOWARY
2109 DARIUSZ PĘCZEK CZĘSTOCHOWA
1516 NORBERT PIADYK WROCŁAW
3945 MARIUSZ PIASECKI GODZIKOWICE
502 TOMASZ PIASKOWSKI LUBSZA
602 KAMIL PIĄSTKA OSTRÓW OSIEDLE
2691 ANNA PIĄTEK POZNAŃ
503 ROBERT PICH ŻŁOBIZNA
1744 ANNA PICHLER WROCŁAW
2110 WOJCIECH PIECHOCKI WROCŁAW
1132 KAMIL PIECZĄTKIEWICZ ŁÓDŹ
388 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI WROCŁAW
1849 ŁUKASZ PIECZYŃSKI KALISZ
937 PAWEŁ PIEKARCZYK NAMYSŁÓW
1745 FILIP PIEKARSKI WROCŁAW
1746 PIOTR PIELASZEK WROCŁAW
1950 WALDEMAR PIENIĄŻEK RADWANICE
218 MACIEJ PIEŃCZEWSKI WROCŁAW
824 WOJCIECH PIEŃCZEWSKI WROCŁAW
Pierwszy udział w imprezie biegowej
1517 DAWID PIETKIEWICZ WROCŁAW
2052 ADAM PIETRAS Wierzbna/Żarów
2053 ALICJA PIETRAS WIERZBNA
2111 DARIUSZ PIETROWSKI WROCŁAW
3635 DARIA PIETRUCZUK ZABRZE
2382 ROBERT PIETRYSZYN WROCŁAW
3330 BŁAŻEJ PIETRZAK WROCŁAW
2383 JERZY PIETRZAK WROCŁAW
1518 RADOSŁAW PIETRZELA LUBLIN
1035 KATARZYNA PIETRZYKOWSKA SIERADZ
3201 BARTOSZ PIETRZYŃSKI KALISZ
2950 MICHAŁ PIĘCIORAK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
719 ANDRZEJ PIGOŃ WRCOŁAW
1519 KRZYSZTOF PIK WROCŁAW
2951 TOMASZ PIKOS SZCZAWNO ZDRÓJ
2692 ALEKSANDRA PIKSA SOKO
1133 JAN PIKUL WROCŁAW
94 DIONIZY PILARSKI OLEŚNICA
1301 KRZYSZTOF PILARSKI WROCŁAW
4004 DANUTA PILARZ-MAŁKIEWICZ WROCŁAW
2952 AGNIESZKA PILCH WROCŁAW
2693 MACIEJ PILECKI WROCŁAW
825 MARCIN PILIP TRZEBNICA
36 DANIEL PIŁAT WROCŁAW
1036 JAROSŁAW PIŁAT RUDA ŚLĄSKA
2953 MACIEJ PIORUN LEGNICA
2542 SYLWIA PIORUN LEGNICA
2543 TOMASZ PIORUN LEGNICA
1521 JERZY PIOTRKOWSKI WROCŁAW
2033 AGNIESZKA PIOTROWSKA GUŁTOWY
1747 BARBARA PIOTROWSKA WROCŁAW
720 ELŻBIETA PIOTROWSKA WARSZAWA
721 ADAM PIOTROWSKI Warszawa
2113 JAN PIOTROWSKI LUBLIN
2034 JAROSŁAW PIOTROWSKI GUŁTOWY
3731 KRZYSZTOF PIOTROWSKI KRAPKOWICE
1951 PAWEŁ PIOTROWSKI GOSTYŃ
2209 RAFAŁ PIOTROWSKI ŁOMIANKI
2210 DAWID PIÓRKOWSKI WARSZAWA
1952 WIOLETTA PIÓRO-KOŚCIK WROCŁAW
2544 DOROTA PISKOR LUBLIN
1037 AGNIESZKA PISKOZUB WROCŁAW
3636 MAŁGORZATA PISS WROCŁAW
219 ANNA PISTL WROCŁAW
220 JACEK PISTL WROCŁAW
1850 KRZYSZTOF PISZCZAŁKA SOBÓTKA
3637 TOMASZ PIWOWARCZYK KUNICE
938 GRZEGORZ PIWOWARSKI SYCÓW
3638 KAMIL PIWOWARSKI WROCŁAW
3880 DOMINIK PIZIEWICZ TRZEBNICA
3763 NATALIA PLATT WROCLAW
1522 MIECZYSŁAW PLESNER WIŃSKO
1523 RYSZARD PLESNER WOŁÓW
2545 JANUSZ PLEŚNIARSKI ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
221 KATARZYNA PLEWA STRONIE ŚLĄSKIE
1302 MAGDALENA PLOCH KATOWICE
3202 SEBASTIAN PLOCH WROCŁAW
3203 MAREK PLOTA WROCŁAW
2546 JERZY PLUCIŃSKI SIERADZ
95 PIOTR PLUTA WROCŁAW
222 SEBASTIAN PLUTA WROCŁAW
1524 DOMINIK PŁATEK WROCŁAW
3881 KAROL PŁAWIAK WROCŁAW
723 HUBERT PŁOCHARZ SIECHNICE
722 JOANNA PŁOCHARZ - ZBRONIEC SIECHNICE
724 TOMASZ PŁONKA NAMYSŁÓW
1851 DANIEL PŁOSKI WROCŁAW
2384 TOMASZ PŁUCIENNIK WROCŁAW
1038 PATRYK PŁUKARSKI WROCŁAW
1134 TOMASZ PŁUKARSKI WROCŁAW
2954 BARTOSZ POCHWAT WROCŁAW
1525 FRYDERYK POCIEJOWSKI WROCŁAW
1304 DAMIAN POCZĄTEK OCHABY MAŁE
2955 KAROLINA PODEMSKA WROCŁAW
3331 PRZEMYSŁAW PODESZWA WODZISŁAW ŚLĄSKI
3428 EWA PODGÓRSKA ŚWIDNICA
3639 JAKUB PODKOMORZY WROCŁAW
826 RAFAŁ PODLASIAK WŁOCŁAWEK
725 BARTOSZ PODLEJSKI WROCŁAW
223 PATRYK PODOLSKI ŚWIDNICA
583 TOMASZ PODSTWKA LIPCE
726 MARTA POGORZELEC BOLESŁAWIEC
2694 MAREK POGORZELSKI Warszawa
2956 MARIA POGRZEBSKA SYCÓW
3882 ARTUR POHOSKI WROCŁAW
2035 KAMIL POKORA KOSTOMŁOTY
2385 KATARZYNA POLAK WROCŁAW
3204 LUCYNA POLAŃSKA MIEROSZÓW
2167 BARTOSZ POLAŃSKI MIRKÓW
2114 MARIUSZ POLAŃSKI ZŁOTORYJA
2386 PIOTR POLAŃSKI MIEROSZÓW
3332 DARIUSZ POLEHOJKO WROCŁAW
2260 MAJA POLESIUK WROCŁAW
4006 MAREK POLOCZEK WROCŁAW
3205 SZCZEPAN POLUS WROCŁAW
2387 JACEK POMORSKI NOWA RUDA
727 RAFAŁ PONIATOWSKI ZACHOWICE
3640 JAN PONIECKI SYCÓW
1526 ANDRZEJ POPIEL TRZEBNICA
389 JAN POPIEL WROCŁAW
1039 ADRIANNA POPIELARCZYK KIEŁCZÓW
1527 POLSKA POPIELSKI OSTRÓDA
2695 LUIZA POPKIEWICZ WROCŁAW
1528 PRZEMYSŁAW POPŁAWSKI KUTNO
2957 SEWERYN POPŁAWSKI JARKOWICE
3732 TOMASZ POPŁAWSKI WROCŁAW
3206 BEATA POPRAWSKA WROCŁAW
2388 JAROSŁAW PORADA BRZEG
3883 TOBIASZ PORĘBA SZCZAWNICA
3733 BARBARA PORĘBSKA WROCŁAW
2115 MARCEL POSACKI WROCŁAW
504 MARCIN POSŁUSZNY WARSZAWA
1748 PAWEŁ POSŁUSZNY WROCŁAW
3207 PRZEMYSŁAW POSPIESZYŃSKI OPOLE
3641 BENEDYKT POSPISZYL BRANICE
3884 ROMAN POSTEK WROCŁAW
2547 BARTŁOMIEJ POTANIEC KOSTRZYN NAD ODRĄ
2958 AGNIESZKA POTOCZNY WROCŁAW
3208 PIOTR POTONIEC NYSA
1953 PRZEMYSŁAW POTORSKI WROCŁAW
3946 KATARZYNA POTRZĄSAJ WROCŁAW
2593 ARTUR POTRZEBNY CHRZĄSTAWA WIELKA
3798 MAREK POWAŻNY GŁĘBOKA
390 IRENEUSZ POZNAŃSKI WROCŁAW
1852 ŁUKASZ POŹNIAK WRÓBLOWICE
2830 JACEK POŻAROWSKI ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1135 PAWEŁ PÓŁTORZYCKI WROCŁAW
1305 ARKADIUSZ PRAŁAT LESZNO
2959 AGATA PRAWDZIK JELENIA GÓRA
1136 MAGDALENA PRAXMAJER SZCZECIN
3885 PAWEŁ PROCHOWSKI WROCŁAW
1137 WOJCIECH PROCYK WYSOKA
2548 EDYTA PROKOP- BEDLICKA KATOWICE
3429 PATRYCJA PROSKURA WROCŁAW
3756 WOJCIECH PRUKOP PIŁA
2389 PIOTR PRUS CHODZIEŻ
1749 TOMASZ PRUS WROCŁAW
2390 ZOFIA PRUS CHODZIEŻ
391 MACIEJ PRUSAK WROCŁAW
3430 KACPER PRYNDA WROCŁAW
1750 MICHAŁ PRYSZCZEWSKI WYSOKA
1529 WŁADYSŁAW PRZECH JELCZ-LASKOWICE
1040 MAREK PRZEWOŹNIK BRZESZCZE
2168 SŁAWOMIR PRZYBYLAK GOSTYŃ
728 DOROTA PRZYBYLSKA-TOMAN STANOWICE
2960 RAFAŁ PRZYBYLSKI WROCŁAW
2549 ROMAN PRZYBYLSKI BOLECHOWICE
1530 PIOTR PRZYBYŁ WROCŁAW
2391 MARCIN PRZYBYŁA WROCŁAW
2696 MARIUSZ PRZYBYŁEK POZNAN
3886 KAJA PRZYGOŃSKA WARSZAWA
3209 KAMIL PRZYKLENK MIRKÓW
2392 JANUSZ PRZYŁUDZKI MIKOŁÓW
Przystojny, inteligentny, wolny!
2393 JANUSZ PRZYTOCKI KŁODZKO
3981 JAROSŁAW PRZYTUŁA WYSOKA
224 ŁUKASZ PRZYWARTY WROCŁAW
3210 JUSTYNA PSIUK KRUPSKI MLYN
3642 KATARZYNA PSTRĄG WROCŁAW
3887 KACPER PTAK WROCŁAW
392 WOJCIECH PTAK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
2697 KATARZYNA PTASZEK WROCŁAW
1954 ROBERT PTASZEK WROCŁAW
2698 MARCIN PTASZNIK LARYSZÓW
2961 PIOTR PUACZ POZNAŃ
3966 PRZEMYSłAW PUCEK Wrocław
1853 MARTA PUCHALSKA-ROGALA WROCŁAW
1531 KRZYSZTOF PUCHAŁA WROCŁAW
393 MARCELINA PUCHAŁA BRALIN
2962 MAŁGORZATA PUCHAŁA-PIETRUSZKA BRZEG DOLNY
1751 KRZYSZTOF PUCHYRA WROCŁAW
2116 SYLWESTER PUCZEN LUBIN
3333 JOANNA PUDŁO WROCLAW
3334 ROBERT PUDŁO WROCŁAW
1041 MARCIN PURZYŃSKI BIERUTÓW
2550 WIKTORIA PUSTELNIK WROCŁĄW
2036 MACIEJ PUSTÓŁ SOSNOWIEC
1532 DOROTA PUT STRZELIN
2963 ADAM PUTYRA WYSOKA
2551 ADAM PUZANOWSKI WROCŁAW
729 MONIKA PUZIO WROCŁAW
3211 SEWERYN PYDA BLACHOWNIA
1533 MACIEJ PYKA MARCINOWO
394 MARIUSZ PYKA BIELANY WROCŁAWSKIE
3335 WIESŁAW PYRA PRASZKA
939 JACEK PYRZAK JAROSŁAW
1138 ANDRZEJ PYTEL WROCŁAW
1955 JUSTYNA PYTER WROCŁAW
2394 GRZEGORZ PYZAŁKA OLEŚNICA
1214 MARCIN RABENDA PIELGRZYMKA
1215 IWONA RABIEJ WROCŁAW
1534 BARTŁOMIEJ RACŁAWSKI OŁAWA
2117 KRZYSZTOF RACZKOWSKI WROCŁAW
730 ELŻBIETA RACZYŃSKA WROCŁAW
1854 TOMASZ RACZYŃSKI KIEŁCZÓW
2964 AGNIESZKA RAĆ WROCŁAW
2395 KRZYSZTOF RAĆ WROCŁAW
1752 KRZYSZTOF RADACZYŃSKI KĄTY WROCŁAWSKIE
1042 JAKUB RADECKI WROCŁAW
3888 MAREK RADOCH OŁAWA
2965 MARCIN RADOMSKI KRAKÓW
1139 KRZYSZTOF RADWAN WROCŁAW
3889 MAGDALENA RADZIK JELENIA GÓRA
3336 EWA RADZISZEWSKA WROCŁAW
731 SEBASTIAN RADZISZEWSKI WROCŁAW
1535 DOMINIKA RADZIWON WROCŁAW
3967 CZERWONKA RAFAL LUBIN
395 PAWEŁ RAJA WROCŁAW
1043 GRZEGORZ RAJCA WROCŁAW
396 TOMASZ RAJCA WROCŁAW
1140 KATARZYNA RAJCHERT-ŻAK WROCŁAW
2552 WOJCIECH RAJCZAKOWSKI WROCŁAW
12 ADAM RAJCZYBA WROCŁAW
3760 MAŁGORZATA RAJCZYBA WROCŁAW
1536 MAGDALENA RAJEWSKA WROCŁAW
3212 RADOSŁAW RAJZER WROCŁAW
2396 MARCIN RAK BIELAWA
2699 MONIKA RAK WROCŁAW
3643 PAWEŁ RAK GORZÓW WLKP.
1753 SZYMON RAK NYSA
3890 ZDZISŁAW RAK ROGÓW SOBÓCKI
1044 BARTOSZ RAKOWIECKI OŁAWA
225 ŁUKASZ RAKOWSKI BRZEG DOLNY
3991 MARCIN RAKOWSKI ZIELONA GÓRA
1956 MATEUSZ RAMPOLD GORZÓW WIELKOPOLSKI
888 MAŁGORZATA RAMUS WROCŁAW
2261 ŁUKASZ RARÓG STRZELIN
2700 ROBERT RASZCZYŃSKI BEŁCHATÓW
505 ALEKSANDRA RASZEWSKA-BUJACZ WROCŁAW
732 WŁODZIMIERZ RASZEWSKI RADŁÓW
1632 BARTŁOMIEJ RASZOWSKI WROCŁAW
3431 MAREK RATAJCZAK WROCŁAW
97 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK WROCŁAW
1537 MAGDALENA RAWSKA WROCŁAW
1538 MICHAŁ RAWSKI WROCŁAW
1855 JANUSZ RĄCZKOWSKI CHOCIANÓW
1216 MARIUSZ RĄK WROCŁAW
1539 ROBERT RDUŁTOWSKI WROCŁAW
2701 TOMASZ REGIMOWICZ WROCŁAW
4011 JOANNA REGLIŃSKA BYTÓW
3891 PAWEŁ REGUŁA SZPROTAWA
3734 ŁUKASZ REJMAN WROCŁAW
1306 KRZYSZTOF REKOWSKI WROCŁAW
2702 ANDRZEJ REMIAN BOGATYNIA
2397 KATARZYNA REMLEIN POZNAŃ
1856 ANTONI REPA WROCŁAW
3213 URSZULA RESIAK BRZEG
397 DARIUSZ RESPONDEK WROCŁAW
2553 MAGDALENA RESPONDEK CZĘSTOCHOWA
2554 WOJCIECH RĘKOSIEWICZ WROCŁAW
3058 DOROTA RICHTER WROCŁAW
2967 MONIKA RIKITATT SUWAŁKI
1540 KRZYSZTOF RODAK WROCŁAW
2968 TOMASZ RODKIEWICZ WROCŁAW
2703 JOANNA RODZIEWICZ-SEHN WROCŁAW
3735 KLAUDIUSZ ROGALA WROCŁAW
733 IZOLDA ROGIŃSKA WIŚNIOWA
2555 AGATA ROGOWSKA WROCŁAW
507 MONIKA ROGOWSKA WAŁBRZYCH
1541 TOMASZ ROGOWSKI OŁAWA
940 TOMASZ ROGOZIŃSKI LUBICZ GÓRNY
1755 PIOTR ROGÓRZ WROCŁAW
98 NATALIA ROGUCKA-KRAWCZYK WROCŁAW
226 GRZEGORZ ROGUSKI WROCŁAW
1217 JACEK ROGUSKI SZCZECIN
1542 ANDRZEJ ROJEK WROCLAW
3432 PIOTR ROKICKI POZNAŃ
1543 MAREK ROKITA WROCŁAW
1544 MICHAŁ ROKOSZ WROCŁAW
1545 PIOTR ROLECZEK ZŁOTORYJA
3892 ŁUKASZ ROMAN BIELAWA
1957 ANDRZEJ ROMANOWICZ MIŁOSŁAWICE
1546 ROBERT ROMANOWICZ WROCŁAW
508 PAWEŁ ROMANOWSKI WROCŁAW
1045 JAROSŁAW ROMAŃCZYK CHMIELOWICE
1547 WITOLD ROSIŃSKI DŁUGOLĘKA
827 AGNIESZKA ROSŁANIEC WROCŁAW
3736 ANNA ROSŁANIEC WROCŁAW
2969 GRZEGORZ ROSPĘK OLEŚNICA
44 MAGDALENA ROSSEGER WROCŁAW
1857 ROMAN ROSTEK WROCŁAW
3644 TOMASZ ROSTKOWSKI BRZEG
3645 MARCIN ROSTOWSKI LESZNO
2037 KATARZYNA ROSZAK WROCŁAW
2556 SŁAWOMIR ROSZYK POZNAŃ
3337 JAROSŁAW ROŚLICKI WROCŁAW
734 MAGDALENA ROT WROCŁAW
Rower, fizyka i śpiew :D
1218 ŁUKASZ ROWIŃSKI JAROCIN
735 RYSZARD ROWSZAR BYSTRZYCA KŁODZKA
2557 ŁUKASZ ROZPONDEK CHOJNÓW
2118 ANDRZEJ ROZWADOWSKI KEPNO
1858 KRYSTYNA ROŻEŃ WROCŁAW
3338 MATEUSZ RÓŻAŃSKI ŻMIGRÓD
3646 MICHAŁ RÓŻYŃSKI TORUŃ
2753 BENEDYKT RUBAK WARSZAWA
3647 MARIUSZ RUBIN JASIENIE
2262 KRZYSZTOF RUCKI WROCŁAW
3998 MACIEJ RUDNICKI WROCŁAW
1756 MARCIN RUDNICKI WROCŁAW
889 TOMASZ RUDNIK ZGORZELEC
1757 GRZEGORZ RUDNO-RUDZIŃSKI WROCŁAW
3947 ARKADIUSZ RUDNY BYTOM
509 PAWEŁ RUMCZYK WROCŁAW
227 JAKUB RUPIK WROCŁAW
3653 TOMASZ RUSIECKI JELENIA GÓRA
2970 ADAM RUSIN WROCŁAW
3214 ARKADIUSZ RUSIN ZGORZELEC
1758 JAKUB RUSIN WROCŁAW
941 KAROLINA RUTA POZNAŃ
398 PAWEŁ RUTA WROCŁAW
3339 ARTUR RUTKOWSKI WROCŁAW
2558 MICHAŁ RUTKOWSKI WROCŁAW
3648 WOJCIECH RYBA KROTOSZYN
1141 LECH RYBAŁKO WROCŁAW
3893 ARTUR RYBANIEC BOROWNO
1219 MARCIN RYBARSKI PIETRZYKOWICE
736 DARIA RYBKA - KOCH PASIKUROWICE
1142 IZABELA RYBSKA ELBLĄG
1859 JAN RYCHLEWSKI WROCŁAW
1958 PAWEŁ RYCHLIKOWSKI WROCŁAW
1220 KAROL RYCHLIŃSKI KŁODZKO
2559 ADAM RYCOMBEL WYRAZÓW
1166 JACEK RYCZYŃSKI OLEŚNICA
2398 MARTA RYDLICHOWSKA SWARZĘDZ
2399 RAFAŁ RYDLICHOWSKI SWARZEDZ
228 KLAUDIA RYGIEL KAMIENIEC WROCŁAWSKI
229 KRZYSZTOF RYGIEL KAMIENIEC WROCŁAWSKI
2971 WŁODZIMIERZ RYGLOWSKI KROBIA
1759 ARKADIUSZ RYMARSKI WROCŁAW
3215 PAWEŁ RYNEK ZABRZE
584 ALEKSANDRA RYŚ WROCŁAW
1238 KONRAD RZATKIEWICZ WROCŁAW
1959 KAMIL RZĄCA WROCŁAW
737 ALEKSANDER RZECZKOWSKI NAMYSŁÓW
2704 DARIUSZ RZECZKOWSKI WROCŁAW
1548 MAREK RZEŹNICZAK WROCŁAW
29 KRZYSZTOF RZYSZCZAK WROCŁAW
2112 PIOTR SACIUK WAŁBRZYCH
1549 DAWID SACZUK ŁAZISKA GÓRNE
446 DŻAFAR SADIK WROCŁAW
230 ANDRZEJ SADOWSKI POLKOWICE
738 ANDRZEJ SADOWSKI WROCŁAW
2400 MARIUSZ SADOWSKI POZNAŃ
2401 MICHAL SAFARYN WROCLAW
510 PIOTR SAJEWICZ NOWA SÓL
1550 GRZEGORZ SAKOWSKI CHOJNA
3433 PATRYCJA SAKWERDA WROCŁAW
31 ANNA SALAMON WROCŁAW
739 MATEUSZ SALAMON ŻARY
3752 KAMIL SALAMONOWICZ WAŁBRZYCH
3216 JAKUB SALUSZEWSKI JELENIA GÓRA
1551 PAWEŁ SAŁACH WROCŁAW
1760 MACIEJ SAŁDACZ WROCŁAW
3894 EWA SAMBORSKA WROCŁAW
1221 ADRIAN SAMOŁUK BIAŁY KOŚCIÓŁ
231 DOMINIK SAMOTIJ WROCŁAW
2972 GRZEGORZ SAMSEL KĘDZIERZYN-KOŹLE
1307 MARCIN SAMSEL ZDUŃSKA WOLA
2038 JAKUB SAMUSZONEK WROCŁAW
3217 JACEK SANKOWSKI WROCŁAW
3218 PAWEŁ SANKOWSKI WROCŁAW
1761 WOJCIECH SANTAREK SZCZECIN
2973 ALINA SAP GLIWICE
2402 KAROLINA SAP GLIWICE
2974 PATRYCJA SAP GLIWICE
1762 MARCIN SARBINOWSKI WROCŁAW
1308 DOMINIK SAS STAROKRZEPICE
1552 KRZYSZTOF SASIN WARSZAWA
3219 JOANNA SAWICKA WROCŁAW
1553 TOMASZ SAWICKI ZGORZELEC
3220 IZABELA SAWIŃSKA WROCŁAW
1222 MICHAŁ SAWKO WROCŁAW
3221 JOHAN SCHMIDT BR
828 MICHAŁ SCHMIDT KOMORNIKI
942 ROMAN SCHNEIDER HANNOVER
1554 KACPER SCHNITZER WROCŁAW
2212 ŁUKASZ SCHREIBER ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3222 AGNIESZKA SCHUBERT WROCŁAW
1763 GINTER SEBASTIAN GŁOGÓW
585 PAWEŁ SEIFFERT BRZEG
601 PIOTR SEIFFERT BRZEG
586 PAWEŁ SEMCZUK SIECHNICE
2975 ROBERT SEMPIK RĘKÓW
3223 JOANNA SENIÓW POZNAŃ
1046 ADAM SERAFIN LEGNICA
2740 DARIUSZ SERAFIN LUBAŃ
232 ILONA SERAFIN WROCŁAW
233 JACEK SERAFIN WROCŁAW
3649 WŁODZIMIERZ SERAFIN LEGNICA
2976 AGNIESZKA SERAFINOWICZ WROCŁAW
234 RYSZARD SEREDYNIECKI OŁAWA
2263 PAWEŁ SERWA ŚWIDNICA
1555 MIROSŁAW SERWACZYńSKI PIASECZNO
399 MAREK SERWADCZAK WROCŁAW
587 BARTŁOMIEJ SERYSZKO LUBIN
3992 MATEUSZ SĘDZIK ROGOŹNO
2977 MACIEJ SĘK WROCLAW
235 MAREK SĘKALA WROCŁAW
1556 DARIA SĘPKA WARSZAWA
3467 HALYNA SHCHENSNA- RADZIKOVSKA ŚWIDNICA
3340 BARTOSZ SIARA SOSNOWIEC
4017 MARCIN SICIARZ OŁAWA
1960 MAREK SIDORCZUK WARSZAWA
2978 JOANNA SIDOROWICZ NOWA RUDA
236 AGATA SIEJKA WROCŁAW
3059 AGNIESZKA SIEJKA TORUŃ
2403 HUBERT SIEK WROCŁAW
829 JANUSZ SIEKIERKA SŁUPSKO
2213 MAREK SIEKIERSKI POZNAŃ
99 KATARZYNA SIEKIERZYŃSKA POZNAŃ
2979 PRZEMEK SIENKIEWICZ KLUCZBORK
1047 WOJCIECH SIENKIEWICZ SIENIAWA ŻARSKA
2705 RENATA SIERADZKA ŚWIDNICA
2980 RAFAŁ SIERADZKI WROCŁAW
1557 ARTUR SIERKA WROCLAW
2560 MATEUSZ SIERPIŃSKI WROCŁAW
890 KAROL SIERŻANT GOSTYŃ
1309 AGNIESZKA SIKORA WROCŁAW
2981 TOMASZ SIKORA WROCŁAW
3341 KAROLINA SIKORSKA KIEŁCZÓW
1223 TOMASZ SIKORSKI ŁÓDŹ
2561 JAKUB SIONKO WROCŁAW
1558 MATEUSZ SIONKOWSKI MŁYNEK NIEŚWIŃSKI
3895 JERZY SITARSKI WROCŁAW
2706 ADAM SITKO RYBNIK
2404 PAWEL SITOWSKI WILCZA GÓRA
237 ARTUR SIURDYBAN WROCŁAW
238 HENRYK SIURDYBAN WIERUSZÓW
1961 MATEUSZ SIWIASZCZYK WROCŁAW
400 BOGUSŁAW SIWIEC WROCŁAW
401 KATARZYNA SIWIEC WROCŁAW
1559 SZYMON SKAŁKOWSKI CIECHANÓW
3650 ADRIANNA SKARBOWSKA WROCŁAW
3896 WOJCIECH SKARŻYŃSKI SIECHNICE
1860 ADAM SKAZA GRODKÓW
1764 MATEUSZ SKIBA TARNOWSKIE GÓRY
3224 MICHALINA SKIBA WROCŁAW
3897 DOROTA SKIBICKA WARSZAWA
1861 KATARZYNA SKIBISZEWSKA WROCŁAW
943 ROBERT SKICA KIEŁCZÓW
1224 ŁUKASZ SKIRZYŃSKI KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
3225 MAREK SKOCZEK SUŁKOWICE
1881 WOJTI SKOORNIK WROCŁAW
2264 PAWEŁ SKORUPIŃSKI OPOLE
1049 BARTOSZ SKOWRON KOLBUSZOWA
603 JERZY SKOWRON WROCŁAW
740 NATALIA SKOWRON ZŁOTORYJA
2708 ŁUKASZ SKOWRONEK ZABRZE
2707 STEFANIA SKOWRON-MARKOWSKA WROCŁAW
830 ADAM SKÓRKA WROCŁAW
3226 MIROSŁAW SKRĘTKOWICZ SIECHNICE
2214 KRZYSZTOF SKROBAŃSKI WROCŁAW
3434 ANNA SKRODZKA KLUCZEWSKO
402 DARIUSZ SKROK NAMYSŁÓW
239 MARCIN SKRZEK WROCŁAW
1225 AMADEUSZ SKRZYPCZAK TORUŃ
3227 JOLA SKRZYPCZAK LEGNICA
891 MAŁGORZATA SKRZYPCZAK KOŚCIELNA WIEŚ/KALISZ
1050 TOMASZ SKRZYPCZAK WROCŁAW
2982 MARCIN SKRZYPCZYK KNURÓW
3481 GRZEGORZ SKRZYPIEC WROCŁAW
3898 KONRAD SKRZYPIEC WROCŁAW
1560 ZBIGNIEW SKRZYPIEC STRZELIN
1143 OLGA SKRZYPIŃSKA WROCŁAW
2405 ROBERT SKUBA WROCŁAW
1561 ANNA SKUDLARSKA WROCŁAW
831 JAKUB SKUDLARSKI WROCŁAW
832 KAMIL SKUDLARSKI WROCŁAW
3435 ANDRZEJ SKUTNIK GLIWICE
1562 AGNIESZKA SKWIRTNIAŃSKA WROCŁAW
1563 BARTOSZ SKWIRTNIAŃSKI WROCŁAW
1889 MICHAL SLAZAK WROCLAW
2169 GADEK SŁAWOMIR JERZMANOWA
833 JERZY SŁOBODZIAN DZIERŻONIÓW
588 DOROTA SŁOMA-MROCZEK WROCŁAW
240 MAREK SŁOMKA OPOLE
2562 PAWEŁ SŁOMSKI WROCŁAW
2215 AGNIESZKA SŁONECKA WARSZAWA
3436 AGNIESZKA SŁOWIŃSKA WROCŁAW
2984 DAMIAN SŁOWIŃSKI POZNAŃ
2265 MARCIN SŁOWIŃSKI WROCŁAW
2985 KRZYSZTOF SMAL LUBAŃ
2986 TOMASZ SMAL WROCŁAW
2987 DARIUSZ SMAZA Wrocław
1310 JACEK SMEREKA WROCŁAW 12
2170 DAWID SMOLAK OLEŚNICA
2406 MACIEJ SMOLARZ BIELAWA
241 DARIUSZ SMOLIŃSKI WROCŁAW
2988 GRZEGORZ SMOLIŃSKI WROCŁAW
242 PAWEŁ SMOLIŃSKI WROCŁAW
1144 ADRIAN SMOROWIŃSKI GOSTYŃ
3228 WOJCIECH SMOTER WILKSZYN
2709 KRZYSZTOF SMUS WROCŁAW
2710 ANDRZEJ SMYK OPALENICA
2989 ŁUKASZ SMYKOWSKI ZIELONA GÓRA
834 WŁADYSŁAW SMYKOWSKI OŁAWA
2711 ANDRZEJ SOBCZAK NOWA WIEŚ KĄCKA
511 MARCIN SOBCZAK WROCŁAW
2039 RENATA SOBCZAK OLEŚNICA ŚLĄSKA
3342 BARBARA SOBCZYK WROCŁAW
1862 PIOTR SOBCZYK WROCŁAW
9 TOMASZ SOBCZYK WROCŁAW
3651 NATALIA SOBKÓW BOLESŁAWIEC
1145 MICHAŁ SOBOCIŃSKI POZNAŃ
1146 JÓZEF SOBOL WROCŁAW
1765 ANTONI SOBÓTKA WROCŁAW
741 ARTUR SOCHA WAŁBRZYCH
1564 GRZEGORZ SOCHA OŁAWA
589 MICHAŁ SOCHA WROCŁAW
2990 DOMINIK SOCHACKI WROCŁAW
22 MARCIN SOCIARZ OŁAWA
1169 GRZEGORZ SOCZOMSKI WROCŁAW
2407 ARKADIUSZ SOKOŁOWSKI JASZOWICE
3483 JAN SOKOŁOWSKI WROCŁAW
2991 KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI WROCŁAW
3745 PAWEŁ SOKOŁOWSKI KRYNICA- ZDRÓJ
3229 ROMAN SOKOŁOWSKI KRAPKOWICE
3900 DAVIDE SOLBIATI WROCLAW
1565 MAGDALENA SOLSKA WROCŁAW
3901 RAFAŁ SOLSKI WROCŁAW
742 ROBERT SOŁOGUBA LUBIN
1566 ANDRZEJ SOŁTYŃSKI NADOLICE WIELKIE
3484 MAGDALENA SOŁTYSIŃSKA WROCŁAW
2992 TOMASZ SORÓBKA SMOLEC
1051 AGNIESZKA SOSIŃSKA WROCŁAW
1567 MICHAŁ SOSIŃSKI BUKOWINA
2563 ADAM SOSNOWSKI LUBIN
1052 ALINA SOWA WROCŁAW
3744 ROBERT SOWA TARNOBRZEG
2171 ROBERT SOWA TARNOBRZEG
743 DOROTA SOWULA WROCŁAW
2993 JACEK SOZAŃSKI WROCŁAW
3948 PIOTR SPALIŃSKI OŁAWA
1117 SZYMON SPOLANKIEWICZ WROCŁAW
744 MAREK SPYCHAŁA WROCŁAW
3902 RAFAŁ SPYCHAŁA WROCŁAW
835 DAWID SROCZYŃSKI WROCŁAW
3437 STEFAN SROCZYŃSKI GŁOGÓW
1629 BARTLOMIEJ SROKA WROCŁAW
3343 IWONA SROKA JAWORZE
944 JANINA SROKA WROCŁAW
892 JAROSŁAW SROKA JELENIA GÓRA
3230 MARTA SROKA WROCŁAW
2994 PAWEŁ SROKA KOWARY
3344 ZBIGNIEW SROKA JAWORZE

I Nocny Wrocław Półmaraton - ciąg dalszy listy (kliknij)

Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama