Kowary: Poszukiwany wpadł z marihuaną

  Kowary: Poszukiwany wpadł z marihuaną

  JU

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Paweł Relikowski

  Policjanci z Kowar zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 i 33 lat, którzy mieli przy sobie narkotyki - z tego co posiadali można było uzyskać 150 porcji handlowych marihuany. Dodatkowo 32-latek okazał się po sprawdzeniu osobą poszukiwaną - miał zostać doprowadzony do zakładu karnego.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Paweł Relikowski

  Do zatrzymania doszło 2 stycznia 2016 roku około godziny 20:20. - Policjanci na jednej z ulic w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Citroen. Kierowcą okazał się 32-letni mężczyzna, który podróżował ze swoim 33-letnim kolegą. Podczas kontroli mężczyźni byli wyraźnie zdenerwowani, a w aucie policjanci wyczuli wyraźny zapach marihuany. Ponadto zauważyli, że pasażer próbował coś ukryć pod siedzeniem - relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowiska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

  Okazało się, że pasażer próbował ukryć marihuanę należącą do 33-latka. - Wówczas kierowca przyznał się, że on także posiada środki odurzające. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 150 porcji handlowych - informuje podinsp. Bagrowiska. Dodatkowo po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że kierowca jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego - nie stawił się bowiem, by odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę.

  Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama