Wrocław: Wywożą choinki sprzed domów (HARMONOGRAMY, LISTA...

    Wrocław: Wywożą choinki sprzed domów (HARMONOGRAMY, LISTA ULIC)

    MAL

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Od poniedziałku, 11 stycznia, firmy sprzątające, na zlecenie Ekosystemu, będą wywoziły choinki wyrzucane przez mieszkańców. Drzewka będą zabierane raz na tydzień z punktów odbioru odpadów. Należy je wystawić na zewnątrz na dzień przed planowanym wywozem. Harmonogramy wywozu prezentujemy poniżej.

    Stare Miasto i Śródmieście



    Poniedziałki: 11, 18, 25 stycznia, 1 lutego
    ulice: 9 Maja, Abramowskiego, Bartoszowicka, Banacha, Becka, Benedyktyńska, Bocheńskiego, Braci Gierymskich, Curie-Skłodowskiej, Chałubińskiego, Gersona, Górnickiego, Grunwaldzka, Grunwaldzki Plac, Hoene-Wrońskiego, Jackowskiego, Janiszewskiego, Jezierskiego, Kasprzaka, Kazimierska, Konarskiego, Kopernika, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krajewskiego, Libelta, Ładna, Łukasiewicza, Marcinkowskiego, Michałowskiego, Mielczarskiego, Miła, Minkowskiego, Nauczycielska, Nehringa, Noakowskiego, Norblina, Norwida, Nulla, Okrzei, Olszewskiego, Orłowskiego, Pankiewicza, Pasteura, Piastowska, Piwna, Plater, Polaka, Potebni, Reja, Rodakowskiego, Roentgena, Rzeźbiarska, Sępa-Szarzyńskiego, Sienkiewicza, Smoluchowskiego, Sowińskiego, Spółdzielcza, Stanisławskiego, Stefczyka, Suchardy, Szczytnicka, Ściegiennego, Ślewińskiego, Wojciecha z Brudzewa, Wojtkiewicza, Wrocławczyka, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zaka.


    Wtorki: 12, 19, 16 stycznia, 2 lutego
    ulice: Bacciarellego, Belwederczyków, Bema, Bernardyńska, Białoskórnicza, Biskupia, Borelowskiego, Bożego Ciała, Canaletta, Cieszyńskiego, Dominikański Plac, Franciszkański Plac, Frycza-Modrzewskiego, Garbary, Garncarska, Gepperta, Głowackiego, Godebskiego, Grodzka, Hlonda, Igielna, Janickiego, Jana Pawła II Plac, Jodłowa, Kanonia, Kapitulna, Katedralna, Katedralny Plac, Kazimierza Wielkiego, Kaznodziejska, Kiełbaśnicza, Kominka, Kotlarska, Kościelny Plac, Kraińskiego, Krawiecka, Krowia, Krupnicza, Kurzy Targ, Kuźnicza, Leszczyńskiego, Łaciarska, Łazienna, Malarska, Mennicza, Mickiewicza (od 9 Maja do Monte Cassino), Mierosławskiego, Mieszka I, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nankiera, Nowa, Nowy Targ Plac, Nowy Świat, Nożownicza, Odrzańska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Partyzantów, Pierwszej Dywizji, Piaskowa, Polski Plac, Powstańców Warszawy Plac, Przejście Garncarskie, Psie Budy, Purkyniego, Ruska, Rynek, Rynek-Ratusz, Rzeźnicza, Sierakowskiego, Skargi, Sławka, Smętna, Solny Plac, Staromłyńska, Sukiennice, Szajnochy, Szanieckiego, Szewska, Świdnicka, Św. Antoniego, Św. Barbary, Św. Doroty, Św. Ducha, Św. Elżbiety, Św. Idziego, Św. Jadwigi, Św. Józefa, Św. Katarzyny, Św. Krzysztofa Plac, Św. Marcina, Św. Marii Magdaleny, Św. Mikołaja, Teatralna, Teatralny Plac, Uniwersytecka, Uniwersytecki Plac, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Więzienna, Wita Stwosza, Włodkowica, Wolności Plac, Wszystkich Świętych, Wysockiego, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Tamka, Zamkowa, Zaułek Ossolińskich, Żmichowskiej.

    Środy: 13, 20, 27 stycznia, 3 lutego
    ulice: Bacha, Barlickiego, Bartla, Barycka, Biegasa, Bp. Tomasza I, Brandta, Brata Alberta, Brodatego, Bujwida, Chełmońskiego, Chemiczna, Chrobrego, Cicha, Cinciały, Cybulskiego, Czarnoleska, Czerwonego Krzyża, Damrota, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dicksteina, Dmowskiego, Dolna, Drobnera, Dubois, Fałata, Gdańska, Grottgera, Heweliusza, Jagiellończyka, Jagiełły, Jasna, Jaracza, Jedności Narodowej, Kaszubska, Kilińskiego, Kluczborska, Korczaka, Kossaka, Kożuchowska, Kręta, Krzywa, Księcia Witolda, Kurkowa, Ledóchowskiego, Liskego, Lompy, Łokietka, Łowiecka, Malczewskiego, Matejki, Miarki, Mickiewicza (od Wróblewskiego do 9 Maja), Młodnickiego, Mosbacha, Mozarta, Myśliwska, Na Szańcach, Namysłowska, Niemcewicza, Nobla, Nowowiejska, Oleśnicka, Ołbińska, Orzeszkowej, Otwarta, Parkowa, Pasterska, Paulińska, Pautscha, Pestalozziego, Piramowicza, Pobożnego, Podwórcowa, Pomorska, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich Plac, Probusa, Promień, Prusa, Przeskok, Ptasia, Pugeta, Reja, Roosevelta, Rostafińskiego, Rozbrat, Rychtalska, Rydygiera, Sempołowskiej, Siemiradzkiego, Składowa, Słowiańska, Sopocka, Srocza, Staszica Plac, Stein, Strzelecki Plac, Śrutowa, Św. Macieja Plac, Św. Wincentego, Świętokrzyska, Tramwajowa, Trzebnicka, Ukryta, Urbańskiego, Ustronie, Walecznych, Wąska, Westerplatte Plac, Witelona, Wittiga, Wiwulskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego, Wygodna, Zielonego Dębu, Zyndrama z Maszkowic, Żeromskiego, Żiżki.

    Czwartki: 14, 21, 28 stycznia, 4 lutego
    ulice: Bałuckiego, Bandtkiego, Bogusławskiego, Chopina, Czackiego, Czysta, Dworcowa, Druckiego - Lubeckiego, Elsnera, Grabiszyńska, Gwarna, Jęczmienna, Karłowicza, Kochanowskiego, Kolberga, Kolejowa, Kołłątaja, Komandorska, Kościuszki, Kościuszki Plac, Legionów Plac, Lelewela, Lipińskiego, Łąkowa, Moniuszki, Muzealna, Muzealny Plac, Na Końcu, Noskowskiego, Orląt Lwowskich Plac, Paderewskiego, Pawłowa, Piłsudskiego, Pochyła, Podwale, Prosta, Pszenna, Rejtana, Rozjezdny Plac, Różyckiego, Sądowa, Smoleńskiego, Stawowa, Szpitalna, Szprotawska, Szramka, Szymanowskiego, Świebodzka, Tęczowa, Trzemeska, Wieniawskiego, Wysoka, Zapolskiej, Zaporoska, Zdrowa, Zielińskiego, Żytnia.

    Piątki: 15, 22, 29 stycznia, 5 lutego
    ulice: Baudouina de Courtenay, Bolesławiecka, Braniborska, Chojnowska, Cieszkowskiego, Czarnieckiego, Długa, Dobra, Drzewna, Głogowczyka, Głogowska, Gnieźnieńska, Góralska, Handelsmana, Inowrocławska, Kaczmarskiego, Kruszwicka, Krzywickiego, Legnicka, Litomska, Lubińska, Łęczycka, Mianowskiego, Michalczyka, Młodych Techników, Nabycińska, Pilata, Poznańska, Robotnicza, Rybacka, Salezjańska, Sikorskiego, Słubicka, Sokolnicza, Solidarności Plac, Stacyjna, Starogroblowa, Strzegomska, Strzegomski Plac, Szczepińska, Ścinawska, Śniadeckich, Środkowa, Śrubowa, Świętochowskiego, Zachodnia, Zelwerowicza, Zielonogórska, Ziemowita, Złotoryjska.

    Psie Pole



    Poniedziałki: 11, 18, 25 stycznia, 1 lutego
    ulice: Badury, Bartnicza, Bazaltowa, Bażancia, Błotna, Bociania, Byczyńska, Ceglana, Cementowa, Chałupnicza, Chłopska, Chmielarska, Czajcza, Dobrackiego, Dobrzykowicka, Drobuta, Działdowska, Ełcka, Folwarczna, Gęsia, Gitarowa, Gołębia, Gospodarska, Jaskółcza, Jaśkowicka, Jelczańska, Kmieca, Kolumba, Kołodziejska, Kościerzyńska, Kowalska, Kukułcza, Kuropatwia, Kwidzyńska, Laskowicka, Lechitów, Leśna, Ludowa, Łaniewska, Magellana, Marco Polo, Mewia, Mikołowska, Miłoszycka, Mokra, Monopolowa, Mydlana, Mysłowicka, Nadolicka, Narciarska, Niborska, Niedziałkowskiego, Odcinek, Olsztyńska, Osadnicza, Perkusyjna, Przy Torze, Radzionkowska, Rakowa, Rataja, Rolnicza, Siewna, Sikorcza, Słomiana, Smocza, Sobocińska, Strachocińska, Strumykowa, Swojczycka, Szczycieńska, Szczygla, Szpacza, Świętochłowicka, Tatarakowa, Tczewska, Treski, Ubocze, Wałowa, Węgoborska, Wieśniacza, Wilczycka, Wilgotna, Wilgowa, Witosa, Włodarska, Włościańska, Wołczyńska, Wronia, Wschodnia, Wykładowa, Zagajnikowa, Zagrodnicza, Zamoyskiego

    Wtorki: 12, 19, 26 stycznia, 2 lutego
    ulice: Anczyca, Asnyka, Baczyńskiego, Bałtycka, Berenta, Bończyka, Boya-Żeleńskiego, Brodzińskiego, Broniewskiego, Browarna, Brücknera, Brzechwy, Bydgoska, Chrzanowskiego, Czajkowskiego, Daniłowskiego Plac, Dębickiego, Długosza, Dygasińskiego, Filomatów, Forteczna, Galla Anonima, Gąsiorowskiego, Giżycka, Goszczyńskiego, Grochowiaka, Grudziądzka, Jutrosińska, Kamieńskiego, Karpińskiego, Kasprowicza, Kętrzyńska, Klaczki, Kleczkowska, Kocha, Konopnickiej, Korzeniowskiego, Koszarowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Kromera, Kruczkowskiego, Krzyżanowskiego, Lenartowicza, Leśmiana, Lindego, Łąka Mazurska, Macedońska, Makuszyńskiego, Micińskiego, Mochnackiego, Na Polance, Nabielaka, Obrońców Helu, Oppmana, Orkana, Perzyńskiego, Piętaka, Piłsudskiego Plac, Pola, Potockiego, Przerwy – Tetmajera, Przesmyckiego, Przybyszewskiego, Romanowskiego, Reymonta, Rowerowa, Rychtalska, Siemieńskiego, Słonimskiego, Sportowa, Staffa, Struga, Syrokomli, Torowa, Toruńska, Trzebnicka, Ujejskiego, Wybickiego, Zakładowa, Zaleskiego, Zawalna, Zegadłowicza, Zelenaya, Żmigrodzka

    Środy: 13, 20, 27 stycznia, 3 lutego
    ulice: Ałunowa, Aptekarska, Bagatela, Bałkańska, Bezpieczna, Brzostowska, Bukowicka, Bułgarska, Cerekwicka, Chorwacka, Czeska, Czytankowa, Elementarzowa, Falskiego, Falzmanna, Fortowa, Gimnazjalna, Irysowa, Jugosłowiańska, Kanonierska, Knastera, Korzeńska, Krośnicka, Krzyżanowicka, Kubali, Lekarska, Lekcyjna, Ligocka, Lutycka, Ługowa, Łużycka, Machnicka, Marczewskiego, Milicka, Młynarska, Morawska, Obodrzycka, Obornicka, Osiecka, Osolska, Pakosławska, Parnickiego, Pleszewska, Polanowicka, Poprzeczna Al., Postolińska, Poświęcka, Prusicka, Przejazdowa, Raszowska, Redycka, Rudawska, Serbska, Skoczna, Skoroszowska, Słowacka, Sołtysowicka, Starościńska, Stradomska, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Torfowa, Twardogórska, Wierzchowicka, Wołowska, Zaułek Rogoziński, Zawońska, Złotowska

    Czwartki: 14, 21, 28 stycznia, 4 lutego
    ulice: Admiralska, Archeologów, Armii Ludowej, Astrowa, Azaliowa, Barwinkowa, Belgradzka, Berlinga, Bora-Komorowskiego, Bratkowa, Bratysławska, Charkowska, Chmielna, Chocimska, Daliowa, Dobroszycka, Dubrownicka, Etnografów, Forsycjowa, Gostyńska, Hetmańska, Irkucka, Jagiellońska, Jaśminowa, Jeziorowa, Kasztelańska, Konwaliowa, Kopańskiego, Kotwiczna, Krokusowa, Królewska, Królowej Marysieńki, Krzywoustego, Księżycowa, Kujbyszewska, Kurska, Kwiatowa, Liliowa, Liońska, Lublańska, Łozińska, Łuczników, Malwowa, Marynarska, Masztowa, Mieczykowa, Mirtowa, Nagietkowa, Niepodległości, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Okulickiego, Oleska, Omska, Orna, Paryska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przylaszczkowa, Ruciana, Ryska, Sarajewska, Sasankowa, Sewastopolska, Skarbu Zakrzowskiego, Skopijska, Spacerowa, Starodębowa, Staropolska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Tallińska, Wallenroda, Widawska, Wiedeńska, Wilanowska, Wilczkowska, Wołgogradzka, Zagrzebska, Zakrzowska, Zatorska, Złocieniowa, Żmudzka.

    Piątki: 15, 22, 29 stycznia, 5 lutego
    ulice: Białych Goździków, Bierutowska, Bławatna, Cholewkarska, Cynamonowa, Ćwiczebna, Czerwonych Maków, Dalimira, Dekarska, Dłutowa, Farna, Franki, Fryzjerska, Geodezyjna, Gorlicka, Grawerska, Grodzieńska, Hokeistów, Inflancka, Inspektowa, Jarocińska, Jubilerska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, Kapliczna, Kiełczowska, Kłokoczycka, Kminkowa, Kominiarska, Kordiana, Koszykarzy, Kowieńska, Krotoszyńska, Księgarska, Lawendowa, Lidzka, Lipska, Litewska, Łopianowa, Łyżwiarzy, Malborska, Markowskiego, Mazepy, Meliorancka, Miejska, Miętowa, Mikory, Miłostowska, Mroźna, Mulicka, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Opłotkowa, Osobowicka, Ostowa, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palacha, Palisadowa, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Pielęgniarska, Piłkarzy, Piwnika-Ponurego, Plac Wyzwolenia, Podbiałowa, Poleska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Siatkarzy, Sienna, Strażacka, Sułowska, Sycowska, Szachistów, Szałwiowa, Szewczenki, Szkutnicza, Szniolisa, Ślazowa, Świętego Huberta, Tylna, Tymiankowa, Waniliowa, Wędkarzy, Wieluńska, Wieruszowska, Witebska, Witkowska, Wójtowska, Wrzosowa, Zabłocie, Zagaje, Zajączkowska, Zalipie, Załęże, Zapotocze, Zarzecze, Zaziębie, Zduńska, Zegarmistrzowska, Zielna, Złotej Lilii, Żmudzka, Żużlowców, Żywopłotowa

    Krzyki



    Poniedziałki: 11, 18, 25, 1 lutego
    Klecina, Partynice, Bieńkowice, Jagodno

    Wtorki: 12, 19, 26 stycznia, 2 lutego
    Borek, Brochów

    Środy: 13, 20, 27 stycznia, 3 lutego
    Powstańców Śląskich, Księże

    Czwartki: 14, 21, 28 stycznia, 4 lutego
    Huby, Gaj, Tarnogaj

    Piątek, 9 stycznia
    Huby, Gaj, Tarnogaj, Przedmieście Oławskie

    Piątki: 15, 22, 29 stycznia, 5 lutego

    Sobota: 16, 23 i 30 stycznia, 6 lutego
    Ołtaszyn, Wojszyce

    Przedmieście Oławskie

    Fabryczna



    Poniedziałki: 11, 18, 25 stycznia, 1 lutego
    Maślice, Prace Odrzańskie, Kuźniki, Jerzmanów, Strachowice i Osiniec, Jarnołtów

    Wtorki: 12, 19, 26 stycznia, 2 lutego
    Stabłowice, Gajowice, Marszowice

    Środy: 13, 20 i 27 stycznia, 3 lutego
    Kozanów, Pilczyce, Gądów Mały, Złotniki, Oporów

    Czwartek: 14, 21, 28 stycznia, 4 lutego
    Popowiece, Nowy Dwór, Żerniki, Żerniki Nowe, Muchobór Wielki

    Piątek: 15,22, 29 stycznia, 5 lutego
    Leśnica, Żar, Pustki, Mokra, Ratyń, Muchobór Mały, Grabiszyn, Grabiszynek



    Czytaj także

      Komentarze (3)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Brawo

      Ret (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

      Wreszcie jakiś ciekawy i pożyteczny artykuł i o dziwo autorem nie jest red rybak :)

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      ...

      ... (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

      Mam takie pytanie: czy ktoś przeczytał w całości ten artykuł?


      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Ja

      Jarek (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

      Ja przeczytałem bo mi się strasznie nudziło! A co?

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecane

      Wideo