Życzenia noworoczne SMS piękne, krótkie, śmieszne rymowanki;...

  Życzenia noworoczne SMS piękne, krótkie, śmieszne rymowanki; poważne, oficjalne wiersze na Nowy Rok

  JU

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Życzenia noworoczne SMS piękne, krótkie, śmieszne rymowanki i poważne, oficjalne wiersze na Nowy Rok
  Życzenia noworoczne SMS piękne, krótkie, śmieszne rymowanki i poważne, oficjalne wiersze na Nowy Rok
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Janusz Wójtowicz

  Życzenia noworoczne: śmieszne wierszyki sms i poważne życzenia na Nowy Rok 2017, które są na tyle oficjalne, że można je wysłać też np. szefowi. Zobacz TOP10 życzeń na Nowy Rok 2017! Nie masz pomysłu, czego życzyć innym? Zobacz nasze propozycje - oto krótkie, zabawne i poważne wiersze, wierszyki i rymowanki.
  Nowy Rok za pasem. Czas przygotować się więc do składania życzeń. Przygotowaliśmy dla Was zestaw krótkich życzeń noworocznych, które zmieszczą się w SMS-ie oraz dłuższych, poważnych wierszy i rymowanek, które można wysłać też jako życzenia oficjalne.

  ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2017 - ŚMIESZNE WIERSZYKI I KRÓTKIE ŻYCZENIA SMS NA NOWY ROK 2017 - OTO PROPOZYCJE

  POWAŻNE ŻYCZENIA NA NOWY ROK

  Poważne życzenia noworoczna: Szczęścia, zdrowia, radości, miłości, pieniędzy, pomyślności. By uśmiech co dzień witał na Twej twarzy. Byś miała wszystko, co Ci się wymarzy. Aby każdy dzień przyniósł Ci wiele miłych chwil, a także dodawał Ci mnóstwo sił! Wielu przyjaciół na każdym kroku SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

  Życzenia Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy...

  Poważne życzenia na Nowy Rok: Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem, niech los Ci się odmieni, a ogród życia się zazieleni

  MUZYCZNE ŻYCZENIA NOWOROCZNE


  Życzenia na Nowy Rok: Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!

  Życzenia noworoczne: Przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!

  Krótkie życzenia na Nowy Rok: Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Szampańskiej sylwestrowej zabawy i spełnienia marzeń oraz postanowień noworocznych.

  CZYTAJ DALEJ: ŚMIESZNE ŻYCZENIA NOWOROCZNE
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   1

   1 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   nawzajem

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama