Dwóch 15-latków zdewastowało szkołę i plac zabaw

  Dwóch 15-latków zdewastowało szkołę i plac zabaw

  sz

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, którzy uszkodzili elewację remontowanej szkoły, wybili w budynku okna i zniszczyli urządzenia na placu zabaw. Sprawcy uszkodzili jeszcze kamerę monitoringu.
  Nastolatkowie, po wejściu na teren Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu najpierw zniszczyli kamerę monitoringu na budynku szkoły. Myśleli, że w ten sposób pozostaną anonimowi i bezkarni.

  Następnie uszkodzili elewacją remontowanej szkoły i wybili dwa okna. Jakby tego było mało zniszczyli jeszcze plac zabaw. Nieletni uszkodzili tablicę, poniszczyli zabawki oraz podłoże placu. Straty, jakie wyrządzili oszacowano na kwotę ponad 5 tys. złotych.

  Po zatrzymaniu przez policję nieletni przyznali się do zarzucanych czynów. Wyjaśnili, że zrobili to z nudów i dla zabawy. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prace zlecic

   Ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Kazac naprawic szkody. Nie beda sie nudzic i cos dobrego zrobia, a w poprawczaku toby ich jeszcze pewnie krasc nauczyli do kompletu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Że co. .

   ... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13

   Naprawdę jak można być aż tak prymitywnym.... Świat na psy schodzi.... A rodzice? Gdzie rodzic? Kompletna samowolka dzisiaj... :/


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Po co pytasz

   .? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11

   Od razu wiadomo ze patologia. Jessika, Brajan a starzy szybko nie trzeźwieją. Amanda w drodze (500 zł za sztukę, opłaca sie)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama