Studenci stworzyli charytatywny kalendarz. Dochód na rzecz...

  Studenci stworzyli charytatywny kalendarz. Dochód na rzecz polskiej rodziny z Ukrainy

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Walków

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kalendarz noworoczny studentów DSW. Uzyskane pieniądze przeznaczą na pomoc w sprowadzeniu do kraju polskiej rodziny z Ukrainy
  1/8
  przejdź do galerii

  Kalendarz noworoczny studentów DSW. Uzyskane pieniądze przeznaczą na pomoc w sprowadzeniu do kraju polskiej rodziny z Ukrainy ©mat. DSW we Wrocławiu

  Był profesjonalny makijaż, stylizacja, pozowanie przed obiektywem, a wszystko po to, by charytatywny kalendarz odniósł sukces. Studenci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu przygotowali kalendarz na 2016 rok. Dochód z jego sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz polskiej rodziny z Ukrainy.
  To już druga edycja noworocznego kalendarza, który przygotowują studenci DSW. Rok temu z jego sprzedaży uzyskali 1,5 tys. zł. Pieniądze przeznaczyli na rzecz dzieci z domów dziecka.

  Tym razem dochód za pośrednictwem Fundacji Kairos trafi na działalność Zofii Teligi-Martens, sybiraczki która sprowadza Polaków z Ukrainy, Kazachstanu i Uzbekistanu. Pieniądze te pomogą w sprowadzeniu do kraju polskiej rodziny z Ukrainy.

  Prace nad kalendarzem pochłonęły kilka tygodni. Studenci dziennikarstwa mody i stylu z DSW opracowali jego szatę graficzną, stworzyli stylizacje, sami pracowali nad makijażem na planie i przygotowaniem kalendarza.

  - Kalendarz był ogromnym wyzwaniem dla naszych żaków, ale także okazją wykorzystania nabytej w trakcie studiów wiedzy i umiejętności - mówi dr Agnieszka Węglińska, promotorka specjalności dziennikarstwa mody i stylu z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

  Kalendarz wydrukowano w limitowanej liczbie 100 egzemplarzy. Jego cena w tym roku to 20 zł.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama