Ważne
  Jeden utonął, drugi nakłamał

  Jeden utonął, drugi nakłamał

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jeden utonął, drugi nakłamał

  ©Kacper Chudzik

  W sobotę rano (19 grudnia) pracownik statku wycieczkowego zauważył w okolicach portu na Odrze ciało dryfujące w wodzie. Zostało ono wydobyte przez strażaków, a policja i prokuratura zaczęły sprawdzać kim jest tragicznie zmarły człowiek. Okazało się, że to 45-letni głogowianin. Jak wykazała sekcja zwłok, w wodzie był najwyżej dzień.
  Jeden utonął, drugi nakłamał

  ©Kacper Chudzik

  - Nie wiadomo jeszcze jak 45-latek znalazł się w wodzie. Podczas sekcji, którą przeprowadzono w poniedziałek, stwierdzono, że na ciele mężczyzny nie ma śladów wskazujących, by ktoś siłą wrzucił go do wody. Mężczyzna był chory psychicznie i ubezwłasnowolniony. Znajdował się pod opieką matki- mówi Liliana Łukasiewicz, rzecznik prokuratury.

  Wiele wskazuje na to, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Policja została jednak postawiona w stan gotowości już kolejnego dnia, kiedy to w Odrze znalazł się kolejny mężczyzna. W niedzielę w nocy, wyszedł on z wody. Próbującego wysuszyć się człowieka zauważył nocny stróż. Gdy zapytał co się stało, mężczyzna opowiedział, że został zepchnięty z mostu drogowego przez jakiegoś wariata.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo