Pijany mężczyzna spadł z mostu do rzeki i udawał, że go...

  Pijany mężczyzna spadł z mostu do rzeki i udawał, że go napadnięto

  PJ

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  45-letni mieszkaniec jednej z podgłogowskich miejscowości może mówić o dużym szczęściu. W nocy z soboty na niedzielę wracał po pijanemu z imprezy i gdy próbował pokonać jeden z mostów kolejowych na Odrze, wpadł do wody. Na szczęście nic mu się nie stało. Przybyłym na miejsce policjantom próbował jednak wmówić, że ktoś go napadł i strącił do rzeki.
  Funkcjonariuszy zaalarmował mieszkaniec jednego z budynków nad Odrą, w którym 45-latek suszył swoje ubrania. Wysłano tam patrol, a policjanci poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Na dodatek jego tłumaczenia były bardzo nielogiczne.

  Usiłował wmówić stróżom prawa, że wcale nie wpadł do wody ze względu na stan, w jakim się znajduje, tylko że ktoś go napadł i zepchnął z mostu. Policjanci postanowili bardzo skrupulatnie sprawdzić przedstawianą przez niego wersję wydarzeń, choć od początku wydawała im się ona mało prawdopodobna.

  Okazało się, że w rzece wylądował bez niczyjej pomocy. W końcu wycofał się z przedstawianej przez siebie wersji i nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego od razu nie mówił prawdy. Miał dużo szczęścia, ponieważ wyszedł z sytuacji bez szwanku.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   co nie

   co nie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Dziwne, a piszą że to po dopalaczach ludzie dostają małpiego rozumu, a alkohol jest ok.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Istotna różnica

   bertsi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jak wpadniesz do rzeki po alkoholu, to starasz się z niej wydostać (jak pokazuje ten przykład z sukcesem), a jak spadniesz lub wskoczysz po narkotykach lub dopalaczach, to spokojnie toniesz.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama