Wrocław: Student weterynarii utonął w rzece

  Wrocław: Student weterynarii utonął w rzece

  Jarosław Jakubczak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  W nocy z dnia 18 na 19 grudnia (z piątku na sobotę) zaginął PRZEMYSŁAW MATYSZCZAK. Ostatni raz był widziany ul. Walonska 9 Wrocław.
  1/17
  przejdź do galerii

  W nocy z dnia 18 na 19 grudnia (z piątku na sobotę) zaginął PRZEMYSŁAW MATYSZCZAK. Ostatni raz był widziany ul. Walonska 9 Wrocław. ©Jarosław Jakubczak

  W niedzielę po godzinie 16 zakończyły się poszukiwania 22-letniego studenta weterynarii Przemysława Matyszczaka, który zaginął w nocy z piątku na sobotę. Jego ciało zostało znalezione na dnie rzeki Oławy. Policjanci, strażacy i ratownicy WOPR od niedzieli rano prowadzili akcję poszukiwawczą nad rzeką w okolicach ulicy Walońskiej we Wrocławiu.
  Straż pożarna, w tym specjalistyczny zastęp ratownictwa wodnego, WOPR i policja do poszukiwań wykorzystali sonar, a dno rzeki dokładnie sprawdzał płetwonurek. Świadkowie twierdzą, że widzieli jak Przemysław Matyszczak wpadł z pomostu do Oławy. Nieoficjalnie mówi się, że w sobotę nad ranem kamery monitoringu zarejestrowały studenta w okolicach ulicy Walońskiej na pomoście.

  - Oficjalne zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny otrzymaliśmy w sobotę po godzinie 22.30. Działania operacyjne pozwoliły ustalić miejsce, gdzie po raz ostatni widziany był 22-latek. W niedzielę jego ciało zostało odnalezione przez płetwonurka w rzece Oława - powiedział asp. szt. Łukasz Dutkowiak z policji.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama