Loteria paragonowa - losowanie 21.12.2015, o której i gdzie...

  Loteria paragonowa - losowanie 21.12.2015, o której i gdzie w TV [WYNIKI LOSOWANIA ONLINE]

  JU

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Loteria Paragonowa - kiedy losowanie, o której i gdzie w TV [WYNIKI LOSOWANIA ONLINE]
  Loteria Paragonowa - kiedy losowanie, o której i gdzie w TV [WYNIKI LOSOWANIA ONLINE]
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Ministerstwo FInansów

  Loteria Paragonowa trwa. Kiedy następne losowanie? 21 grudnia 2015 odbędzie się losowanie nagród I stopnia - wezmą w nim udział wszyscy, którzy zgłosili paragony listopadowe. Do wygrania jest Opel Astra oraz dwa iPady Air 2. Do 30 listopada Polacy zgłosili ponad 13 milionów paragonów. Loteria Paragonowa - gdzie i kiedy transmisja w TV? O której godzinie losowanie? Co dokładnie można wygrać? Podpowiadamy.
  Loteria Paragonowa - kiedy losowanie, o której i gdzie w TV [WYNIKI LOSOWANIA ONLINE]
  Ponad 13 mln 232 tys. paragonów fiskalnych zostało zgłoszonych do Loterii Paragonowej w listopadzie. W losowaniu 21 grudnia Polacy mogą wygrać jedną z nagród pierwszego stopnia. Są to: Opel Astra oraz dwa iPady Air 2.

  Loteria Paragonowa - kto wygrał?
  Zwycięski paragon w pierwszym losowaniu nagród Narodowej Loterii Paragonowej z 16 listopada 2015 r.
  należał do pana Adama, mieszkańca Lęborka w województwie pomorskim. W październiku zarejestrował on na stronie loterii 20 paragonów, w tym ten jeden, który wymieni na Opla Astrę. Natomiast sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon, otrzyma iPada Air2.

  - Długo nie mogłem uwierzyć, że faktycznie udało mi się wygrać samochód - mówił organizatorowi loterii - Ministerstwu Finansów - szczęśliwy zwycięzca pierwszego losowania. Multimedialne iPady Air 2 trafiły do mieszkańców Białegostoku i Bydgoszczy. iPada dostanie też wystawca paragonu umożliwiającego odbiór głównej nagrody, czyli samochodu.

  Trwa Loteria Paragonowa


  Loteria Paragonowa - jak grać
  W loterii mogą wziąć udział obywatele pełnoletni, którzy kupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii przez stronę internetową www.loteriaparagonowa.gov.pl. Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz. Paragony fiskalne można zarejestrować na stronie Loterii Paragonowej.

  Loteria Paragonowa - co można wygrać?
  Każdy, kto zarejestruje na swoim koncie paragony powyżej 10 zł, ma szansę na cenne nagrody. W sumie rozlosowanych zostanie 12 samochodów marki Opel Astra, 4 samochody marki Opel Insygnia, 72 notebooki Lenovo Thinkpad oraz 84 iPad-y. Nagrody są zwolnione od podatku.

  Loteria Paragonowa - kiedy najbliższe losowanie?
  Loteria Paragonowa ruszyła w październiku 2015. Za nami już dwa losowania: 16 listopada 2015 - losowanie nagród I stopnia (Opel Astra oraz 2x iPad Air 2) i 27 listopada 2015 - losowanie nagród II stopnia (notebook Lenovo, iPad Air 2). Kiedy kolejne losowanie? Losowanie nagród I stopnia już 21 grudnia 2015.

  Narodowa Loteria Paragonowa - losowanie: 16 listopada 2015


  Loteria Paragonowa - gdzie w TV, o której godzinie, transmisja online
  Losowania w Loterii Paragonowej przeprowadzane są w telewizjach regionalnych raz w miesiącu, aż do września 2016 roku. Losowania nagród I stopnia oraz nagród specjalnych można będzie obejrzeć na żywo w TVP Regionalna o godz. 21. , Nagrania z losowania nagród II stopnia publikowane będą na kanale loterii w serwisie You Tube w dniu losowania.

  Narodowa Loteria Paragonowa - losowanie 27 listopada 2015


  Loteria Paragonowa - gdzie publikowane są wyniki losowań na stronie?
  Wyniki losowań publikowane są na stronie Loterii Paragonowej: www.loteriaparagonowa.gov.pl w dniu losowania w zakładce Wyniki.

  ZOBACZ TEŻ: LOTERIA PARAGONOWA - TERMINY WSZYSTKICH LOSOWAŃ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama