Wrocław tolerancji i otwartości. Koncert na pl. Wolności...

  Wrocław tolerancji i otwartości. Koncert na pl. Wolności (ZDJĘCIA)

  RM

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław dla tolerancji i otwartości. Koncert na pl. Wolności
  1/25
  przejdź do galerii

  Wrocław dla tolerancji i otwartości. Koncert na pl. Wolności ©Tomasz Hołod

  Na pl. Wolności odbył się koncert "Wrocław dla tolerancji i otwartości". Wrocławianie wypełnili cały plac, pokazując, że sprzeciwiają się nietolerancyjnym postawom. - Chcemy pokazywać, że miasto jest otwarte i tolerancyjne. Nie zgadzamy się na akty ksenofobii i niechęci - mówił Rafał Dutkiewicz otwierając koncert.
  Wydarzeniem "Wrocław dla tolerancji i otwartości" miasto i strona społeczna - m.in. Towarzystwem Upiększania Miasta Wrocławia, Akcją Miasto i Domem Pokoju - chce pokazać, że sprzeciwia się nietolerancyjnym postawom. - We Wrocławiu zdarzyło się kilka rzeczy przykrych i haniebnych. Chcemy pokazywać, że miasto jest otwarte i tolerancyjne. Nie zgadzamy się na akty ksenofobii i niechęci - mówił na początku Rafał Dutkiewicz.

  Koncert poprowadził Konrad Imiela, aktor, muzyk, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol, a na scenie wystąpili m.in. gitarzysta Leszek Cichoński, Jose Torress, Andrzej Kosendiak z artystami Chóru Narodowego Forum Muzyki, Breslauer Cocktail i Żyranci oraz legenda polskiego rocka - Lecha Janerka.

  Wszyscy artyści zagrali charytatywnie. Wstęp na koncert był wolny.

  Czytaj także

   Komentarze (164)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Cala prawda

   bbn (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 4

   Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO. W 2005...rozwiń całość

   Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO. W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito. Przejęto PKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymiana PKW namieszała a KKW patrzyła na ręce. Podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza. Było źle i zmieniono ustawę o TS o odwołanie Prezydenta i podstawiono 5 sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić końcowe. Petru to twór GTW i ich kasa - żaden kredyt Petru. Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to twór GTW). Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO i Petru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. Odjęto Kukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji. GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją, Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w posiadaniu informacji o nich i nie dopuści by Ziobro przejął prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o giga przekręty z udziałem pierwszych osób. Odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo wie. Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu. Duda ma podsłuch wszędzie - była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest plan skasowania Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Dudy, Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i Kamińskiego przed TS i rozwiązania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji. Dlatego PIS powinien wymienić PKW, zrobić nowy program i powołać nowy tryb wyborów bez nieważności głosów i wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma do stracenia giga finanse. Wyprowadzą ludzi na ulice i będą prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych kiboli. Będzie zabójstwo ważnego z PO i Nowoczesnej i posądzenie PIS.
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   SCHIZO?

   Nett (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 8

   A Pan/ Pani to od dawna choruje? Mania prześladowcza czy psychoza maniakalno depresyjna?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bnn szacun

   :) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   Tym mnie już kompletnie rozwaliłeś: "Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu."...rozwiń całość

   Tym mnie już kompletnie rozwaliłeś: "Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu." :)
   A to przypadkiem nie Kamiński i Ziobro są specjalistami od podsłuchów?
   Masz wielki potencjał - zacznij zarabiać pisaniem bajek.

   P.S. Sprawdź lodówkę i wybuduj sobie w pokoju klatkę Faradaja.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   321

   123 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 1

   Proszę Państwa, gazety regionalne są własnością niemieckich koncernów prasowych. Nie dziwota, że wychwalają ten żenujący koncert, promują tylko politykę swoich szefów.
   Osobiście uważam, że...rozwiń całość

   Proszę Państwa, gazety regionalne są własnością niemieckich koncernów prasowych. Nie dziwota, że wychwalają ten żenujący koncert, promują tylko politykę swoich szefów.
   Osobiście uważam, że poprawność polityczna nie zdała egzaminu i nie podoba mi się na siłę zmuszania ludzi do akceptacji inwazji innej kultury na Europe. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Panie Prezydencie Dutkiewicz

   to miasto jest jego mieszkańców !!! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 4

   a nie Pańskie i Pańskich ratuszowych !!!!, wbij Pan sobie to do tego pustego łba! jeśli mieszkańcy nie chcą mieć tu "obcych" to proszę uszanować ich wybór !! czy wystarczająco jasno się wyraziłem ?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ?

   Nett (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Możesz się Pan wyrażać najjaśniej jak Pan chcesz. Ale to miasto nas wszystkich, a nie tylko Pańskie. Proszę za mnie i wielu, wielu innych ludzi się nie wypowiadać. WARA!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Doprawdy dzikie tłumy. Było z 300 osób? Nie kumacie, że Polacy już nie łykają waszej propagandy?

   Marino (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 38 / 4

   Doprawdy dzikie tłumy. Było z 300 osób? Nie kumacie, że Polacy już nie łykają waszej propagandy?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dla Janerki - ojca i dziadka

   Araby kpią z tej europejskiej tolerancji (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 3

   warto posłuchać, jeśli się ma córki i wnuczki, którym przecież nie chcemy utrudniać życia
   https://www.youtube.com/watch?v=CksrVvVvFx8&feature=youtu.be

   no chyba, że córki wybrały dla siebie i...rozwiń całość

   warto posłuchać, jeśli się ma córki i wnuczki, którym przecież nie chcemy utrudniać życia
   https://www.youtube.com/watch?v=CksrVvVvFx8&feature=youtu.be

   no chyba, że córki wybrały dla siebie i swoich córek taki świat, jaki przedstawia jegomość na filmikuzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "Miś" wiecznie żywy.

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 3

   Komisarz: No pięknieś pan nam to wszystko wyśpiewał, panie Cwynar.
   Śpiewak: Ja wam zawsze wszystko wyśpiewam!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziwi mnie udział Janerki

   świat stanął na głowie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 3

   "Arabskie gangi terroryzują Berlin
   Dziennik Tagesspiegel poinformował o raporcie przygotowanym przez niemieckiego naukowca Mathiasa Rohego na temat przestępczości wśród mniejszości arabskiej....rozwiń całość

   "Arabskie gangi terroryzują Berlin
   Dziennik Tagesspiegel poinformował o raporcie przygotowanym przez niemieckiego naukowca Mathiasa Rohego na temat przestępczości wśród mniejszości arabskiej. Zdaniem badacza Berlin ma problem z arabskimi gangami terroryzującymi mieszkańców Berlina.
   Raport został zaprezentowany przez ministra sprawiedliwości Thomasa Heilmanna. Mathias Rohe twierdzi, że największe problemy występują w dzielnicach Kreuzberg, Neukoelln, Moabit i Wedding. Zdaniem Rohego gangi zastraszają ofiary przestępstw, świadków i społeczności lokalne, posługując się przy tym "równoległym systemem wymiaru sprawiedliwości". Gangi wykorzystują zamknięte rodzinne struktury oraz archaiczne rozumienie honoru, a taka organizacja sprawia, że władze nie są w stanie kontrolować przestępczych struktur. Raport zwraca też uwagę na to, że pomimo tego, że problem dotyczy wybranych części miasta, to przestał być problemem marginalnym. "
   http://epo znan .pl/news-news-63242-Arabskie_gangi_terroryzuja_Berlin

   "W przyszłym tygodniu Komisja Europejska zaproponuje kolejny mechanizm przyjmowania uchodźców. Nowy system obejmie uchodźców przebywających w obozach w Turcji. Bruksela nazwała go „dobrowolnym mechanizmem humanitarnego przesiedlania” ... chodzi o przemieszczanie ludzi, którzy znajdują się poza granicami Unii. Poprzedni mechanizm był obowiązkowy, bo dotyczył uchodźców, którzy już znajdują się we Włoszech czy w Grecji. W zasadzie wygląda na to, że Berlin koniecznie chce sprowadzić do Europy uchodźców, tylko teraz chce użyć innej podstawy prawnej - mówi jeden z dyplomatów UE."
   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-komisja-europejska-przedstawi-nowy-mechanizm-przyjmowania-uc,nId,1937590

   Każdy, kto popiera niszczenie kultury europejskiej i dziedzictwa europejskiego, powinien być napiętnowany jak przestępca, a nie hołubiony, wyróżniany i nagradzany.
   Trzeba być pozbawionym rozumu, by nie przewidywać do czego prowadzi zachwianie równowagi i jakie to niesie konsekwencje dla społeczeństw Europy.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dziwi mnie ,a raczej dziwią mnie wypowiedzi

   co zrobicie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 3

   dla chajsu , ile dziwnych imprez...


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   może z pazerności...

   podobno na starość ludzie głupieją/dziecinnieją (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 2

   "Stałem się człowiekiem zamożnym, nie jakoś przesadnie, ale jednak.
   ...
   No więc jak już byliśmy w tym Londynie, Bożena zobaczyła nowe Mini... "O, jakie ładne to Mini! Ojojoj! Kup mi takie!"....rozwiń całość

   "Stałem się człowiekiem zamożnym, nie jakoś przesadnie, ale jednak.
   ...
   No więc jak już byliśmy w tym Londynie, Bożena zobaczyła nowe Mini... "O, jakie ładne to Mini! Ojojoj! Kup mi takie!". Więc mówię: "No dobra, jak można je dostać we Wrocławiu..."... No i kupiłem samochód"
   http://kultura.gazeta.pl/Meskiegranie/1,116031,18327231,lech-janerka-nie-mam-kontaktu-z-rzeczywistoscia-skapcanialem.htmlzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czemu nie napisali jaka była frekfencja

   fabrykant (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 2

   Czemu nie napisali jaka była frekfencja, raczej żenuła:)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie dziwi mnie skład wykonawców.

   zoom (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 2

   Ilu z tych artystów dostaje dofinansowanie z Ratusza?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Moja tolerancja konczy się w momencie kiedy....

   jakieś muslimskie ścierwo obraża moja kobietę ubraną na luzie.... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 7

   wtedy ,a dokładnie w Düsseldorfie miałem okazję rozjebać 2 fanatyków koranu...posiedziałem 12 h na niemieckim dołku ale było warto...te rozyebane mordy muslimskie dały mi satysfakcje ale wiem też...rozwiń całość

   wtedy ,a dokładnie w Düsseldorfie miałem okazję rozjebać 2 fanatyków koranu...posiedziałem 12 h na niemieckim dołku ale było warto...te rozyebane mordy muslimskie dały mi satysfakcje ale wiem też ,ze to hydra której głowa odradza się po każdym ucięciu...BRACIA POLACY NIE DAJMY SIĘ OMAMIAĆ TAKIM EVENTOM...ci ludzie nigdy nie wezmą do siebie wilka w owczej skórze...ale WAM pokazują zrozumienie i tolerancję na tęczowych koncertach.....zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jestem z TOBĄ

   jak się tu pojawią (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 2

   bądźmy razem ! walcząc za naszą ziemię !!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama