Volleymania 2013: w sobotę turniej finałowy

  Volleymania 2013: w sobotę turniej finałowy

  red

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  15 czerwca (sobota) w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. Chełmońskiego Wrocławiu, odbędzie się czwarty i jednocześnie finałowy turniej Programu Volleymania 2013. Weźmie w nim udział ok. 300 uczennic z wrocławskich szkół podstawowych. Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Wrocławia i Fundacja Młoda Gwardia.
  Sobotni turniej rozpocznie się o godz. 9.00 od rywalizacji o najniższe, ale równie ważne miejsca w każdej z kategorii. Stopniowo z biegiem czasu emocje będą rosły, by sięgnąć szczytu w ścisłych finałach w walce o podium. W sobotę wyłonimy najlepszych z najlepszych spośród 22 szkół jakie biorą udział w projekcie Volleymania. Planowane, oficjalne zakończenie rozpoczniemy około godz. 16.00. O tej właśnie godzinie prócz dekoracji zwycięzców w rywalizacji sportowej, wręczymy nagrody za konkursy internetowe, a wszystko to przy udziale znamienitych gości.


  Ścisłe finały "2", "3" i "4" zaplanowane są w godzinach 14.00-16.00. Turniej sędziować będą studenci AWF Wrocław, przyszli sędziowie siatkarskich parkietów.

  Gościem honorowym turnieju będzie zawodniczka Impela Wrocław - Bogumiła Pyziołek.

  ***
  Volleymania - to projekt organizowany przy współpracy Urzędu Miasta Wrocław i Fundacji Młoda Gwardia. Skierowany jest do uczennic wrocławskich Szkół Podstawowych i ma na celu popularyzację siatkówki we Wrocławiu oraz podniesienie poziomu wyszkolenia dziewcząt w piłce siatkowej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama