Wyjątkowy koncert dla Patrycji

  Wyjątkowy koncert dla Patrycji

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dochód z koncertu pomoże małej mieszkance Smardzowa

  Dochód z koncertu pomoże małej mieszkance Smardzowa ©Nadesłane

  Koncert, kiermasz i licytacja
  Dochód z koncertu pomoże małej mieszkance Smardzowa

  Dochód z koncertu pomoże małej mieszkance Smardzowa ©Nadesłane

  Przypominamy o nadchodzącym dużymi krokami II Koncercie Charytatywnym w Jaczowie, który odbędzie się już 12 grudnia. Będzie on połączony z kiermaszem świątecznym.

  W trakcie koncertu zbierane będą pieniądze na wsparcie 9-letniej Patrycji Żurkiewicz ze Smardzowa. Dziewczynka jest niewidoma. Gdy przyszła na świat ważyła zaledwie 600 gramów i jej wzrok nigdy się nie wykształcił. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, podczas pierwszego koncertu, zbierane były pieniądze dla walczącej z chorobą Hani Szychowskiej.


  Pomysłodawcą i jednym z organizatorów koncertu jest radny gminy Jerzmanowa - Paweł Zwoliński. Podczas imprezy będzie można też wylicytować wiele ciekawych przedmiotów przekazanych przez darczyńców, chcących wesprzeć Patrycję.

  W trakcie kiermaszu swoje potrawy i ozdoby wystawiać będą lokalne Koła Gospodyń Wiejskich oraz poszczególnych sołectw. Wystąpią też lokalni artyści solowi oraz zespoły z gminy Jerzmanowa, ale też goście spoza niej. Planowany jest też m.in. pokaz sprzętu strażackiego. Pieniądze zebrane w trakcie imprezy przeznaczone będą na pomoc Patrycji.

  - Potrzebny jest sprzęt rehabilitacyjny, a także specjalistyczne poręcze do normalnego funkcjonowania - mówi radny P. Zwoliński, któremu w zbiórce pomaga m.in. Stowarzyszenie „Otwarte drzwi”

  Koncert rozpocznie 12 grudnia o godz. 14 w WDK w Jaczowie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama