Wrocław: Policja szuka świadków dwóch wypadków

  Wrocław: Policja szuka świadków dwóch wypadków

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Policja poszukuje świadków dwóch wypadków. Do jednego z nich doszło na na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Bujwida. Do drugiego na drodze krajowej nr 8 w gminie Kobierzyce.
  Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KMP we Wrocławiu poszukuje świadków wypadku drogowego z dnia 16 maja 2013 r. (ok. godz. 9.10) na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Bujwida.

  Tego dnia na przejściu dla pieszych motocyklista potrącił pieszą (o wypadku pisaliśmy TUTAJ). Policja zwraca się do świadków zdarzenia o zgłoszenie się do WRD KMP we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 29-33, pokój 18. Można też zadzwonić pod numer 71 340 40 85 (w godz. 8.00-15.30) lub całodobowo pod numer 71 340 36 20.

  W to samo miejsce lub pod ten sam numer telefonu można się zgłosić, jeśli było się świadkiem wypadku na drodze krajowej nr 8 w gminie Kobierzyce.

  Wypadek miał miejsce w dniu 23 maja 2013 r. około godz. 20:35 na 104,8 km drogi krajowej nr 8 (gmina Kobierzyce). Wskutek wjechania do przydrożnego rowu dachował w tym miejscu samochód marki Chevrolet.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama