Świąteczne finanse

  Świąteczne finanse

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Świąteczne finanse
  1/2
  przejdź do galerii
  Już w listopadzie branża finansowa ożywia się z myślą o Świętach Bożego Narodzenia. Provident, lider rynku pożyczkowego w Polsce, w ramach akcji „Świąteczny Przewodnik po rynku finansowym”, sprawdził na co konsumenci powinni zwracać uwagę w tym okresie.
  Finansowa oferta świąteczna ozdobiona jest dekoracjami materiałach promocyjnych, reklamie, jak i na strona internetowych. Obok dekoracji, pojawiają się promocje ofert nawiązujących do świąt, a do nazw produktów dodawany jest przydomek kojarzący się z tym szczególnym okresem np. „świąteczna pożyczka”, „kredyt na święta” itp. Ważne żeby decyzję o wzięciu pożyczki dobrze rozważyć i nie dać ponieść się świątecznej gorączce zakupów.

  Warto zastanowić się jaki typ pożyczki będzie dla nas najlepszy. Ważne jest aby zawsze przy podejmowaniu decyzji czuć się bezpiecznie, mieć czas na podjęcie decyzji oraz możliwość przedyskutowania naszych finansowych z doradcą. Przed podpisaniem umowy należy upewnić się co do ostatecznej kwoty, którą będziemy musieli spłacić. Ukryte koszty, o których klient pożyczkodawca nie poinformował na początku to jeden z najczęstszych problemów trapiących klientów. Warto również sprawdzić ile wynoszą opłaty karne, które firma nakłada w przypadku opóźnienia w spłacie. Niektórzy pożyczkodawcy słona liczą sobą za takie usługi, sms z wezwaniem do zapłaty potrafi kosztować nawet kilkadziesiąt złotych!

  Pożyczka z obsługą domową gwarantują pomoc doradcy, który nie tylko pomoże w wybraniu najlepszego dla nas produktu ale w razie przejściowych problemów finansowych pomoże wypracowywać dogodny system spłaty pożyczki. Wraz z doradcą łatwiej zaplanować wydatki i zarządzać strategią spłaty.

  Pamiętajmy, że pożyczając, czy biorąc kredyt, ważne są nie tylko atrakcyjne kwoty, które mogą nam zasilić chwilowo budżet, ale również realny czas na ich spłacenie. Dlatego przed wyborem oferty, pomyślmy o najbliższej przyszłości i kosztach, które nas czekają – mówi Katarzyna Szerling. Zaraz po Świętach jest Sylwester, który sprzyja kolejnym wydatkom związanym np. z zabawą. W tej całej świątecznej atmosferze, należy zachować zdrowy rozsądek, bo święta miną, a zobowiązanie pozostanie – podsumowuje.

  Więcej informacji na stronie media-provident.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama