Znajomy nie chciał go wpuścić, więc rozwalił mu drzwi

  Znajomy nie chciał go wpuścić, więc rozwalił mu drzwi

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Znajomy nie chciał go wpuścić, więc rozwalił mu drzwi

  ©Dariusz Gdesz

  Do policyjnego aresztu trafił 21-letni mężczyzna, który umyślnie zniszczył drzwi do mieszkania swojego kolegi. Wandal chciał wejść, ale nie został wpuszczony i wtedy uszkodził drzwi. Szkody wyceniono na 500 złotych.
  Znajomy nie chciał go wpuścić, więc rozwalił mu drzwi

  ©Dariusz Gdesz

  Do zdarzenia doszło w Miliczu. Mieszkańcy zgłosili zniszczenie drzwi do mieszkania i znajdujących się obok drzwi do pomieszczenia gospodarczego.

  Policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej kolega mieszkającego w tym domu chłopaka przyszedł się z nim zobaczyć. – Mężczyzna ten przyszedł na teren posesji celem wyjaśnienia z mieszkającym tam swoim kolegą jakiś starych spraw. Doszło do szarpaniny i pyskówki pomiędzy nimi. Gdy lokator uciekł do mieszkania odmawiając wejścia do środka napastnikowi, ten zaczął szarpać i uderzać w drzwi – relacjonuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

  Wandal próbował także wyważyć drzwi od pomieszczenia gospodarczego – te także zostały uszkodzone. Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych i przewieziony do policyjnego aresztu. Jak się okazało, był pijany – w jego organizmie stwierdzono ponad 2,6 promila alkoholu.

  Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia drzwi wyrządzając straty o łącznej wartości 500 zł. Podejrzanemu – dobrze już znanemu miejscowym policjantom 21-letniemu mieszkańcowi Milicza – grozić może teraz kara do roku pozbawienia wolności. Sąd może także orzec obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zmienice ta fotke ilustracyjna

   maruda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Wyklejone licha czcionka samoprzylepna i jeszcze brudne... taki to kogut ma nasz policja a raczej juz chyba miala, jakis nowoczesny radiowoz dajcie :)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kolejny wybryk prezesa.

   POstępowy i nowoczesny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

   Znowu ten Kaczyński. Ksenofob, awanturnik i faszysta! Nie ma dnia , ani godziny, bez awantury z jego udziałem.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama