Komplet porad i wiele badań w ramach Wrocławskiej Akademii...

  Komplet porad i wiele badań w ramach Wrocławskiej Akademii Zdrowia już w sobotę

  Agata Grzelińska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  .

  . ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press

  Jeśli chcecie zadbać o zdrowie i macie trochę czasu w sobotę, koniecznie zajrzyjcie do Wrocławskiej Akademii Zdrowia. Razem z Creatorem i Centrum Medycznym Synexus zapraszamy na Dzień Otwarty Wrocławskiej Akademii Zdrowia.
  .

  . ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press

  W Ośrodku Profilaktyki i Rehabilitacji Creator przy ul. Lotniczej 37 we Wrocławiu, w godzinach 10-15 można będzie skorzystać z licznych porad i konsultacji lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, kardiologów, fizjoterapeutów, pielęgniarek, dietetyków i farmaceutów.

  Dzień Otwarty jest dobrą okazją do zrobienia wielu badań: poziomu cukru, hemoglobiny glikowanej HbAiC (by wykryć cukrzycę), spirometrycz-ne, EKG, ciśnienia tętniczego, gęstości kości dla osób w wieku 60 plus oraz badanie słuchu. Będzie też okazja do zmierzenia tkanki tłuszczowej, BMI (wskaźnik masy ciała) i metabolizmu spoczynkowego.

  Dnia Otwartego nie powinni przegapić wszyscy potrzebujący efektywnej rehabilitacji. Organizatorzy zaprezentują aktywną terapię kręgosłupa DBC, urządzenie o nazwie Platforma Schumann 3D Platte Medical - będzie można skorzystać z zabiegu. Przewidziane są też zabiegi krioterapii miejscowej i prezentacja komory kriogenicznej z możliwością skorzystania z zabiegu (w godz. 13-14).

  Nie zabraknie wykładów. O godz. 12 dr Ewa Krawiecka-Jaworska wygłosi wykład pt. „Cukrzyca - co to za choroba?”. O tym, jak dbać o serce, o godz. 14 opowie dr n. med. Dariusz Kałka.

  Na Dzień Otwarty zapraszamy wszystkich Czytelników „Gazety Wrocławskiej”. Zajęcia są bezpłatne. W piątkowym, papierowym wydaniu Gazety Wrocławskiej zamieścimy mapkę stanowisk i punktów badań.

  Zapraszamy na Dzień Otwarty Wrocławskiej Akademii Zdrowia. Czeka on nas w sobotę, 5 grudnia, w godzinach 10-15 w Creatorze przy ul. Lotniczej.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pr(o)awidłowe ???

   wrocławianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Wiadomo, że Power Point nie poprawia błędów...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   mam pytanie

   Janinka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Czy Platforma Schumann 3D Platte Medical ma certyfikat wyrobów medycznych CE i jest dopuszczony do używania w ochronie zdrowia?

   Filmy

   Polecamy

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Gry On Line - Zagraj Reklama