Święta w Centrum Handlowym Borek

  Święta w Centrum Handlowym Borek

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Święta w Centrum Handlowym Borek
  1/2
  przejdź do galerii
  Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Do Wigili zostały jeszcze wprawdzie trzy tygodnie, ale lepiej nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę. Trafiony prezent powinien być przemyślany, kupiony z myślą o konkretnej osobie. Centrum Handlowe Borek chce ułatwić swoim klientom przedświąteczne przygotowania.
  W każdy grudniowy, przedświąteczny weekend będzie można zapakować kupione w Borku prezenty, a w godz. 11.00 - 19.00 spotkać się ze Świętym Mikołajem przy choince. Takie spotkanie ucieszy z pewnością każde dziecko.

  Mikołaj rozda maluchom wyjątkowe, świąteczne lizaki. Będzie też okazja do rozmowy i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym. Spotkanie ze Świętym Mikołajem to jednak nie jedyna niespodzianka dla najmłodszych.

  Na 12 i 13 grudnia zaplanowano również warsztaty, mające na celu rozwijać i pobudzać u dzieci kreatywność. Młodzież samodzielnie spróbuje wykonać kulę śniegową ze świątecznymi akcentami w środku. Takie handmade-owe dekoracje mogą być doskonałą ozdobą na choinkę lub elementem świątecznego stołu, ale nie tylko. Jeżeli podarujemy je w prezencie, z pewnością ucieszą bliską osobę. Obdarowany doceni zaangażowanie oraz fakt, że to własnoręcznie wykonany prezent, a więc tym samym coś, w co włożyliśmy całe nasze serce. Podczas warsztatów dziećmi opiekować się będą profesjonalne plastyczki i animatorki. Zadbają one o miłą atmosferę i dobrą zabawę.

  Ci, którzy nie dostrzegają u siebie talentu artystycznego, mogą po prostu kupić prezent - w Centrum Handlowym Borek będzie można skorzystać również z bezpłatnego pakowania upominków. Wystarczy zrobić w Borku świąteczne zakupy za min. 100 zł i zgłosić się do stoiska na rondku. Tam wykwalifikowane plastyczki zapakują wybrane przez klientów prezenty w elegancki sposób. Do pakowania wykorzystywać będą elegancki czerwony papier oraz dodatkowe ozdoby w postaci kokardek, wstążek, naklejek lub mini-zabawek. Stoisko będzie otwarte w godzinach 11.00-19.00.

  Przedświąteczny okres to także dobra okazja do tego, by zrobić dobry uczynek i pomóc osobom, które tej pomocy potrzebują. W roku 2015 Centrum Handlowe rozpoczęło współpracę z Fundacją Mam Marzenie. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem Borek spełni marzenia dwójki poważnie chorych dzieci z Wrocławia - Kacpra i Sary, którzy od dłuższego czasu marzą o laptopach.

  Przedstawiciele Borka chcieliby, żeby dzięki takiemu wsparciu na ich twarzach pojawi się uśmiech, a zakupione laptopy pomogły im w nauce, zabawie oraz komunikacji z rodziną i rówieśnikami.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama