Gwiazdy w Świdnicy. Przyjechały na Festiwal Reżyserii (FOTO)

  Gwiazdy w Świdnicy. Przyjechały na Festiwal Reżyserii (FOTO)

  Małgorzata Moczulska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Gwiazdy w Świdnicy. Przyjechały na Festiwal Reżyserii (FOTO)
  1/19
  przejdź do galerii

  ©fot. Dariusz Gdesz

  Artur Żmijewski w niepozornej niebieskiej kurtce przechadzał się po Rynku i chętnym rozdawał autografy. Zaczepili go najczęściej fani serialu Ojciec Mateusz. - Przez kilka lat byłem doktorem teraz jestem księdzem - żartował.
  Magda Schejbal ("Szpilki na Giewoncie") przyjechała z mężem i już pierwszego dnia wybrała się na staropolski obiad do restauracji w Rynku. Na spotkaniu z młodzieżą apelowała: - Nie siedźcie na Facebooku, nie przeżywajcie życia w internecie!
  Anna Dereszowska, prowadząca Festiwal, do Świdnicy zabrała swoją córeczkę, która w czasie, gdy mama zajęta była wywiadami, bawiła się tabletem, ale kiedy tylko mamusia pojawiała się na horyzoncie, rzucała się jej na szyję, ukrywając twarz przed wścibskimi fotoreporterami. Dereszowska w rozmowie o tym, że czuje się rozpoznawalna, opowiedziała historię ze sklepu w Świdnicy, gdzie poszła na zakupy i usłyszała za sobą: - O, to ta aktoreczka.

  - To chyba miło. Tak sobie to tłumaczę. Może dlatego nie aktorka, że wciąż młodo wyglądam - żartowała.
  Pogoda nie dopisała, dlatego, by spotkać gwiazdę na ulicy, trzeba było mieć sporo szczęścia. Za to do woli można było napatrzyć się na celebrytów podczas pokazów i projekcji. A ci dawali mnóstwo powodów do plotkowania na ich temat.
  Cudownie przejęzyczył się Stanisław Dzierniejko, dyrektor festiwalu, który na otwarcie szóstej edycji imprezy wygłosił ze sceny: - Staje mi po raz szósty....

  Stojący obok Artur Żmijewski szybko zripostował: - Cieszymy się Staszku razem z Tobą i zazdrościmy.
  Jan Nowicki nie mógł wysiedzieć na monodramie Hanny Śleszyńskiej i wyszedł w trakcie. Zdesperowany szukał miejsca, gdzie mógłby zapalić papierosa, a że nie znalazł, palił na teatralnym korytarzu.
  Dzisiaj koniec Festiwalu. Jednak jeszcze długo w Świdnicy będzie głośno o goszczących tu gwiazdach.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kazik spiewał

   Greg (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 12

   Bo wszyscy artyści to.....

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   aktoreczka? i tak łagodnie:)

   nie i koniec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 20

   żmijewski i jego reklama tanich i marnych kredytów nie ma wstydu... koleś kosi po kilkanaście - przynajmniej tysi za kilka godzin pajacowania przed kamerą- i to nawet nie w najlepszym stylu i...rozwiń całość

   żmijewski i jego reklama tanich i marnych kredytów nie ma wstydu... koleś kosi po kilkanaście - przynajmniej tysi za kilka godzin pajacowania przed kamerą- i to nawet nie w najlepszym stylu i ośmiela się po "bratersku" wciskać ludziom żałosne chwilówki... robi za swojskiego chłopa, który sam na niech jedzie. Ciekawe ile wziąl za ta reklamę- jaki żal.... Ludzie, nie bądźcie durni, wywalcie te telewizory w cholerę! zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama