Ważne
  Wrocław: Z Widokiem na zalecenia KE dla Polski

  Wrocław: Z Widokiem na zalecenia KE dla Polski

  red

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław: Z Widokiem na zalecenia KE dla Polski
  Co zmienią nowe unijne zalecenia dla Polski i jak usprawnią naszą gospodarkę? Jak funkcjonuje system rekomendacji unijnych i jakie ma przełożenie na faktyczny stan polskiej sytuacji gospodarczo-ekonomicznej. Na te oraz wiele innych pytań odpowiedź usłyszymy już 10 czerwca przy ul. Widok 10, o godzinie 16.
  Wrocław: Z Widokiem na zalecenia KE dla Polski
  Będzie to kolejna odsłona spotkań z cyklu "Z Widokiem na Europę". 29 maja Komisja Europejska ogłosiła nowe zalecenia dla Polski, które mają przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności naszej gospodarki oraz walki z bezrobociem. O kierunkach i propozycjach unijnych z zainteresowanymi będzie rozmawiał Tomasz Gibas, doradca ds. ekonomicznych w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej. Ma on przybliżyć słuchaczom cele, jakie przed sobą stawiać będą Polska i Unia Europejska w ramach strategii “Europa 2020". Przez ostatnie pięć lat strategia ta była dla Unii Europejskiej kluczowym elementem planu służącego wyjściu z kryzysu, wzmocnieniu rozwoju gospodarczego i tworzeniu miejsc pracy.

  Na spotkanie w Domu Europy przy ul. Widok 10 zapraszają Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej oraz Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego. Wstęp bezpłatny, start o godz. 16.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo