Bogatynia: Kradł długopisy, breloczki i baterie, raz...

  Bogatynia: Kradł długopisy, breloczki i baterie, raz komputer

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Dariusz Gdesz

  27-letni mieszkaniec Bogatyni włamywał się kilkukrotnie do sklepów i pomieszczeń biurowych. Ukradł m.in. komputer, ale jego łupem padł także sprzęt biurowy (m.in. długopisy) i breloczki. Funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy. Za kradzież z włamaniem kodeks przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Dariusz Gdesz

  Sprawę prowadzili policjanci pionu kryminalnego w Bogatyni. Ustalili podejrzanego o włamanie do sklepu z materiałami papierniczymi i kradzież m.in. baterii, breloków, długopisów i innych przedmiotów biurowych. Sprawcą okazał się 27-letni mieszkaniec Bogatyni.

  Okazało się, że mężczyzna ma na koncie także inne kradzieże z włamaniem: do sklepu rybnego oraz pomieszczeń biurowych jednego z miejskich przedsiębiorstw, gdzie jego łupem padł komputer. Łącznie straty pokrzywdzonych przekraczają kwotę 8 tysięcy złotych.

  – Bogatyńscy policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Funkcjonariusze w dalszym ciągu wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw oraz sprawdzają, czy zatrzymany mężczyzna ma na koncie inne podobne czyny. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – mówi podkom. Antoni Owsiak z KPP w Zgorzelcu.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama