Ile razy można? Miedź znów straciła punkty po golu w doliczonym czasie!

Miedź Legnica przegrała z Chojniczanką Chojnice 0:1, tracąc gola w 93 minucie gry! Katem legniczan został Paweł Zawistowski.

Nie mają w tym sezonie szczęścia podopieczni Ryszarda Tarasiewicza. Mecz z Chojniczanką jest dla Miedzi czwartym, w którym tracą szansę na zwycięstwo lub remis w końcówce.

W 12. kolejce z GKS-em Bełchatów legniczanie prowadzili do 80 min 1:0, ale ostatecznie zremisowali 1:1. Kolejkę później mierzyli się z Sandecją Nowy Sącz. Do 84 min na tablicy widniał rezultat 1:1, lecz ostatecznie mecz zakończył się porażką MKS-u 2:3. Prawdziwego pecha mieli także w 15. serii gier, kiedy to prowadzili w Katowicach z Rozwojem do 88 min 1:0, ale gospodarze zdołali jeszcze dwa razy pokonać Mateusza Lisa i wygrali 2:1.

Dzisiaj, po słabej pierwszej połowie, po raz kolejny zabrakło koncentracji w końcówce. Gola na wagę trzech punktów dla Chojniczanki zdobył Paweł Zawistowski, który pokonał Dawida Smuga uderzeniem głową po rzucie rożnym.