Ważne
  Festiwal saunamistrzów w aquaparku. Najlepsze ceremonie...

  Festiwal saunamistrzów w aquaparku. Najlepsze ceremonie zapachowe

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już w ten weekend w aquaparku przy ul. Borowskiej odbędzie się Sauna Festival. Jego głównym celem jest przegląd najciekawszych ceremonii zapachowych, a przy tym szerzenie kultury saunowania. We Wrocławiu impreza odbędzie się po raz trzeci. Podczas autorskich ceremonii zapachowych saunamistrzowie dobierają zapachy, choreografię, makijaż, kostium, czy światła.
  – Cieszę się bardzo, ponieważ takie wydarzenia pozwalają naszym gościom na zapoznanie się najnowszymi trendami w sauno-waniu, a także doświadczenie różnych saunowych tradycji. W ten sposób staramy się promować tę specyficzną kulturę i zachęcać wrocławian do rozpoczęcia przygody z saunowaniem. Warto, ponieważ to nie tylko bardzo zdrowe, ale również niezwykle przyjemne! – mówi Joanna Feifer, kierownik Saunarium.


  Tym razem na zaproszenie drużyny Aquaparku, do Wrocławia przyjedzie sam kwiat saunamistrzów z całej Polski. Każdy z nich zaprezentuje popisowe ceremonie zapachowe, czyli autorskie rytuały saunowe łączące muzykę i choreografię z opowieścią budowaną zapachem. Wśród saunowych artystów warto wymienić miedzy innymi: Marcina Radeckiego (Hotel Senator Starachowice), Damiana Rurarza (Hotel Binkowski), Dawida Bonkowskiego (SaunaPark), Mariusza Derbina (Aquadrom Ruda Śląska), Mirelę Kazuś – Barańską (Stary Hangar Gliwice), Dorotę Pogorzelską (Aqua Lublin), Piotra Biedrzyckiego (Aquadrom Ruda Śląska), Ryszarda Raka (Hotel Kotarz Spa&Wellness/Chemoform-Lacoform), Sebastiana Dziurskiego (Fitness Academy 3 Stawy Katowice), Zbyszka Jończyka (AQUA fitclub ), Dawida Bochena (Bassau), Mateusza Malinowskiego (Termy Jakuba Oława) oraz Nikodema Jończyka i Mateusza Spytę

  W programie, także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz poczęstunek. Wstęp w ramach biletów do saunarium do nabycia w kasach. Termin: 21-22 listopada, godz. 10-22.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo