Dolny Śląsk: Ćwierć miliona złotych - tyle są warte...

  Dolny Śląsk: Ćwierć miliona złotych - tyle są warte narkotyki przechwycone przez policjantów

  mal

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zatrzymano trzy osoby, podejrzane o handel hurtowymi ilościami narkotyków. Funkcjonariusze CBŚ przechwycili ponad 7 kilogramów marihuany, amfetaminy i metamfetaminy o wartości rynkowej ćwierć miliona złotych
  Policjanci z Centralnego Biura Śledczego w wyniku przeprowadzonej akcji zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o handel narkotykami na dużą skalę. Podejrzani, to mieszkańcy powiatu jeleniogórskiego, w wieku od 25 do 26 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przechwycili także ponad 7 kilogramów narkotyków.

  Funkcjonariusze wpadli na trop mieszkańca Jeleniej Góry, który mimo młodego wieku, zwracał na siebie uwagę luksusowymi pojazdami, które często zmieniał. Lubił pokazywać, ile ma pieniędzy.

  Mężczyzna wpadł w ręce policjantów, kiedy jechał swoim mercedesem klasy S. Przewoził nim znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zlokalizowali także dwa mieszkania w Jeleniej Górze, gdzie miały być przechowywane, przygotowane już do sprzedaży hurtowe ilości narkotyków.

  Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowe areszty na okres trzech miesięcy. Na poczet przyszłych kar i grzywien grożących podejrzanym, zabezpieczono mienie o wartości ponad 200 tys. złotych.

  Za przestępstwa, o które są podejrzani grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama