Dramat zakochanej kobiety

  Dramat zakochanej kobiety

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dramat kobiety rozegrał się w jednym z mieszkań w Dalkowie

  Dramat kobiety rozegrał się w jednym z mieszkań w Dalkowie ©Grażyna Szyszka

  Na oddziale intensywnej terapii głogowskiego szpitala walczy o życie 24-letnia głogowianka. W niedzielę, 8 listopada przeszła skomplikowaną operację po tym jak ostrze noża rozerwało jej brzuch i otarło się o aortę.
  Dramat kobiety rozegrał się w jednym z mieszkań w Dalkowie

  Dramat kobiety rozegrał się w jednym z mieszkań w Dalkowie ©Grażyna Szyszka

  Nieprzytomną, krwawiącą kobietę przyniósł na rękach do szpitala mieszkaniec Dalkowa. Jego szybka reakcja prawdopodobnie uratowała rannej życie.

  Dramat rozegrał się w jednym z mieszkań w Dalkowie. Jak się dowiedzieliśmy, młoda głogowianka była w związku z mieszkańcem tej wsi. Dużo straszy mężczyzna jednak miał zakończyć związek i wrócić do kobiety, z którą ma troje dzieci.

  - Długo go tu we wsi nie było - mówi mieszkanka Dalkowa. - Pojawiał się czasem, a potem znowu znikał. Dziwnie to wszystko wygląda.

  Wszystko wskazuje na to, że przyczyną tragedii jest czterdziestoletni mieszkaniec tej wsi. Wiódł podwójne życie, kiedy postanowił wrócić do rodzinnej wsi i zerwać z 24-latką, porzucona kobieta targnęła się na życie.

  W niedzielne popołudnie 24-latka pojechała do domu partnera, by ostatecznie wyjaśnić, czy jest szansa na związek. Słysząc, że on jednak wybrał drugą kobietę, pchnęła się nożem w brzuch. Wszystko miało się dziać w mieszkaniu, w którym były też dzieci.

  Na szczęście mieszkaniec Dalkowa zachował się na tyle przytomnie, że nie czekając na karetkę pogotowia, zawiózł ranną 24-latkę do szpitala. Jak się dowiedzieliśmy od pracowników medycznej placówki, gdyby tego nie zrobił, kobieta miałaby nikłe szanse na przeżycie.

  Sprawę wyjaśnia komenda policji w Polkowicach. Daria Solińska, oficer prasowy tej jednostki przyznaje, że zgłoszenie o zdarzeniu przyszło od dyżurnego policji w Głogowie. Potwierdza też, że w mieszkaniu, w którym doszło do dramatu, przeprowadzono wszystkie czynności i zabezpieczono ślady. Przesłuchano także świadków tej tragicznej wizyty.

  - Musimy jednak porozmawiać z samą pokrzywdzoną, by ostatecznie ustalić przebieg zdarzeń - mówi. - Jednak obecnie, ze względu na stan zdrowia kobiety jest to niemożliwe.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama