Wrocław: Osiemnastolatek podejrzany o 16 kradzieży....

  Wrocław: Osiemnastolatek podejrzany o 16 kradzieży. Pieniądze schował w bieliźnie

  mal

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wrocławscy policjanci zatrzymali osiemnastolatka podejrzanego o kradzież pieniędzy i telefonu w jednej z agencji opłat (przy ul. Komandorskiej). Udowodniono mu także 16 innych przestępstw. Straty z tym związane mogą być większe niż 20 tysięcy złotych
  Młody chłopak, rano 27 maja, wykorzystał nieuwagę jednego z pracowników agencji opłat na ul. Komandorskiej. Pracownik wyszedł na chwilę. Wtedy podejrzany osiemnastolatek wziął telefon komórkowy i 3,5 tysiąca złotych. Świadkowie zeznali, że podejrzany z miejsca zdarzenia odjechał oplem calibrą.

  Wrocławscy funkcjonariusze po zatrzymaniu auta (na skrzyżowaniu ulic Stawowej i Piłsudskiego) znaleźli skradzione rzeczy. W aucie był telefon komórkowy, a pieniądze młody mężczyzna schował... w bieliźnie. W zdarzeniu brał również udział 25-letni mieszkaniec Oławy.

  Zatrzymanemu osiemnastolatkowi policjanci udowodnili 16 innych przestępstw, w tym kradzieże ze sklepów, środków komunikacji miejskiej i kradzieże w szpitalach. Wszystko działo się od stycznia do maja na Krzykach. Policjanci szacują, że straty mogą być większe niż 20 tysięcy złotych.

  W tej sprawie trwa jeszcze postępowanie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama