Anioł w Czepku: Urszula Kiełtyka (kandydatka)

  Anioł w Czepku: Urszula Kiełtyka (kandydatka)

  SFO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Urszula Kiełtyka w plebiscycie Anioł w czepku. Urszula Kiełtyka ma 42 lata. W zawodzie pielęgniarki pracuje 22 lata. Obecnie jest zatrudniona w Dolnośląskim Centrum Onkologii przy ul. Hirszfelda we Wrocławiu. Pracuje tam na oddziale Radioterapii. Dodatkowo pracuje również na oddziale Reumatologii w Specjalistycznym Szpitalu im. T. Marciniaka przy ul. Traugutta we Wrocławiu. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.
  Urszula Kiełtyka

  Urszula Kiełtyka

  Pani Urszula serce oddała pielęgniarstwu, nie potrafi przejść obojętnie obok człowieka potrzebującego. Zawsze służy wsparciem swoim pacjentom i współpracownikom. Zawsze pamięta o tym, ze pacjent oprócz opieki fizycznej potrzebuje też wsparcia psychicznego. Dlatego pani Urszula stara się rozmawiać z pacjentami, wysłuchać ich i dać dobrą radę.

  Wolny czas lubi spędzać ze swoimi córkami. Jest mamą 21-letniej Kamili i 16-letniej Karoliny. Z còrkami Pani Urszula najchętniej prowadzi długie rozmowy na ròżne tematy. Jej pasją jest też czytanie książek medycznych. Największe jej marzenia to szczęście còrek.

  Wyślij esemesa o treści aniol.45 na numer 7155 (koszt: 1,23 zł z VAT).


  Więcej o plebiscycie Anioł w czepku

  Aktualne wyniki głosowania

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama