Anioł w czepku: Teresa Pac (kandydatka)

  Anioł w czepku: Teresa Pac (kandydatka)

  SFO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Teresa Pac w plebiscycie Anioł w czepku. Teresa Pac jest 55-letnią pielęgniarką, która od początku swojej kariery zawodowej czyli od 33 lat pracuje w Akademickim Szpitalu Klinicznym na oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki, a w chwili obecnej jest w trakcie specjalizacji pielęgniarstwa chirurgicznego.
  Teresa Pac

  Teresa Pac

  Przyjaciele i znajomi mówią, że tacy ludzie jak pielęgniarka Teresa to dzisiaj rzadkość. Twierdzą, że na niej można polegać jak na nikim innym. Zawsze jest obecna wtedy, kiedy potrzebują jej pacjenci, przyjaciele i rodzina. Nie boi się wyzwań i otwarcie stawia czoła problemom i trudnościom. Z koleżankami pielęgniarkami tworzy profesjonalny, polegający na sobie zespół.

  Pani Teresa pielęgniarką chciała być od dziecka. Marzyła o byciu instrumentariuszką ale niestety na sali operacyjnej robiło jej się słabo. W swojej pracy najbardziej lubi rozmawiać z pacjentami i służyć dobrą radą młodym pielęgniarkom czy lekarzom. Oprócz opatrunkòw lubi tez zakładać gipsy.

  W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas ze swoim synem. Frajdę sprawiają jej wycieczki rowerowe. Wolny czas pani Teresa poświęca też 5-letniemu wnukowi Beniamionowi. Uwielbia się z nim bawić i rozmawiać. Wspólnie chodzą na spacery i do kina. Pani Teresa nie lubi siedzieć w domu. Czas spędza bardzo aktywnie. Niestety nie może za bardzo podróżować, bo ma chorobę lokomocyjną. Nic nie przeszkadza jej jednak w nauce języka angielskiego co daje jej bardzo dużo satysfakcji.

  Wyślij esemesa o treści aniol.44 na numer 7155 (koszt:1,23 zł z VAT).

  Więcej o plebiscycie Anioł w czepku

  Aktualne wyniki głosowania

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama